Reklama

5 tipů, jak si vyladit ložnici do posledních detailů

04.09.2018 | StanislavaV | Rubrika - Tipy a rady

Ložnice sice zrovna není místností, kde se to hemží návštěvy. Není však na škodu si ji trochu vyšperkovat ke svému vkusu. S pár tipy a nápady, to půjde hravě a pokud právě zařizujete svou ložnici budou se vám naše tipy hodit dvojnásob.

5 tipů, jak si vyladit ložnici do posledních detailů
Reklama

Vsaďte na jednu dominantní barvu

Říká se, že by ložnice měla být v tlumených tónech, které vás neruší v klidném odpočinku. Vsadit však můžete na jednu dominantní barvu, kterou použijete na doplňcích či ložním prádle. Zbytek pokoje pak může být v tlumených neutrálních. Zvolit můžete moderní tyrkysovou, velmi pěkná je také pomerančová nebo fialová či modrá barva.

 

tipy do ložnice

Připadá vám malá?

Pokud máte pocit, že je vaše ložnice malá, zkuste ji opticky zvětšit pomocí zrcadel. Velmi pěkně vypadá zrcadlová stěna, nebo menší zrcadla umístěné za nočními stolky. Pohrajte si i s takovou drobností jako je umístění zrcadla. Vybrat můžete i pěkný rám, který bude součástí zařízení celé ložnice. Výsledek pak bude famózní.

 

tipy do ložnice

Pryč s nudnými stěnami

Moderní jsou tapety, zapomeňte na nudné stěny s bílou barvou. Vsaďte na dokonalé tapety, které dokáží proměnit vaši ložnici v pokoj snů. Nádherná tapeta s krajinou nebo geometrické vzory, dokáží vykouzlit velmi pěknou atmosféru.

 

tipy do ložnice

Ložnice bez postele?

Není žádnou novinkou, že dnes nemusíte mít v ložnici nutně postel. Postačí vyvýšené místo ve stylu pódia, palety nebo velmi pěkné dřevěné trámy, které začistíte a opatříte ochranným nátěrem. Použijte dostatečně velkou matraci, která bude pohodlná a kvalitní a uvidíte, že dobře vyspat se můžete i bez postele.

 

tipy do ložnice

Doplňky jsou součástí každého pokoje

Ani v ložnici nezapomeňte na doplňky, které podtrhnou celý vzhled a styl. Vybírejte lampy, budíky, vázy nebo květináče ve stylu, v jakém chcete mít celou ložnici. Vše tak bude dokonale ladit a vypadat perfektně.

tipy do ložnice

Zdroj fotografií: notey.com, onekindesign.com, muralswallpaper.co.uk, decoholic.org, providence-north.com, nyde.co.uk

 

Reklama
Reklama

Související články

Co dokáže sůl v domácnosti?

27.07.2020 | Tipy a rady

Ačkoliv je velké množství soli v naší potravě nežádoucí, jsou i situace, kdy se může sůl stát naším cenným pomocníkem. A to například i při úklidu… Celý článek

Škodí 5G síť? Nebo je to výmysl dezinformačních webů?

29.06.2020 | Tipy a rady

V souvislosti s koronavirovou pandemií jsme se ve světě setkali i s tím, že lidé ve strachu o své zdraví zapalovali a ničili vysílače 5G sítě. Celý článek

Jak si udělat doma perfektní pánský salónek

15.06.2020 | Tipy a rady

Pánský salónek, „man cave“ nebo zašívárna, útočiště, studovna, náhradní ložnice, předělaná garáž, podkroví kůlna nebo suterén…téhle části domu se… Celý článek

Koberce jako jeden z nejlepších dekorativních prvků interiéru

05.06.2020 | Tipy a rady

Koukáte na vzhled vašeho interiéru a pořád vám v něm něco schází? Něco, co by ho dovedlo k dokonalosti? Někdy stačí opravdu jen vyladit detaily a… Celý článek

Reklama
Reklama