Kovové oplocení PILEG vám dá pocit bezpečí

03.10.2012 | PR článek | Rubrika - Stavba

Oplocení to není jen plot, který chrání naši nemovitost před nezvanými hosty, ale je jako oblečení, vnější plášť, který dodává naší nemovitosti konečnou podobu a estetickou úpravu.

Kovové oplocení PILEG vám dá pocit bezpečí
Reklama

„Šaty dělají člověka a plot dělá dům“ – říká známé rčení. Tato obecně známá pravda se nejčastěji používá při vnímání také Vaší nemovitosti. Nejen pořádek okolo domu, vhodně vyprojektovaná zeleň a provedení domu vytvářejí celkové vnímání Vás samotných.

Dům bez vhodně vybraného oplocení bude vypadat jako elegantní oblek s nevhodně vybranými doplňky. V domě, stejně jako v oblečení, stojí za to nalézt svůj vlastní, jedinečný styl. Oblečení můžeme obměňovat každý den. Oplocení nám bude sloužit dlouhá léta. Nesmírně důležitá je naše spokojenost, protože na svůj plot se budeme dívat každý den.

Oplocení je nejen estetickým doplňkem našeho pozemku ale i domu. Vhodně vybrané oplocení zvyšuje význam a hodnotu naší nemovitosti. Dodejte proto nemovitosti neopakovatelný charakter. Z mnoha různých typů oplocení nabízených v této sezóně stojí za to najít ten jeden jediný – výjimečný a vhodný pro sebe – vkusný, ale také dobře ladící s charakterem domu a pozemku. V široké škále oplocení každý najde něco pro sebe. Od bohatě zdobeného, určeného pro vily a klasické dvorky až po jednoduché oplocení, které se výborně doplňuje s moderními domy s jednoduchou a modernistickou formou.

Představujeme Vám kovové oplocení Pileg®, které splňuje představy a přání snad každého majitele nemovitosti.

 

Proč právě kovové oplocení Pileg®?

1. Pocit bezpečí

Oplocením našimi systémy vybudujete stylové zabezpečení kolem svého domu. Naše oplocení se vyznačuje pečlivým provedením a vynikající kvalitou. Vynakládáme veškeré úsilí, aby se naši klienti cítili dobře a bezpečně, při výběru oplocení pro svůj dům. Promyšlená technologická řešení našich systémů budou chránit vás a váš dům před nezvanými hosty a zvířaty.

2. Zkrášlujete svůj pozemek

Naše oplocení bude ladit se stylem vašeho domu a jeho okolí. Zvýrazní jeho vlastnosti a dodají celé nemovitosti charakteristický a elegantní vzhled. V široké škále výrobků si každý najde oplocení v souladu s individuálním stylem a vlastním očekáváním.

3. Pohodlný nákup

Všechny prvky pro montáž nakupujete na jednom místě.

4. Vysoká kvalita

Ve snaze přizpůsobit se potřebám klientů, vyrábíme dva typy plotových systémů: nanesených vrstvou zinku a natřených práškovou barvou (tzv. systém duplex) a natřených jen práškovou barvou. Každý z těchto typů oplocení se vyrábí s velkou pečlivostí a s využitím nejmodernějších technologií.

 

Protikorozní ochrana oplocení Pileg®

Pileg® využívá pro ochranu oceli nyní nejznámější účinnou technologii protikorozní ochrany typu duplex. Spočívá v nanesení zinkového povlaku na povrch oceli a natření tohoto povlaku vrstvou práškové barvy. U pozinkovaných povrchů zásadně prodlužuje jejich protikorozní trvanlivost a posiluje odolnost proti mechanickému poškození povlaku

Protikorozní vlastnosti zinkových povlaků spočívají v tom, že zinek tvoří neobvykle odolné a těžce rozpustné krycí povlaky. Zinkový povlak chrání ocel po mnoho let a nevyžaduje údržbu. Navíc Pileg® prodlužuje její trvanlivost a dodává oplocení požadované estetické přednosti nanesením dodatečné vrstvy nátěru na pozinkovaný povrch. Jednou z metod, kterou využíváme, je metoda žárového zinkování. Na povrchu ocelového prvku se tvoří slitina železo-zinek. Při vytahování pozinkovaného předmětu ze zinkové lázně zůstává na vnějším povrchu slitiny vrstva čistého zinku. Přítomnost slitinových vrstev způsobuje, že zinkový povlak je pevně spojen s ocelovým podkladem.

Naopak natírání práškovou metodou spočívá v nanášení nabitých částic práškové barvy na vodivý povrch kovu. Tato metoda umožňuje velmi důkladné pronikání barvy a vytváří odolný a trvanlivý povlak. Vzájemné doplňování se dvou druhů povlaků, kdy zinkový povlak zabraňuje korozi pod povlakem v případě poškození nátěrové vrstvy a nátěrová vrstva barvy chrání zinek před škodlivým vlivem atmosférických nebo chemických činitelů a dodává mu estetickou hodnotu, zvyšuje přidanou hodnotu výrobku.

 

Technologické přednosti oplocení Pileg®

  • Plotový rám brány a branky získává na vyšší pevnosti zapuštěním latí. Není přitom možné, aby ze svisle postavených latí vytékala rez na podklad rámu.
  • Rámy bran a branek jsou navíc vybavené odtokovými otvory pro odvod vody. Voda, která se bude uvnitř oplocení srážet, může z rámu volně vytékat ven, což snižuje vnitřní rezavění rámu a v zimě zamrzání vody uvnitř rámu.
  • Horní a dolní zástrč brány a závěsy jsou pozinkované a proto také odolnější proti obroušení a korozi.
  • Do sloupků jsou šroubované pozinkované kolínkové závěsy, lze tak regulovat vzdálenost mezi sloupky.
  • Oplocení snadno namontujete svépomocí, můžete však také využít služeb montážní firmy.
  • Oplocení není třeba ke sloupkům navařovat, vystačíte si s pouhým šroubovákem

 

Plotové systémy

Systém Pileg® 6

Jde o vkusný systém, který je kombinací klasického stylu a zajímavé a originální ornamentiky. Tento systém se dobře slaďuje s klasickými domy, dvorky a vilami. Svým originálním a bohatým zdobením nadchne klienty hledající oplocení, která dodají jejich domovům klasický, originální a krásný charakter. Systém byl opatřen protikorozní ochranou tvořenou nanesením zinkového povlaku na vrstvu kovu a nátěrem práškové barvy.

 

 

Systém Pileg® 7

Tento systém ve velké míře umožňuje rozměrově přizpůsobit oplocení ke každé usedlosti. Byl navržen k moderním domům s modernistickým vzhledem. Je to patnácti laťkový sytém, který má unikátní řešení připevnění laťky do rovné příčky. Hlavními přednostmi je jednoduchá a estetická montáž, atraktivní cena a protikorozní ochrana dvou vrstev (zinek + práškové lakování

 

 

Systém Pileg® 8

Tento systém se od ostatních typů oplocení Pileg® výrazně liší. Jeho hlavní vlastností je jednoduchost, která nachází své použití v nemovitostech s moderním, urbanistickým stylem. Dobře se komponuje s domy s modernistickou formou, ale nachází též uznání u klientů, kteří hledají oplocení bez zdobení a ornamentiky. Oplocení je natřeno podkladovou barvou a po montáži by mělo být ihned natřeno barvou finální, zajišťující povrchovou protikorozní ochranu.

 

 

Systém Pileg® 9

Systém je navržen pro nízké oplocení obytných usedlostí a zelených ploch. Dobře se osvědčí při ohrazování květinových záhonů a prostranství. Může plnit funkci ochrany zahrady proti zvířatům. Je vybaven brankou, dvoukřídlou nebo posuvnou bránou, může tvořit kompletní oplocení stavební parcely nebo zahrady. Vyznačuje se jednoduchou a rychlou montáží.

 

Reklama
Reklama

Související články

Střecha jako nová – čistíme střešní krytinu od mechu

25.09.2020 | Stavba

Mech nepůsobí na střešní krytině esteticky a navíc může být i dosti problematický. Odstranění mechu ze střechy je tedy žádoucí, otázkou ovšem zůstává… Celý článek

Lehké střešní krytiny značky Onduline

05.08.2019 | Stavba

Vybrat si střešní krytinu může být běh na dlouhou trať. Na trhu je tolik rozdílných možností. Po které ale sáhnout? Pokud hledáte lehkou střešní… Celý článek

Co stavitelům nabízí stavebniny PRO-DOMA?

25.04.2019 | Stavba

Jedním z nejdůležitějších předpokladů každé úspěšné stavby je přístup k dostatečně širokému sortimentu kvalitních a regionálně dostupných stavebnin.… Celý článek

Vybíráme jímku. Jak na to?

15.06.2018 | Stavba

O tom, co je to jímka, se není nutné dlouze rozepisovat. V praxi se jedná o hermeticky uzavřenou nádobu, který je umístěná pod zemí. Když se… Celý článek

Reklama
Reklama