Ukliďte si po zimě garáž

22.04.2013 | PR článek | Rubrika - Stavba

Zima snad už konečně řekla své poslední slovo, a s jejím odchodem a nástupem jara přijde na řadu jarní úklid domu, auta a zahrady. Jestli se vám stává, že s každým novým úklidem zjistíte, že máte v garáži zase o něco víc věcí, možná vám pomohou problém vyřešit regály.

Ukliďte si po zimě garáž
Reklama

Na velké předměty se hodí regálové systémy

Jestliže potřebujete využít prostor v rozích garáže, zvažte pořízení rohových regálů. K těm dokoupíte další díly a regálové systémy tím lze prodlužovat až do teoreticky nekonečných délek.

Pro ukládání velkých těžkých předmětů doporučujeme regály s velkým odstupem rámů. Jsou nejvhodnější do skladu firem, které pracují například s vybavením koupelen nebo nábytkem, ale své uplatnění najdou i v garáži nebo domácím skladu. Mají tu výhodu, že nemusíte řešit, jestli vám bude stačit délka a nosnost police, protože ta je dostatečná pro naprostou většinu všech skladovaných předmětů.

Nemusíte však zůstat jen u průmyslových regálů do garáží a skladů. Dřevěné regály dobře poslouží ať už jako speciální výbava vaší vinotéky nebo jako vhodný interiérový doplněk do koupelny nebo obýváku.

Do regálů se vejde vše

S pomocí regálů zvládnete uspořádat celý obsah vaší garáže. Velmi oblíbené jsou klasické policové regály dodávané s rozmanitými plastovými boxy na drobné věci. Do několika polic tak uložíte třeba kartonové krabice nebo přepravky a stále vám zbyde místo v plastových boxech na šrouby, hřebíky, vrtáky, klíče apod.

Vedle takových multifunkčních celků početná rodina s více auty ocení také regály na pneumatiky. Pneumatiky jsou tak všechny na jednom místě podle toho, ke kterému autu patří a navíc vás při pohybu v garáži neušpiní, ani se nikam neodkutálí. Kromě samotných pneumatik lze pořídit kombinovaný regál i na disky a pneumatiky.

Reklama
Reklama

Související články

Střecha jako nová – čistíme střešní krytinu od mechu

25.09.2020 | Stavba

Mech nepůsobí na střešní krytině esteticky a navíc může být i dosti problematický. Odstranění mechu ze střechy je tedy žádoucí, otázkou ovšem zůstává… Celý článek

Lehké střešní krytiny značky Onduline

05.08.2019 | Stavba

Vybrat si střešní krytinu může být běh na dlouhou trať. Na trhu je tolik rozdílných možností. Po které ale sáhnout? Pokud hledáte lehkou střešní… Celý článek

Co stavitelům nabízí stavebniny PRO-DOMA?

25.04.2019 | Stavba

Jedním z nejdůležitějších předpokladů každé úspěšné stavby je přístup k dostatečně širokému sortimentu kvalitních a regionálně dostupných stavebnin.… Celý článek

Vybíráme jímku. Jak na to?

15.06.2018 | Stavba

O tom, co je to jímka, se není nutné dlouze rozepisovat. V praxi se jedná o hermeticky uzavřenou nádobu, který je umístěná pod zemí. Když se… Celý článek

Reklama
Reklama