Designové doplňky pro váš obývací pokoj

25.11.2020 | PR článek | Rubrika - Tipy a rady

Prostor jako zrozený k sebeprezentaci. Obývací pokoj je tím místem, kde se můžete plně realizovat a nechat promluvit své nejniternější fantazie. Je to místo, které navštíví každý, kdo přijde na návštěvu. Pokoj, kde strávíte nejvíce společného času s vašimi dětmi i jejich dětmi.

Designové doplňky pro váš obývací pokoj
Reklama

Obývací pokoj vás bude reprezentovat a zároveň bude udávat styl zbytku domu. Proto si dobře promyslete, jak by měl vypadat.

Honosnost a rustikálnost nebo minimalismus a nadčasovost?

Možná zvažujete koupi bytu či domu, a to s sebou nese i nové vybavení nebo jen potřebujete dát trochu šťávy tomu, které máte. Ať tak či tak, u nás najdete přesně to, co byste si mohli přát. Dokážeme vám vyčarovat honosné a reprezentativní rustikální sídlo, stejně tak jako minimalisticky a nadčasový pokoj plný jednoduchých linií. Kvalitní, a přitom za dobrou cenu. U nás se nemusíte bát předražených kusů, zaplatíte pouze za kvalitu. Málokdo je totiž tak bohatý, aby si mohl dovolit neustále dokupovat nové kousky, jako náhradu za nekvalitní straší kusy. Chytrý design, ve kterém se najde každý. Nemusíte svůj obývák přehltit nábytkem, naopak v jednoduchosti je krása. Nadčasové provedení zajistí vaši spokojenost na dlouhá léta. Tak zasedněte k počítači a projděte si námi nabízený sortiment na stránkách https://fuf.cz.

Nejdůležitější středobod obývacího pokoje

První vámi otevřenou záložkou by měly být jednoznačně sedací soupravy, jelikož od nich se můžete odrazit a následně zjistit, jakým směrem se budete dál ubírat. Projděte si všechny možné varianty a uvidíte, že možností je opravdu hodně. Potřebujete rozkládací sedačku, pro případné návštěvy? Nebo dostatek úložného prostoru? Jaké rozměry se vám do obýváku vejdou, aby stále působil vzdušně a vy jste ji nemuseli neustále obcházet? Kůže nebo textil? Je důležité si opravdu dobře vybrat, vždyť na ní se bude odehrávat většina dění. Jednoduché, funkční a praktické kousky nebo majestátní a vysoce elegantní. Chcete k ní kombinovat i křesílka, nebo se vám již nehodí? Je pouze na vás si uvědomit, co očekáváte, my vám však můžete pomoci a ulehčit výběr.

Lampa jako designový prvek

Neméně důležitým je pak osvětlení. Volit byste měli opět v souladu se zbytkem obývacího pokoje. Nejspíše se nevyhnete tomu, že jedno majestátní světlo budou doplňovat ještě další funkčně vybraná světýlka. Přeci jen někdy potřebujete silné osvětlení, jindy si postačíte třeba jen s lampou. Dobře zvolená volně stojící lampa se může navíc stát dalším z designových prvků obýváku. Pokud zvolíte světla od jednoho návrháře, můžete si velmi usnadnit práci, jelikož jejich kousky se většinou perfektně doplňují a přesně proto je takto nabízíme.

Jako správná skládačka

Co v jiných pokojích třeba nepotřebujete, je v obývacím naprostou samozřejmostí. Ano, řeč je o doplňcích. Ať už zvolíte decentní množství nebo jimi pokoj zasypete, je to něco, co ze strohého prostoru udělá originální a útulný pokoj. Zde se můžete opravdu „vyblbnout“. Obrazy, sošky, tapety, koberce, rámečky, polštářky, hodiny, zrcadla, nebo třeba svíčky. Správný obývací pokoj je plný těchto maličkostí, který z něho dělají vaše království. Pozor ale na to, aby se z něho nestalo klišé. Je důležité vybalancovat a dokonale sladit každý zvolený kus. Nic byste neměli kupovat jen tak, vše by mělo do sebe dokonale zapadat jako puzzle. Zvolte barvy, zvolte materiály a těch se držte v každém detailu.

 

 

Reklama
Reklama

Související články

Čerpadlo, které vám pomůže s odpadními vodami v septiku

26.01.2021 | Tipy a rady

Poměrně mnoho majitelů nemovitostí nemá u septiku s odpadními vodami přímé napojení na obecní kanalizaci. Kanalizaci není možné napojit samospádem, a… Celý článek

Jak doma uspořádat večírek bez zbytečných starostí

25.01.2021 | Tipy a rady

Jednoduše pozvěte lidi Váš domov nemusí být dokonalý. Možná nebudete mít dostatek židlí pro každého. Vaše koupelna může být ošklivá nebo nudná nebo… Celý článek

Projekty moderních bungalovů vás mile překvapí!

14.01.2021 | Tipy a rady

Pod pojmem bungalov rozumíme přízemní, tedy jednopodlažní rodinný dům. Tudíž bezbariérový, což uvítají nejenom tělesně postižení, ale všichni, kteří… Celý článek

Jak uspořádat obývací pokoj i v malém bytě tak, aby byl pohodlný?

14.01.2021 | Tipy a rady

Dominantou obývacího pokoje ve většině případů bývá sedací souprava či pohovka. Ovšem problém s výběrem tohoto nábytku může nastat zejména, pokud… Celý článek

Reklama
Reklama