Představujeme moderní dřevostavbu na klíč

06.06.2016 | PR článek | Rubrika - Stavba

Montované dřevostavby jsou skvělou alternativou pro ty, kdo hledají levné a přesto kvalitní bydlení. Nový dům je možné upravit na klíč a jeho cena nemusí přesáhnout 2 miliony korun. Jedním z takových domů je i dřevostavba od společnosti HK-Dřestav.

Představujeme moderní dřevostavbu na klíč
Reklama

Představujeme rodinný dům Andre, pojmenovaný podle lahodné odrůdy vína s příjemným projevem tříslovin a zralou plností. Dřevostavba Andre je dozrálý do všech detailů a svému uživateli nabídne inteligentně řešenou dispozici v kompaktním provedení. Na první pohled má dům decentní design. Stěny v obdélníkovém půdorysu ukrývají vše, co budete pro svůj pohodový život potřebovat.

Dům je dvoupodlažní, kde v prvním patře naleznete obývací část, částečně propojenou s prostorem jídelny a kuchyňského koutu. Dispozici prvního patra uzavírá technická místnost s toaletou a předsíň. Točité schodiště nás pozve do prvního nadzemního patra, kde nalezneme celkem 3 místnosti. Malá ložnice s balkonem může sloužit jako dětský pokoj, nebo pokoj pro hosty.

Větší ložnice poskytuje dost prostoru pro dvoulůžko a zejména dámy potěší velkoryse řešená šatna, která je přístupná přímo z ložnice. V patře je i koupelna se sprchovým koutem nebo vanou. Na dům přímo navazuje kryté parkovací stání. Stavba dřevostavby na klíč je možná i v případě domu Andre. Přizpůsobit si můžete prakticky vše. Barvou obkladů v koupelně počínaje, až po dveře, okna a další prvky domu.

Stavba domu na klíč probíhá rychle a na místě stavby je dům sestaven dohromady z prefabrikovaných dřevěných konstrukcí. Ty jsou průmyslově vysušeny, aby nedocházelo k jejich deformaci vlivem sesychání nebo bobtnání.

Fasáda domu může být doplněna o termo-izolační omítku a v kombinaci s kvalitní izolací je možné některé domy považovat za nízkoenergetické dřevostavby. Z nabídky dřevostaveb na klíč si vybere opravdu každý. Nechte si zdarma zpracovat 3D návrh a projektovou dokumentaci od společnosti HK-Dřestav.

Reklama
Reklama

Související články

Lehké střešní krytiny značky Onduline

05.08.2019 | Stavba

Vybrat si střešní krytinu může být běh na dlouhou trať. Na trhu je tolik rozdílných možností. Po které ale sáhnout? Pokud hledáte lehkou střešní… Celý článek

Co stavitelům nabízí stavebniny PRO-DOMA?

25.04.2019 | Stavba

Jedním z nejdůležitějších předpokladů každé úspěšné stavby je přístup k dostatečně širokému sortimentu kvalitních a regionálně dostupných stavebnin.… Celý článek

Vybíráme jímku. Jak na to?

15.06.2018 | Stavba

O tom, co je to jímka, se není nutné dlouze rozepisovat. V praxi se jedná o hermeticky uzavřenou nádobu, který je umístěná pod zemí. Když se… Celý článek

Malý, nebo velký dům? Je to na vás...

30.04.2018 | Stavba

Rozhodli jste se, že si pořídíte dům? Od prvotního rozhodnutí k jeho realizaci je dlouhá cesta, na níž budete muset dopodrobna promyslet mnoho… Celý článek

Reklama
Reklama