Malý, nebo velký dům? Je to na vás...

30.04.2018 | PR článek | Rubrika - Stavba

Rozhodli jste se, že si pořídíte dům? Od prvotního rozhodnutí k jeho realizaci je dlouhá cesta, na níž budete muset dopodrobna promyslet mnoho aspektů. Začněte tím, že si odpovíte na otázku, jestli budete mít malý, nebo velký dům. Máte už představu o jeho velikosti?

Malý, nebo velký dům? Je to na vás...
Reklama

 

Jak velký dům?

Zvolit optimální velikost domu není tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Důležité je vycházet nejen z toho, co chcete a preferujete v tuto chvíli, ale snažit se do konečného rozhodnutí promítnout i budoucnost. Přeci jen většina lidí si pořizuje bydlení na celý život. 
Kolik plánujete dětí? Budete mít pokoj pro hosty? Rádi byste si vytvořili uvnitř i místo pro podnikání? Přestěhujete si na stará kolena rodiče? Podobných otázek si musíte položit spoustu.
A v neposlední řadě je třeba zvážit i finanční náročnost celého projektu. Někteří lidé se nechají unést snem o velkém prostoru a poté žijí ve stresu kvůli splácení obrovské hypotéky. A že je to obvykle závazek na hodně dlouho! Myslete také na to, že prostorný dům bude náročnější na údržbu.
Bojíte se, že vaše rozhodnutí nebude ideální? Oslovte profesionála, sdělte mu vše potřebné (zkušený odborník se vás sám bude ptát), včetně finančních možností, a on vám pomůže nejen stanovit počet pokojů a jejich velikost, ale také vám navrhne logické rozložení místností, které bude maximálně funkční.
 

Nechte si postavit rodinný dům na klíč

Rádi byste si koupili nové bydlení, ale netroufáte si na stavbu a celkově se bojíte příliš starostí a nervů okolo jeho pořízení? Nechte si postavit rodinný dům na klíč. Nebudete se muset takřka o nic starat, alespoň oslovíte-li seriózní firmu. 
Jakou? Obraťte se na Šťastné domy. Pracuje svědomitě, s moderními technologiemi a má za sebou dlouholetou zkušenost. Pomůže vám nalézt vhodný pozemek, poskytne vám kompletní poradenství, vypracuje projekt domu, realizuje stavbu a vše kolem ní. 
Splňte si i vy sen o bydlení. Stavba rodinného domu může začít.

 

 

Reklama
Reklama

Související články

Střecha jako nová – čistíme střešní krytinu od mechu

25.09.2020 | Stavba

Mech nepůsobí na střešní krytině esteticky a navíc může být i dosti problematický. Odstranění mechu ze střechy je tedy žádoucí, otázkou ovšem zůstává… Celý článek

Lehké střešní krytiny značky Onduline

05.08.2019 | Stavba

Vybrat si střešní krytinu může být běh na dlouhou trať. Na trhu je tolik rozdílných možností. Po které ale sáhnout? Pokud hledáte lehkou střešní… Celý článek

Co stavitelům nabízí stavebniny PRO-DOMA?

25.04.2019 | Stavba

Jedním z nejdůležitějších předpokladů každé úspěšné stavby je přístup k dostatečně širokému sortimentu kvalitních a regionálně dostupných stavebnin.… Celý článek

Vybíráme jímku. Jak na to?

15.06.2018 | Stavba

O tom, co je to jímka, se není nutné dlouze rozepisovat. V praxi se jedná o hermeticky uzavřenou nádobu, který je umístěná pod zemí. Když se… Celý článek

Reklama
Reklama