JARNÍ STAVEBNÍ VELETRHY SPOLEČNOSTI TERINVEST

15.01.2012 | PR článek | Rubrika - Stavba

Veletržní správa Terinvest připravuje již 7. rokem v únorovém termínu 23. – 26.2.2012 na Výstavišti Praha – Holešovice souběh stavebních veletrhů zaměřených na moderní a úsporné bydlení v čele s veletrhem Dřevostavby. Dále proběhnou veletrhy Moderní vytápění, Krby a kamna, Windoor expo, Floor expo a Zahradní nábytek. Souběh v loňském roce dosáhl počtu 473 vystavovatelů a navštívilo ho přes 43.000 návštěvníků z řad odborníků a koncových zákazníků.

JARNÍ STAVEBNÍ VELETRHY SPOLEČNOSTI TERINVEST
Reklama

Veletrhy na Výstavišti v Holešovicích doznaly zajímavých vylepšení pro vystavovatele i návštěvníky: nové a velmi rozsáhlé spodní parkoviště, spodní vstupy přes Křižíkovy pavilony, další vjezd do areálu, kvalitní gastronomie, aj. Hlavním zlepšením ročníku 2012 je však jasné oborové členění v jednotlivých prostorách. Stavební veletrhy budou největší v historii, zaujmou veškerou možnou výstavní plochu areálu, Průmyslový palác, přední halu, Křižíkovy pavilony a Malou sportovní halu.

DŘEVOSTAVBY - 7. ročník mezinárodního veletrhu dřevěných staveb, konstrukcí, materiálů a úspor energií
Tento veletrh má již nespornou tradici a kvalitu, podpořenou vzrůstající návštěvností. Jedinečný je také rozsah zaměření. Jeho hlavním cílem je popularizovat dřevostavby jako stavební systém budoucnosti. Dřevo je a vždy bude obnovitelným přírodním zdrojem a zůstane ve všech formách zpracování nepostradatelnou součástí používaných materiálů v oblasti stavitelství. Pouze v rámci doprovodného programu Salonu dřevostaveb, proběhne také slavnostní vyhlášení soutěže Dřevěná stavba roku 2011. Vítěz hlavní kategorie bude zveřejněn pouze na veletrhu DŘEVOSTAVBY 2012 v Praze – Holešovicích.

www.drevostavby.eu

MODERNÍ VYTÁPĚNÍ - 7. ročník mezinárodního veletrhu moderního vytápění, geotermální a solární techniky

KRBY A KAMNA - 2. ročník odborného veletrhu krbů, kamen a designového vytápění
Oba veletrhy jsou zaměřeny na moderní trendy v oblasti vytápění, úspory energií a efektivní využívání obnovitelných zdrojů energie v oblasti vytápění. Veletrhu se zúčastní české ale i zahraniční firmy, které představí nové trendy ve vytápění, v tepelných úsporách a využití energií. V rámci veletrhu KRBY a KAMNA se návštěvníci mohou seznámit s trendy designu krbů a kamen a jejich využití pro praktické bydlení. Návštěvníky čeká řada novinek od prestižních výrobců krbů a kamen. Proběhne také hodnocení soutěže " O nejpřínosnější exponát veletrhu". Po celou dobu veletrhu se budou také konat odborné přednášky na aktuální témata: jak ušetřit za teplo, plyn, elektřinu a vodu.

www.modernivytapeni.cz

www.krbykamna.info

WINDOOR EXPO – 2. ročník veletrhu oken, dveří, stínění a příslušenství

Tento veletrh navazuje na úspěšnou 16-ti letou tradici veletrhu Nový byt a dům. Na veletrhu WINDOOR EXPO se představí především novinky z oblasti výroby oken, dveří, stínění, vrat a příslušenství. Letošní ročník veletrhu WINDOOR EXPO bude poprvé doplněn také o doprovodný program, který se ponese v duchu nízkoenergetického bydlení. Připravena je řada seminářů a přednášek, které připraví letošní partner veletrhu Sdružení výrobců stínící techniky (www.akcniceny.czwww.svst.cz). Přednášky připraví také společnost MSG holding, která je provozovatelem serveru www.stavebniforum.cz.

www.windoorexpo.cz

FLOOR EXPO – 3. ročník veletrhu podlah a podlahových krytin

Zaměření veletrhu FLOOR expo jsou podlahy a podlahové krytiny, sportovní povrchy, průmyslové podlahy i stále žádanější venkovní terasy z kompozitních materiálů dřevo/plast. Nebudou chybět ani stroje a nářadí sloužící konstrukci a údržbě podlah doplněné o potřebné materiály a doplňky. I v rámci veletrhu FLOOR EXPO bude připravena řada odborných přednášek a poradenství.

www.floorexpo.cz

ZAHRADNÍ NÁBYTEK – 3. ročník výstavy zahradního nábytku a vybavení zahrad

Cílem výstavy ZAHRADNÍ NÁBYTEK je představit vývoj a trendy, nové materiály, a to nejen zahradního nábytku, ale také dekorací a všech doplňků moderní zahrady. Na své si tam určitě přijdou návštěvníci nejen z řad odborníků, ale také laiků.

www.zahradninabytek.mo

Více informací se dozvíte na www.terinvest.com
Úvodní foto: Dům od společnosti Domesi, foto: Lina Németh

Reklama
Reklama

Související články

Střecha jako nová – čistíme střešní krytinu od mechu

25.09.2020 | Stavba

Mech nepůsobí na střešní krytině esteticky a navíc může být i dosti problematický. Odstranění mechu ze střechy je tedy žádoucí, otázkou ovšem zůstává… Celý článek

Lehké střešní krytiny značky Onduline

05.08.2019 | Stavba

Vybrat si střešní krytinu může být běh na dlouhou trať. Na trhu je tolik rozdílných možností. Po které ale sáhnout? Pokud hledáte lehkou střešní… Celý článek

Co stavitelům nabízí stavebniny PRO-DOMA?

25.04.2019 | Stavba

Jedním z nejdůležitějších předpokladů každé úspěšné stavby je přístup k dostatečně širokému sortimentu kvalitních a regionálně dostupných stavebnin.… Celý článek

Vybíráme jímku. Jak na to?

15.06.2018 | Stavba

O tom, co je to jímka, se není nutné dlouze rozepisovat. V praxi se jedná o hermeticky uzavřenou nádobu, který je umístěná pod zemí. Když se… Celý článek

Reklama
Reklama