KM Beta: Spolehlivá střecha za příznivou cenu

12.04.2010 | PR článek | Rubrika - Stavba

Střecha, to nejsou jenom střešní tašky, ale především kompletní systém řešení střechy. Ten kromě základních střešních tašek zahrnuje celou řadu doplňků, které profesionálně řeší nejen odvětrávání střechy, anténní prostupy, ale i technické detaily i těch nejnáročnějších konstrukcí. Střešní systém KM Beta již spolehlivě chrání dlouhou řadu různých objektů, mezi kterými jsou nejen rodinné a bytové domy, ale také mnohé veřejné stavby. Použití krytiny KM Beta není omezeno nadmořskou výškou či typem stavby, KM Beta se hodí pro vysokohorské chaty a stejně tak pro průmyslové a hospodářské budovy.

KM Beta: Spolehlivá střecha za příznivou cenu
Reklama

Střecha podle Vašich představ, to je KM Beta
Až ze sedmi různých barevných odstínů a širokého spektra povrchových úprav si můžete vybírat, pokud zvolíte pro svou novou střechu krytinu KM Beta. Součástí střešního systému od největšího českého výrobce betonové střešní krytiny a vápenopískových cihel, společnosti KM Beta a.s., jsou dva různé typy střešní krytiny. KMB BETA je klasická krytina s nejdelší tradicí, těšící se dlouhodobě důvěře architektů, projektantů, pokrývačů i stavebníků. Velmi oblíbená je také krytina KMB HODONKA, která na střeše vytváří zajímavé efekty. Oba typy krytiny jsou vhodné pro šikmé střechy se sklonem od 12° až do 90°.

Střešní tašky KMB BETA se vyrábějí v sedmi barevných odstínech (cihlově červený, višňový, hnědý, šedý, černý, zelený a případně i modrý), tašky KMB HODONKA pak v nejoblíbenější čtveřici odstínů (cihlová, višňová, hnědá, černá). Kvalitní povrchové úpravy střešních tašek zajišťují jejich dlouhou životnost, rovnoměrnou barevnost v celé ploše a barevnou stálost. Zákazník si může vybrat z celkem třech možností: Standard (probarvený beton bez povrchové úpravy), Elegant (dvojitý akrylátový nástřik – matný povrch) a Briliant (speciální dvojitý nástřik s leskem).

Stále jako nová
Střešní tašky KM Beta jsou vyráběny z prvotřídních surovin, zejména velmi jemného křemičitého písku, který vytváří hladký bezvrásčitý povrch, jenž eliminuje zanášení a růst mechů. Po celou dobu životnosti střechy tak mohou krásně vyniknout atraktivní barevné odstíny, ve kterých je krytina vyráběna. Kvalitní povrchové úpravy střešních tašek zajišťují jejich dlouhou životnost, rovnoměrnou barevnost v celé ploše a barevnou stálost.

Střecha nejen funkční, ale i krásná na pohled
Součástí systému jsou i okrasné prvky, které doladí a ozdobí střechu s krytinou KM Beta. Vysoce atraktivní jsou hřebenové prvky z dílny akademické sochařky Karolíny Šimčíkové - elegantní věžička a pár zamilovaných hrdliček. Pár hrdliček a věžička jsou v nabídce v pěti barevných provedeních - cihlová, višňová, hnědá, černá, šedá. Dodávají se samostatně se speciálně upraveným hřebenáčem a kotvícími prvky. Tak je možné zvolit i rozdílnou barvu střechy a okrasného prvku. Kombinovat je lze i s novými ozdobnými hřebenovými ucpávkami s motivy „hrozen“ nebo “slunce“. Tyto prvky jsou dostupné v barvě nové střechy – v cihlové, višňové, hnědé a černé, případně v šedé, na přání i v dalších, méně obvyklých odstínech. Nová výrobní technologie umožňuje v betonu vykopírovat sebemenší detaily a hřebenová ucpávka v podobě plastiky novou střechu skvěle dotvoří, doladí a upoutá na ni pozornost. Hřebenová ucpávka, která je v nabídce i v klasické hladké variantě, slouží k ukončení detailu hřebene a štítových hran. Oba typy ozdobných prvků se hodí jak na krytinu KMB BETA, tak na KMB HODONKA.

Betonové doplňky vydrží déle
Střecha KM Beta vychází pro investora výhodně i díky cenově podstatně méně náročným doplňkům. Nyní jsou navíc plastové doplňky nahrazovány betonovými, které kromě nižší ceny vynikají i delší životností. Zatímco životnost betonových doplňků činí až sto let, stejně jako u základní krytiny, životnost plastových doplňků je přibližně třetinová. I proto může KM Beta nabídnout zákazníkům na betonové doplňky záruku stejně dlouhou jako u základních tašek – 30 let! Další výhodou je dokonalá barevná jednotnost betonového doplňku a základní krytiny.

Slaďte dům s plotem
Dokonale sladit střechu na domě s plotovými stříškami lze díky plotovým prvkům ze systému KMB SENDWIX. Ten se totiž skvěle uplatní nejen při stavbě nízkoenergetických a pasivních domů, ale nově také při stavbě plotů a okrasných zdí v zahradách. Vápenopískové zdicí prvky KMB SENDWIX doplňují plotové stříšky a hlavice ve tvaru střešní krytiny KMB BETA. Vyrábí se s povrchovou úpravou ve čtyřech nejoblíbenějších barvách (cihlová, višňová, hnědá a černá).

Materiály KM Beta výhodně na e-shopu
Zaujala vás krytina KM Beta? Není nic jednoduššího než si, v rámci bezplatného servisu společnosti KM Beta a.s., nechat spočítat spotřebu střešní krytiny a doplňků. Tato služba má obdobu i v u výpočtů potřeby zdicích prvků KMB SENDWIX. Výhodné ceny střešní krytiny nabízí e-shop KM Beta (www.shop.kmbeta.cz). Internetový obchod znamená maximální komfort při nákupu - od výpočtu prvků krytiny a zdiva až po objednání dodávky či montáže - vše přímo z klidu domova prostřednictvím internetu. Dodávku materiálu zákazníkovi za cenu sjednanou na e-shopu zajistí nejbližší smluvní prodejce společnosti KM Beta. Na e-shopu jsou uvedeny i kontakty na realizační firmy v daném regionu. www.shop.kmbeta.cz také přináší jedinečné nabídky v rámci různých časově omezených akcí.

Více o stavebních materiálech KM Beta na www.kmbeta.cz.

Přijměte srdečné pozvání společnosti KM Beta a.s. na 15. mezinárodní veletrh IBF zaměřený na realizace staveb, stavební řemesla a technologie, stavební materiály a výrobky, stavební stroje, stavební konstrukce a mnohé další. Veletrh probíhá na brněnském výstavišti od 13. do 17. dubna 2010. Stánek společnosti KM Beta můžete navštívit v pavilonu A2, číslo stánku 005. Těšíme se na vás!

Reklama
Reklama

Související články

Lehké střešní krytiny značky Onduline

05.08.2019 | Stavba

Vybrat si střešní krytinu může být běh na dlouhou trať. Na trhu je tolik rozdílných možností. Po které ale sáhnout? Pokud hledáte lehkou střešní… Celý článek

Co stavitelům nabízí stavebniny PRO-DOMA?

25.04.2019 | Stavba

Jedním z nejdůležitějších předpokladů každé úspěšné stavby je přístup k dostatečně širokému sortimentu kvalitních a regionálně dostupných stavebnin.… Celý článek

Vybíráme jímku. Jak na to?

15.06.2018 | Stavba

O tom, co je to jímka, se není nutné dlouze rozepisovat. V praxi se jedná o hermeticky uzavřenou nádobu, který je umístěná pod zemí. Když se… Celý článek

Malý, nebo velký dům? Je to na vás...

30.04.2018 | Stavba

Rozhodli jste se, že si pořídíte dům? Od prvotního rozhodnutí k jeho realizaci je dlouhá cesta, na níž budete muset dopodrobna promyslet mnoho… Celý článek

Reklama
Reklama