Reklama

Malý, nebo velký dům? Je to na vás...

30.4.2018 | PR článek | Rubrika - Stavba

Rozhodli jste se, že si pořídíte dům? Od prvotního rozhodnutí k jeho realizaci je dlouhá cesta, na níž budete muset dopodrobna promyslet mnoho aspektů. Začněte tím, že si odpovíte na otázku, jestli budete mít malý, nebo velký dům. Máte už představu o jeho velikosti?

Malý, nebo velký dům? Je to na vás...

 

Jak velký dům?

Zvolit optimální velikost domu není tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Důležité je vycházet nejen z toho, co chcete a preferujete v tuto chvíli, ale snažit se do konečného rozhodnutí promítnout i budoucnost. Přeci jen většina lidí si pořizuje bydlení na celý život. 
Kolik plánujete dětí? Budete mít pokoj pro hosty? Rádi byste si vytvořili uvnitř i místo pro podnikání? Přestěhujete si na stará kolena rodiče? Podobných otázek si musíte položit spoustu.
A v neposlední řadě je třeba zvážit i finanční náročnost celého projektu. Někteří lidé se nechají unést snem o velkém prostoru a poté žijí ve stresu kvůli splácení obrovské hypotéky. A že je to obvykle závazek na hodně dlouho! Myslete také na to, že prostorný dům bude náročnější na údržbu.
Bojíte se, že vaše rozhodnutí nebude ideální? Oslovte profesionála, sdělte mu vše potřebné (zkušený odborník se vás sám bude ptát), včetně finančních možností, a on vám pomůže nejen stanovit počet pokojů a jejich velikost, ale také vám navrhne logické rozložení místností, které bude maximálně funkční.
 

Nechte si postavit rodinný dům na klíč

Rádi byste si koupili nové bydlení, ale netroufáte si na stavbu a celkově se bojíte příliš starostí a nervů okolo jeho pořízení? Nechte si postavit rodinný dům na klíč. Nebudete se muset takřka o nic starat, alespoň oslovíte-li seriózní firmu. 
Jakou? Obraťte se na Šťastné domy. Pracuje svědomitě, s moderními technologiemi a má za sebou dlouholetou zkušenost. Pomůže vám nalézt vhodný pozemek, poskytne vám kompletní poradenství, vypracuje projekt domu, realizuje stavbu a vše kolem ní. 
Splňte si i vy sen o bydlení. Stavba rodinného domu může začít.

 

 

Související články

Vybíráme jímku. Jak na to?

Vybíráme jímku. Jak na to?

15.6.2018 | PR článek | Stavba

O tom, co je to jímka, se není nutné dlouze rozepisovat. V praxi se jedná o hermeticky uzavřenou nádobu, který je umístěná pod zemí. Když se rozhodnet... Celý článek

Neodolatelné akcenty, bazén uprostřed domu, luxusní posezení: Dům z Jižní Afriky v plné kráse

Neodolatelné akcenty, bazén uprostřed domu, luxusní posezení: Dům z Jižní Afriky v plné kráse

27.8.2017 | StanislavaV | Stavba

Jihoafrická architektonická kancelář Union3 nedávno navrhla interiér tohoto moderního domu s krytým bazénem a několika funkčními prostory plnými uměle... Celý článek

Luxusní domov v Melbourne

Luxusní domov v Melbourne

22.8.2017 | StanislavaV | Stavba

Sisalla Interior Design nedávno dokončili proměnu interiéru nového moderního domu v Melbourne v Austrálii, který byl postaven firmou HEADHOMES. Celý článek

I 100 let starý dům může získat moderní design

I 100 let starý dům může získat moderní design

18.8.2017 | StanislavaV | Stavba

Janik Dalecki z australské firmy Delecki Design nedávno dokončil rekonstrukci 100 let starého dědictví, které zahrnovalo nejen novou fasádu, ale také ... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii