5 důvodů proč si pořídit nábytek na míru

05.01.2021 | PR článek | Rubrika - Tipy a rady

Z rodinného rozpočtu a úspor jdou ročně tisíce na věci, které ve výsledku ani nepotřebujeme. Tak proč neinvestovat do nábytku na míru, jenž vydrží po dlouhá léta.

5 důvodů proč si pořídit nábytek na míru
Reklama

Při prohlížení nabídek obchodů s nábytkem se musíte soustředit hned na několik věcí. Důraz je kladen na materiál, z něhož jsou vestavěné skříně, kuchyně a postele vyrobeny. Dalšími parametry jsou jistě cena a design. Pokud se rozhodnete pro nábytek na míru, tak neprohloupíte. Díky němu investujete do budoucnosti. I přes jeho vyšší pořizovací cenu vlastně ušetříte, protože poslouží dlouhé roky a bude vypadat stále jako nový.

Důvěřujte českým řemeslníkům

Sériová výroba nábytku do kuchyně či obývacího pokoje je sice cenově výhodná, ale tak trochu tuctová. Když vsadíte na precizně odvedenou práci a kvalitní materiál, trefíte do černého. V tomto případě se stačí podívat na obýváky, ložnice či kuchyně fotogalerie. Naleznete je na webu JN INTERIER. Ihned budete mít představu, jak by mohly interiéry vypadat.

Pevnost dřeva a originální design

1) Každý kousek nábytku na zakázku je prostě originál. Ať už se jedná o pracovní stoly, sestavy do obývacího pokoje, vestavěné skříně anebo komody a kuchyně, vytvoříte s nimi domácnost podle představ.

2) Pokud oslovíte odborníky JN INTERIER, získáte moderní vybavení, které je vám předvedeno ve vizualizaci s kalkulací zdarma. Samozřejmostí je dlouholetá záruka a poradenství.

3) O kvalitě nemusíte pochybovat, protože čeští řemeslníci a designéři se řídí ověřenými postupy a aktuálními trendy. Nábytek na míru používá kvalitní materiály a kování, které vás doslova přežije.

4) Postupem času zjistíte, že jsou produkty ze dřeva odolné a stále krásné. I když musí každodenně odolávat nárazům a mastnotě, zachovávají si svůj přirozený vzhled, a navíc se povrchy jednoduše udržují v čistotě.

5) Nemyslete si, že nákupem vybavení od truhláře zruinujete rodinný rozpočet. Ba právě naopak ušetříte, na což však přijdete až za řadu let!

 

Reklama
Reklama

Související články

Čerpadlo, které vám pomůže s odpadními vodami v septiku

26.01.2021 | Tipy a rady

Poměrně mnoho majitelů nemovitostí nemá u septiku s odpadními vodami přímé napojení na obecní kanalizaci. Kanalizaci není možné napojit samospádem, a… Celý článek

Jak doma uspořádat večírek bez zbytečných starostí

25.01.2021 | Tipy a rady

Jednoduše pozvěte lidi Váš domov nemusí být dokonalý. Možná nebudete mít dostatek židlí pro každého. Vaše koupelna může být ošklivá nebo nudná nebo… Celý článek

Projekty moderních bungalovů vás mile překvapí!

14.01.2021 | Tipy a rady

Pod pojmem bungalov rozumíme přízemní, tedy jednopodlažní rodinný dům. Tudíž bezbariérový, což uvítají nejenom tělesně postižení, ale všichni, kteří… Celý článek

Jak uspořádat obývací pokoj i v malém bytě tak, aby byl pohodlný?

14.01.2021 | Tipy a rady

Dominantou obývacího pokoje ve většině případů bývá sedací souprava či pohovka. Ovšem problém s výběrem tohoto nábytku může nastat zejména, pokud… Celý článek

Reklama
Reklama