Chcete mít supermoderní dům? Hitem je hliníková střecha i fasáda

07.03.2020 | PR článek | Rubrika - Tipy a rady

Dodavatelem hliníkových systémů na českém trhu je firma PREFA Aluminiumprodukte, která je „dcerou“ rakouské „matky“. Společnost dodává střešní systémy (hliníkové střechy), odvodnění střech, fasádní systémy, montážní systém pro solární panely či protipovodňové zábrany. Firma PREFA hliníkové produkty nejen dodává, ale poskytuje i poradenství pro architekty a projektanty, školí odborné týmy pro práci s těmito systémy a nabízí servis i stavebníkům. Jestliže se rozhodnete například pro hliníkovou střechu PREFA a využijete služeb nabídkové platformy, můžete si být jisti, že vám ji zralizují proškolení a zkušení profíci, kteří s firmou PREFA spolupracují.

Chcete mít supermoderní dům? Hitem je hliníková střecha i fasáda
Reklama

Hliníkové systémy PREFA jsou vhodné jako pro rekonstrukce tak i novostavby

U novostaveb, zejména těch, jejichž investoři si potrpí na hypermoderní a neotřelý design, jsou hliníkové systémy vždy vítaným řešením. Jednoduchá minimalistická stavba dokáže díky fasádnímu systému získat zcela inovativní design. Navíc objekty se mohou díky kombinaci sladěné hliníkové střechy a hliníkové fasády proměnit v jednolitý blok. V kombinaci s prosklenými plochami pak vypadají skutečně úchvatně a jsou bezúdržbovým řešením, co se týče střechy i fasády současně.

Avšak unikátním řešením jsou i pro rekonstrukce. Hliníková krytina je lehká, a proto se hodí i na starší domy, jejichž krov již staticky není vhodný pro těžké střešní krytiny. Hliník přitom dokáže esteticky nabídnout i řešení pro starší a historické zástavby. PREFA nabízí vkusné barevné provedení svých hliníkových střech, takže vždy perfektně zapadnou do krajiny a nenaruší ani genius loci místa.

Pro rekonstrukce se stále častěji používají i fasádní systémy PREFA. Ne každý starý dům má historickou hodnotu, a tak investoři rekonstrukce vítají spíše adaptaci domu na modernější, než aby lpěli na starém vzhledu. Ale i u historických staveb se setkáváme s inovativním přístupem architektů, kteří třeba, když je zapotřebí vytvořit k historickému stavení přístavbu, preferují „přiznané“ moderní řešení než napodobování původní stavby.

Pro a proti hliníkových systémů

Těch „pro“ nasbíráme celou řadu. Je to například bezúdržbovost, skvělé mechanické vlastnosti, nízká hmotnost. PREFA své systémy nabízí v několika barevných odstínech, povrch P.10 je stálobarevný se zárukou 40 let. Prvky mají unikátní design. Hliníkové krytiny mají neuvěřitelnou životnost a jsou vhodné i do extrémních podmínek. Hliníkové systémy PREFA jsou navíc ekologické. Vyrábí se totiž z recyklovaného hliníku a díky své dlouhé životnosti získávají body i v souvislosti s trvale udržitelným rozvojem. Záruka na mechanické vlastnosti produktů PREFA je 40 let.

Jako nevýhoda se uvádí v podstatě jen cena. Jenomže ta je velice diskutabilní, protože vzhledem k životnosti a bezúdržbovosti, kterou krytina PREFA nabízí, jsou tyto výrobky naopak ve srovnání cena/výkon výhodnými.

Servis PREFA vám umožní si střechy i fasády z hliníku snadno představit i získat několik cenových nabídek

Pojďte se podívat, co vás čeká, když se rozhodnete pro hliníkovou střechu PREFA. Určitě vás zajímá, jak bude vaše nová střecha vypadat, i kolik vás bude stát, a to nejen materiál, ale jaká bude cena i za montáž. Jak na to? Na webových stránkách firmy PREFA Aluminiumprodukte si můžeme bezplatně objednat fotomontáž střechy, stačí nahrát fotografii objektu a vybrat si model a barvu krytiny, do několika dní obdržíte fotomontáž svého domu. Díky nové nabídkové platformě získáte cenovou nabídku od realizačních firem z vašeho okolí. Veškeré zadávání údajů je snadné a nezabere moc času. Po odeslání veškerých podkladů je pak již vše na zákaznickém servisu firmy PREFA, který pro vás vše zařídí.

Reklama
Reklama

Související články

Kvalitní dílenský nábytek je masivní a stabilní!

10.08.2020 | Tipy a rady

Ať již kutil či profesionál, oba se ve své dílně bez jednoho neobejdou. Bez masivního dílenského nábytku. Na základě jakých parametrů vybrat ten… Celý článek

Co dokáže sůl v domácnosti?

27.07.2020 | Tipy a rady

Ačkoliv je velké množství soli v naší potravě nežádoucí, jsou i situace, kdy se může sůl stát naším cenným pomocníkem. A to například i při úklidu… Celý článek

Škodí 5G síť? Nebo je to výmysl dezinformačních webů?

29.06.2020 | Tipy a rady

V souvislosti s koronavirovou pandemií jsme se ve světě setkali i s tím, že lidé ve strachu o své zdraví zapalovali a ničili vysílače 5G sítě. Celý článek

Jak si udělat doma perfektní pánský salónek

15.06.2020 | Tipy a rady

Pánský salónek, „man cave“ nebo zašívárna, útočiště, studovna, náhradní ložnice, předělaná garáž, podkroví kůlna nebo suterén…téhle části domu se… Celý článek

Reklama
Reklama