Dokonalé betonové oplocení PILEG

5.9.2011 | PR článek | Rubrika - Stavba

Dokonalé betonové oplocení PILEG

Chcete mít skutečně pevný plot, spolehlivě zajišťující vaše bezpečí po dlouhá léta? Toto a ještě řadu dalších výhod získáte volbou betonového oplocení PILEG. Jedná se o univerzální do detailů propracovaný stavebnicový systém s betonovými tvarovkami.

Bezpečný a estetický

Plot by měl být v prvé řadě odolný, zabraňující průniku na ohrazený pozemek, ale také dotvářet celkový dojem ze stavby. Volba materiálu ke stavbě plotu se tedy odvíjí i od toho, jak bude plot korespondovat s materiálem použitým na stavbu domu. Dalšími podstatnými kritérii jsou pracnost stavby plotu a jeho cena. Rozhodnete-li se pro plot s betonových tvarovek, můžete postavit plot plný, který vlastně slouží jako malé nepropustné opevnění, nebo lehčí plot s plotovými sloupky a plotovou výplní. Druhá varianta je nejen lehčí, subtilnější, ale i levnější a přitom stejně dobře chránící vaše bezpečí. Takovým je právě systém PILEG s betonovými tvarovkami.

Rychlá a přesná výstavba

Betonovým oplocením PILEG vytvoříte podezdívku plotu a jeho jednotlivé sloupy. Výplní plotu pak může být materiál podle vašeho rozhodnutí. Doporučujeme kovové oplocení PILEG, vytvářející ucelený vzhled, který můžete doplnit i vhodnými rozměry bran a branek sytému PILEG. Tvarovky z betonu umožňují rychlou, přesnou a jednoduchou výstavbu. Je to v podstatě stavebnice, jejíž jednotlivé prvky mají speciální do sebe zapadající zámky. Takové provedení a přesnost tvarovek velmi usnadní realizaci stavby, a to bez nutnosti spáry.

Přírodní povrchová úprava

Tvarovky z betonu jsou s kamínkovou povrchovou úpravou. Znamená to, že mají přírodní vzhled a vybírat si můžete s několika variant - lámaný vápenec, bílý mramor, bíločerný mramor. Pokud byste si z této nabídky nevybrali, umožňuje firma Pilecký s.r.o. nabídnout i další povrchové úpravy včetně jiného zbarvení dle vzorníku a na přání klienta. Všechny tvarovky (sloupkové, průběžné oboustranné, jednostranné i krycí stříšky) jsou vyráběny v několika různých rozměrech. Systém je velmi variabilní a máte tak možnost stavět přesně podle svých představ.

Armovaná prahová deska

Obáváte se při stavbě pracného hloubení výkopu v celé délce plotu do nezámrzné hloubky? Tak tuto starost mít nemusíte. Bezzákladový systém výstavby jednoduchým a úsporným způsobem „vynese“ plotové zdivo. Postačí jen připravit základ pro sloupky. Základ pro další části plotu vytvoří armovaná prahová deska z vibrolisovaného betonu vyztuženého armovacím železem. Tím se vyhnete nutnosti přípravy terénu hloubením výkopu po celé délce plotu, docílíte snadno přesnosti instalace a navíc uspoříte náklady při spotřebě betonové směsi. PILEG - betonové oplocení je nenáročné na údržbu a má velmi dlouhou životnost. Sestavuje se jednoduše a rychle, je snadno opravitelný a esteticky velmi působivý.

Výhody betonového oplocení PILEG

* dokonalá ochrana majetku
* rychlá a jednoduchá montáž
* bezzákladový systém - úspora práce i materiálu
* snadná oprava v případě poškození
* cenová dostupnost
* bezúdržbovost, dlouhodobá životnost
* variabilita systému

Více informací a sortiment výrobků najdete na www.pilecky.cz.

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Rekonstrukce bytu do tichého hnízdečka

Rekonstrukce bytu do tichého hnízdečka

5.10.2011 | PR článek | Stavba

Kompletní rekonstrukce od podlahy. Vše vybouráno. Byt odhlučněn. Celý článek

Při stavbě pasivního bytového domu v Modřicích se uplatnil systém KMB SENDWIX

Při stavbě pasivního bytového domu v Modřicích se uplatnil systém KMB SENDWIX

6.9.2011 | PR článek | Stavba

Nízké řadové domky ulice Masarykova v Modřicích mají nového souseda. Je jím sedmibytový pasivní dům, který do stávající zástavby citlivě zasadila stav... Celý článek

Kouzelné terasy

Kouzelné terasy

30.8.2011 | Redakce | Stavba

Češi propadli kouzlu teras. Hitem č.1 jsou bezúdržbové přírodní terasy z WPC materiálu. Svědčí o tom letošní rekordní prodeje, které se oproti loňsku ... Celý článek

Proklikejte se k perfektní střeše

Proklikejte se k perfektní střeše

25.8.2011 | PR článek | Stavba

Novinka v sortimentu LINDAB CLICK je unikátní stavebnicová krytina vzhledově velmi podobná klasické, profesionálně pokládané falcované krytině. K její... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii