Reklama

Do ložnic se vrací tapety a koberce

05.02.2017 | StanislavaV | Rubrika - Tipy a rady

Novým trendem letošního roku pro ložnice budou tapety a koberce. Opět se vracejí do módy a to v neskutečně krásných vzorech i barvách. Vede přirozenost a jednoduchost, pokud tedy hledáte nápady, jak oživit vaši ložnici, inspirujte se našimi tipy.

Do ložnic se vrací tapety a koberce
Reklama

Přírodní textury a motivy

ložnice 2017

Letos budou nejvíce trendy přírodní materiály jako jsou kůže, len, dřevo, či samet. Ty v ložnici vykouzlí zdravější a svěžejší nádech. Pokud tedy hledáte vhodný materiál pro koberec a doplňky, volte přírodní materiál, který je velmi vhodný a moderní pro všechny styly ložnic.  

Skandinávský styl

ložnice 2017

Pokud hledáte nápady, v jakém stylu zařídit vaši ložnici. Inspirujte se dálným severem. Skandinávský styl je velmi jednoduchý, svěží a hodí se právě do našich ložnic. Jednoduché čisté linie, geometrické vzory na tapetách či kobercích, které se opět vracejí do módy. Oživí nejenom váš pokoj.

Hitem letošního roku bude tyrkysová

ložnice 2017

Do popředí se pro rok 2017 dostala tyrkysová barva. Snadno se dá zkombinovat s jakoukoliv další barvou, kterou máte v ložnici. Skvěle však vynikne s šedou, hnědou, béžovou, bílou či černou.

Stylové tapety z 80. a 90. let

ložnice 2017

Tapety, které byly kdysi velkým hitem jsou opět uznávané mezi trendy interiérového designu. Oživte ložnice odvážnými tapetami s geometrickými vzory, puntíky, proužky nebo strakatými tapetami. Nemusíte hned tapetovat celou ložnici, postačí jedna stěna třeba za postelí, na kterou pak zavěsíte jeden velký obraz či fotografiemi a zbytek už doladíte doplňky. Ty opět můžete zvolit ve stylu 80. či 90. let, aby ladili s vybranou tapetou. Celý nádech ložnice tak bude v moderním retro stylu.

Podlahy zakrývají koberce

ložnice 2017

Letos budou velmi moderní koberce, které zakryjí vaše podlahy. Po probuzení tak nebudete stoupat na chladnou podlahu, ale na příjemně teplý designový koberec. Vybírejte svěží přírodní barvy, které se snadno kombinují. Pokud máte v ložnici stěny vymalované nějakou barvou, můžete zvolit koberec s výraznými tvary či vzorem. Pokud vaše stěny zdobí vzorové tapety, pak volte jednobarevné koberce.

Multifunkční ložnice

ložnice 2017

Pro letošní rok platí, že ložnice nutně nemusí sloužit jako místo odpočinku. Stále více a více se do ní posouvají další činnosti a tak se v ložnici můžeme setkat třeba s pracovním koutem, malou prádelnou, dětským pokojíkem, herní častí, kosmetickým koutkem či televizí.

 

Zdroj: pinterest.com

 

Reklama
Reklama

Související články

2 jednoduché kroky k bezproblémově zvládnuté revizi kotle

24.09.2020 | Tipy a rady

To, že je alespoň jednou ročně nutné nechat si zkontrolovat funkčnost a bezpečnost vašeho plynového kotle, asi víte. Pokud revizi kotle neprovedete,… Celý článek

Co dělat, když vám pitná voda přijde závadná?

08.09.2020 | Tipy a rady

Závadná pitná voda může být malou komplikací na oblastní údržbu rozvodů, nebo dokonce i rozsáhlým a zdravotně nebezpečným problémem. Jak můžete… Celý článek

Moderní střechy se vším všudy aneb pusťte se do rekonstrukce

06.09.2020 | Tipy a rady

Je pěkné opravit fasádu, dát nová okna a pořídit lepší garážová vrata. Velký vliv na celkový vzhled domu má ovšem i střecha. S její rekonstrukcí… Celý článek

5 tipů jak na úspory vody v kuchyni

26.08.2020 | Tipy a rady

Právě v kuchyni umíme být, pokud jde o vodu, hodně rozmařilými. Kapající baterie, odpouštění teplé či studené vody nazdařbůh, ruční mytí nádobí – to… Celý článek

Reklama
Reklama