Ukliďte si po zimě garáž

22.4.2013 | PR článek | Rubrika - Stavba

Zima snad už konečně řekla své poslední slovo, a s jejím odchodem a nástupem jara přijde na řadu jarní úklid domu, auta a zahrady. Jestli se vám stává, že s každým novým úklidem zjistíte, že máte v garáži zase o něco víc věcí, možná vám pomohou problém vyřešit regály.

Ukliďte si po zimě garáž

Na velké předměty se hodí regálové systémy

Jestliže potřebujete využít prostor v rozích garáže, zvažte pořízení rohových regálů. K těm dokoupíte další díly a regálové systémy tím lze prodlužovat až do teoreticky nekonečných délek.

Pro ukládání velkých těžkých předmětů doporučujeme regály s velkým odstupem rámů. Jsou nejvhodnější do skladu firem, které pracují například s vybavením koupelen nebo nábytkem, ale své uplatnění najdou i v garáži nebo domácím skladu. Mají tu výhodu, že nemusíte řešit, jestli vám bude stačit délka a nosnost police, protože ta je dostatečná pro naprostou většinu všech skladovaných předmětů.

Nemusíte však zůstat jen u průmyslových regálů do garáží a skladů. Dřevěné regály dobře poslouží ať už jako speciální výbava vaší vinotéky nebo jako vhodný interiérový doplněk do koupelny nebo obýváku.

Do regálů se vejde vše

S pomocí regálů zvládnete uspořádat celý obsah vaší garáže. Velmi oblíbené jsou klasické policové regály dodávané s rozmanitými plastovými boxy na drobné věci. Do několika polic tak uložíte třeba kartonové krabice nebo přepravky a stále vám zbyde místo v plastových boxech na šrouby, hřebíky, vrtáky, klíče apod.

Vedle takových multifunkčních celků početná rodina s více auty ocení také regály na pneumatiky. Pneumatiky jsou tak všechny na jednom místě podle toho, ke kterému autu patří a navíc vás při pohybu v garáži neušpiní, ani se nikam neodkutálí. Kromě samotných pneumatik lze pořídit kombinovaný regál i na disky a pneumatiky.

Počet komentářů (1) Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Se solárním systémem od KM BETA  ušetříte až 70 % nákladů na ohřev vody

Se solárním systémem od KM BETA ušetříte až 70 % nákladů na ohřev vody

10.9.2013 | PR článek | Stavba

Největší český výrobce betonové střešní krytiny doplňuje nabídku o solární systém i střešní doplňky pro jeho připojení. Podle dlouhodobých odborných ... Celý článek

Lícové zdivo pro odolnou fasádu i atraktivní ploty

Lícové zdivo pro odolnou fasádu i atraktivní ploty

22.5.2013 | PR článek | Stavba

Fasády domů z lícového vápenopískového zdiva u nás mají dlouhou a úspěšnou tradici. Tento typ lícového zdiva totiž představuje materiál se specifickou... Celý článek

Betonové střešní doplňky vydrží až 100 let

Betonové střešní doplňky vydrží až 100 let

25.3.2013 | PR článek | Stavba

Doplňky jsou důležitou součástí střechy, stejně jako základní krytina. Pokud s ohledem na kratší životnost plastových doplňků začne do střechy pršet, ... Celý článek

Z panelákové ohyzdy se byt proměnil v mladou krásku

Z panelákové ohyzdy se byt proměnil v mladou krásku

18.2.2013 | Redakce | Stavba

Veselý, moderní, vtipný – ale za málo peněz. Do takové podoby chtěli proměnit mladí manželé proměnit svůj panelákový byt z 80. let minulého století. K... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii