Představujeme moderní dřevostavbu na klíč

6.6.2016 | PR článek | Rubrika - Stavba

Montované dřevostavby jsou skvělou alternativou pro ty, kdo hledají levné a přesto kvalitní bydlení. Nový dům je možné upravit na klíč a jeho cena nemusí přesáhnout 2 miliony korun. Jedním z takových domů je i dřevostavba od společnosti HK-Dřestav.

Představujeme moderní dřevostavbu na klíč

Představujeme rodinný dům Andre, pojmenovaný podle lahodné odrůdy vína s příjemným projevem tříslovin a zralou plností. Dřevostavba Andre je dozrálý do všech detailů a svému uživateli nabídne inteligentně řešenou dispozici v kompaktním provedení. Na první pohled má dům decentní design. Stěny v obdélníkovém půdorysu ukrývají vše, co budete pro svůj pohodový život potřebovat.

Dům je dvoupodlažní, kde v prvním patře naleznete obývací část, částečně propojenou s prostorem jídelny a kuchyňského koutu. Dispozici prvního patra uzavírá technická místnost s toaletou a předsíň. Točité schodiště nás pozve do prvního nadzemního patra, kde nalezneme celkem 3 místnosti. Malá ložnice s balkonem může sloužit jako dětský pokoj, nebo pokoj pro hosty.

Větší ložnice poskytuje dost prostoru pro dvoulůžko a zejména dámy potěší velkoryse řešená šatna, která je přístupná přímo z ložnice. V patře je i koupelna se sprchovým koutem nebo vanou. Na dům přímo navazuje kryté parkovací stání. Stavba dřevostavby na klíč je možná i v případě domu Andre. Přizpůsobit si můžete prakticky vše. Barvou obkladů v koupelně počínaje, až po dveře, okna a další prvky domu.

Stavba domu na klíč probíhá rychle a na místě stavby je dům sestaven dohromady z prefabrikovaných dřevěných konstrukcí. Ty jsou průmyslově vysušeny, aby nedocházelo k jejich deformaci vlivem sesychání nebo bobtnání.

Fasáda domu může být doplněna o termo-izolační omítku a v kombinaci s kvalitní izolací je možné některé domy považovat za nízkoenergetické dřevostavby. Z nabídky dřevostaveb na klíč si vybere opravdu každý. Nechte si zdarma zpracovat 3D návrh a projektovou dokumentaci od společnosti HK-Dřestav.

Počet komentářů (3) Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Jděte ekologickou cestou se solárními kolektory

Jděte ekologickou cestou se solárními kolektory

20.9.2016 | PR článek | Stavba

Solární ohřev je velkou nadějí budoucnosti, díky němu budete nezávislí na každoročně zdražující energii z fosilních paliv. Solární systémy ušetří v ro... Celý článek

Střešní krytina, to je „základ domu“

Střešní krytina, to je „základ domu“

19.7.2016 | PR článek | Stavba

Možná vám to zní trochu paradoxně, ale střecha je skutečně „základ domu“. Samozřejmě ne doslova, ale v přeneseném významu určitě. Sice není součástí z... Celý článek

Úžasná proměna rodinného bytu. Rodina si vše nechala dělat na míru a z výsledku je nadšená.

Úžasná proměna rodinného bytu. Rodina si vše nechala dělat na míru a z výsledku je nadšená.

8.9.2015 | Redakce | Stavba

Také zvažujete rekonstrukci? Vybíráte nábytek a nabídky firem na internetu neplní Vaše představy? Nechte se inspirovat vydařenou rekonstrukcí rodiny, ... Celý článek

Energetický štítek: pomocník v boji za úspory

Energetický štítek: pomocník v boji za úspory

15.8.2014 | PR článek | Stavba

Barevné štítky nejsou jen ozdobou na elektrických spotřebičích. Označují energetickou třídu, do které se spotřebič řadí. Víte, jaký je mezi nimi rozdí... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii