Reklama

5 tipů, jak si vyladit ložnici do posledních detailů

04.09.2018 | StanislavaV | Rubrika - Tipy a rady

Ložnice sice zrovna není místností, kde se to hemží návštěvy. Není však na škodu si ji trochu vyšperkovat ke svému vkusu. S pár tipy a nápady, to půjde hravě a pokud právě zařizujete svou ložnici budou se vám naše tipy hodit dvojnásob.

5 tipů, jak si vyladit ložnici do posledních detailů
Reklama

Vsaďte na jednu dominantní barvu

Říká se, že by ložnice měla být v tlumených tónech, které vás neruší v klidném odpočinku. Vsadit však můžete na jednu dominantní barvu, kterou použijete na doplňcích či ložním prádle. Zbytek pokoje pak může být v tlumených neutrálních. Zvolit můžete moderní tyrkysovou, velmi pěkná je také pomerančová nebo fialová či modrá barva.

 

tipy do ložnice

Připadá vám malá?

Pokud máte pocit, že je vaše ložnice malá, zkuste ji opticky zvětšit pomocí zrcadel. Velmi pěkně vypadá zrcadlová stěna, nebo menší zrcadla umístěné za nočními stolky. Pohrajte si i s takovou drobností jako je umístění zrcadla. Vybrat můžete i pěkný rám, který bude součástí zařízení celé ložnice. Výsledek pak bude famózní.

 

tipy do ložnice

Pryč s nudnými stěnami

Moderní jsou tapety, zapomeňte na nudné stěny s bílou barvou. Vsaďte na dokonalé tapety, které dokáží proměnit vaši ložnici v pokoj snů. Nádherná tapeta s krajinou nebo geometrické vzory, dokáží vykouzlit velmi pěknou atmosféru.

 

tipy do ložnice

Ložnice bez postele?

Není žádnou novinkou, že dnes nemusíte mít v ložnici nutně postel. Postačí vyvýšené místo ve stylu pódia, palety nebo velmi pěkné dřevěné trámy, které začistíte a opatříte ochranným nátěrem. Použijte dostatečně velkou matraci, která bude pohodlná a kvalitní a uvidíte, že dobře vyspat se můžete i bez postele.

 

tipy do ložnice

Doplňky jsou součástí každého pokoje

Ani v ložnici nezapomeňte na doplňky, které podtrhnou celý vzhled a styl. Vybírejte lampy, budíky, vázy nebo květináče ve stylu, v jakém chcete mít celou ložnici. Vše tak bude dokonale ladit a vypadat perfektně.

tipy do ložnice

Zdroj fotografií: notey.com, onekindesign.com, muralswallpaper.co.uk, decoholic.org, providence-north.com, nyde.co.uk

 

Reklama
Reklama

Související články

Jak doma uspořádat večírek bez zbytečných starostí

25.01.2021 | Tipy a rady

Jednoduše pozvěte lidi Váš domov nemusí být dokonalý. Možná nebudete mít dostatek židlí pro každého. Vaše koupelna může být ošklivá nebo nudná nebo… Celý článek

Projekty moderních bungalovů vás mile překvapí!

14.01.2021 | Tipy a rady

Pod pojmem bungalov rozumíme přízemní, tedy jednopodlažní rodinný dům. Tudíž bezbariérový, což uvítají nejenom tělesně postižení, ale všichni, kteří… Celý článek

Jak uspořádat obývací pokoj i v malém bytě tak, aby byl pohodlný?

14.01.2021 | Tipy a rady

Dominantou obývacího pokoje ve většině případů bývá sedací souprava či pohovka. Ovšem problém s výběrem tohoto nábytku může nastat zejména, pokud… Celý článek

Bydlete v atraktivní části Prahy. Developerský projekt Na Vackově přináší 272 bytů

14.01.2021 | Tipy a rady

Praha 3 – Žižkov je velice specifická část hlavního města s nezaměnitelnou atmosférou. Developerský projekt Byty u parku Na Vackově vyrůstá v… Celý článek

Reklama
Reklama