Díky dotacím může mít kvalitní obecní rozhlas každá ves i město

01.05.2021 | PR článek | Rubrika - Tipy a rady

Také žijete ve vesnici, kde je rozhlas v naprosto špatném stavu? Možná je amplionů příliš málo, možná jsou staré a není z nich nic moc rozumět. Každá obec i město mají povinnost umožnit občanům slyšet obecní hlášení. Právě z rozhlasů přichází v případě ohrožení také informace ke kalamitě, nehodě, mohou znít sirény s pokyny a podobně. Je velká škoda, že někde obecní rozhlas skutečně skomírá. Přitom na bezdrátový rozhlas můžete získat příjemné dotace. A dotace na obecní rozhlas uleví rozpočtu a usnadní rozhodování, zda se pustit do zbudování nového, nebo nikoli.

Díky dotacím může mít kvalitní obecní rozhlas každá ves i město
Reklama

Hezký na pohled, kvalitní na poslech

Moderní bezdrátový obecní rozhlas, který je zároveň také systémem varování obyvatel, znamená spokojenost pro obecní úřad i obyvatele města či vesnice. Umožňuje integrovat více komunikačních prostředků a akustických prvků. Označuje se zkratkou AMO, jako alarm měst a obcí. Díky němu dochází ke spojení bezdrátového rozhlasu pro obce s jednotným systémem varování a vyrozumění (JSVV).

Co se týče vzhledu, moderní rozhlas dokonale zapadá do moderního města i malé vesničky nacházející se třeba na pokraji Bílých Karpat.

Dostatečné a levné osvětlení

Každá obec i město také často řeší, zda je veřejné osvětlení v pořádku, odstraňují případné závady, čistí lampy od případných znečištění a podobně. Staré obecní osvětlení bylo zbytečně nákladné na spotřebu elektřiny. Toto už je ale dávno překonáno. Nové, kvalitní a spolehlivé pouliční osvětlení vám zajistí český výrobce moderního LED osvětlení Ledeos. Nové osvětlení bude nejen mnohem lepší, tedy lépe svítící, ale zajistí vaší vsi či městu nízké dlouhodobé výdaje.

Proč právě Ledeos?

Společnost Ledeos vám zajistí v případě potřeby financování na splátky s nulovým navýšením. Také vám pomůže s vyřešením dotačního projektu. Sami provedou instalaci světel, která jsou ryze české výroby. K bezdrátovému rozhlasu vám vytvoří kompletní návrh a s čímkoli vám poradí. Ostatně mají již patnáctiletou praxi v oboru, což svědčí o kvalitách této firmy. Nechybí ani servis a pozáruční servis rozhlasu, varovných systému i veřejného osvětlení.

Dopřejte i vaší obci rozhlas v novém kabátě s praktickými a životy chránícími možnostmi díky spojení rozhlasu se systémem varování obyvatel.

 

 

Reklama
Reklama

Související články

Pasivní domy a jejich vytápění. Na co všechno myslet?

06.05.2021 | Tipy a rady

Možná jste si mysleli, že v případě pasivních domů není potřeba vytápění řešit. Jenomže opak je pravdou. Nacházíme se totiž v oblasti, kde je asi po… Celý článek

Městské zahradničení

25.04.2021 | Tipy a rady

Bydlet ve městě neznamená, že zahradničení pro vás není. I když nemáte domeček se zahrádkou neznamená to, že vám nemůže postačit balkon, předzahrádka… Celý článek

Co s velikonočními vařenými vajíčky? Tyto 3 skvělé recepty!

05.04.2021 | Tipy a rady

Sešlo se vám doma mnoho velikonočních vařených vajíček, která však nejste schopni na posezení sníst? Co s nimi tedy dělat, když se na ně nechcete… Celý článek

Velikonoční zvyky a tradice

31.03.2021 | Tipy a rady

Velikonoce jsou spojeny s různými obyčeji a zvyky. V různých koutech České republiky se provádí rozličné obyčeje, které ale postupně ať chceme, nebo… Celý článek

Reklama
Reklama