Bydlete v atraktivní části Prahy. Developerský projekt Na Vackově přináší 272 bytů

14.01.2021 | PR článek | Rubrika - Tipy a rady

Praha 3 – Žižkov je velice specifická část hlavního města s nezaměnitelnou atmosférou. Developerský projekt Byty u parku Na Vackově vyrůstá v rezidenční oblasti, které nechybí bohatá občanská vybavenost. Pokud tedy plánujete investovat do vlastního bydlení, v rámci zmíněného projektu vzniká celkem 272 bytů, které snoubí moderní architekturu, funkční bydlení a kvalitní materiály.

Bydlete v atraktivní části Prahy. Developerský projekt Na Vackově přináší 272 bytů
Reklama

Stejně jako v každém městě, tak i na Žižkově jsou některá místa zapomenutá, a proto jim nový život dávají developerské společnosti. Jestliže jsou ve vašem hledáčku byty Praha 3, rozhodně se zaměřte na Žižkov. Jedná se totiž o samostatnou lokalitu s množstvím nákupních center, kulturních zařízení, lékařů, lékáren, školek i škol. Stejně tak nezapomíná ani na sportovní nadšence a milovníky přírody. Nové byty Praha 3 vás navíc nadchnou i svými dispozicemi.

Bytové domy s minimalistickými byty

Samozřejmě záleží na tom, co od novostavby Praha 3 očekáváte. Pro jednotlivce jsou připraveny jednopokojové byty v minimalistickém duchu. Pro rodiny s dětmi jsou vhodné spíše prostorné byty s dispozicí až 5+kk. Velice zajímavou alternativou jsou dva ateliéry.

Velkou výhodou je, že zmíněné novostavby Praha mají pouze šest nadzemních podlaží, takže objekty vypadají elegantně a přirozeně zapadají do okolí současné zástavby. Developerská společnost klade důraz na nízkoenergetický standard, přičemž rezidence byla projektována ve standardu B. provozní náklady na bydlení jsou tak opravdu nízké.

Moderní byty Praha mají svěží nádech

Funkční byty Praha navrhlo architektonické studio Architecture Interior Project, pod jehož taktovkou vznikla už celá řada jiných bytových čtvrtí v hlavním městě. Uvedené studio dokonce navrhovalo budovu českého velvyslanectví ve Spojených státech amerických.

Podívejte se na další developerské projekty, které má pod svými křídly společnost Metrostav Development, jež spolupracuje se studiem Architecture Interior Project a buduje Byty u parku Na Vackově.

Reklama
Reklama

Související články

Difuzéry jako cesta k designu i podpora uzdravení

26.02.2021 | Tipy a rady

Máte rádi, když prostor kolem krásně voní? Řešíte to opakovaným pálením vonných svíček nebo použitím aromalampy? Máme pro vás stylovější, účinnější a… Celý článek

Využití octa v domácnosti - Rady a tipy

22.02.2021 | Tipy a rady

Ocet lze stejně dobře využít nejen v kuchyni, ale i v domácnosti. Má výborné dezinfekční účinky, odstraňuje pachy, pomůže proti vodnímu kameni i… Celý článek

Pájecí stanice pro profíky i amatéry pořídíte na TME.eu

19.02.2021 | Tipy a rady

Každý nakonec zjistíme, že se nám hodí pájka. U profíků je to samozřejmost, domácí kutil to nejdříve zkusí s nejjednoduššími pájkami. Pokud to ale s… Celý článek

Jak ocenit nemovitost a další majetek v dědickém řízení

15.02.2021 | Tipy a rady

Úmrtí blízké osoby je jedno z nejtěžších období v životě. Vedle smutku však musí pozůstalí řešit i praktické záležitosti spojené s úmrtím. Stávají se… Celý článek

Reklama
Reklama