Reklama

Drahé výrobky za levno? Proč ne!

22.05.2017 | StanislavaV | Rubrika - Tipy a rady

Nemůže si dovolit drahé značkové kusy nábytku? To ale není překážka k tomu si zařídit ryze moderní interiér inspirovaný právě těmito značkami. Jde to i bez milionů na účtu! Inspirujte se našimi tipy v tomto článku a najděte vhodné alternativy.

Drahé výrobky za levno? Proč ne!
Reklama

Renovujte nábytek

Dostal se vám do rukou starý nábytek? Nemusí být ihned na odpis, i když má už nějaká ta léta za sebou. Změňte ho tak, že bude k nepoznání. Do rukou vezměte plechovku s barvami a přetřete jej požadovanou barvou. Stejně tak nábytek můžete přetapetovat. Bude to vypadat stylově a vykouzlíte tak unikátní kousek, který nikdo jiný nemá. Můžete volit takové barvy a vzory, které vám budou ladit se zbytkem interiéru.

Případné další nedokonalosti na již starém nábytku můžete překrýt například zrcadlem, vlastními fotkami nebo speciálními nálepkami na skříně. Ve fantazii se meze nekladou.

drahé výrobky za levno

Styl retro a vintage společnost vítá

Tyto styly si žádají staré kusy nábytku, které jsou zachovalé. Inspirují se minulou dobou. Dají se vkusně zakomponovat do interiéru tak, že to vypadá stylově. Máte křeslo s potahem drobných kytiček po babičce? Nebojte se jej zařadit do vašeho bydlení. Darovali vám prarodiče hrníčky s „cibulákovým“ vzorem? Vystavte si je v kuchyni na poličku. Našli jste na půdě starý gramofon, fotoaparát či psací stroj? Dejte je na obdiv světu v obývacím pokoji. Jen ať je všichni vidí. Za tyto kousky mnozí utrácejí velké peníze, aby tohle „retro“ doma měli. Najděte rodinné poklady a chlubte se jimi.

DIY doplňky

Zkratka DIY znamená „do it yourself“, tedy vytvoř si sám. Ne vždy musíte vše kupovat v obchodech. Za pár kaček si v pohodlí domova vytvoříte bytové doplňky dle vašich představ. Na internetu najdete spousty návodů, jak na to. Takto si můžete vytvořit své originální vázy na kytky, rámečky na fotografie, obrazy, nástěnky, povlaky na polštář či cokoliv jiného.

drahé výrobky za levno

Moderní pohovky

V poslední době jsou velkým hitem barevné a vzorované pohovky v obývacím pokoji. Ano, jsou zajímavé, neotřelé a moderní. Takovou pohovku si však můžete vytvořit i vy, aniž byste kupovali novou. Jednoduše si pořiďte potah, látku či deku s vzorem či barvou, kterou si představujete. Poté jej přehodíte přes gauč. Navíc to může být i praktické! Snadno jej kdykoliv operete či vyměníte, pokud budete toužit po jiném designu.

Postel s nebesy

Také postele s nebesy jsou opět trendy! Ovšem stojí majlant. Nebesa si snadno vytvoříte i nad vaší současnou postelí. Budete muset vytvořit konstrukci, kterou připevníte k posteli a ke stropu, aby pevně držela. Jako „tyče“ vám mohou posloužit garnýže, na které snadno připevníte závěsy.

Zdroj fotografií: pixabay.com

Reklama
Reklama

Související články

Než koupíte nový ojetý vůz, zjistěte si vše o jeho historii

26.10.2020 | Tipy a rady

Při nákupu automobilu se snažíme, tak jako je to u všeho, ušetřit co nejvíce peněz. Proto se mnozí z nás bez váhání rozhodují nikoli pro koupi vozu… Celý článek

Dřevěné brikety jsou vhodnou alternativou klasických paliv

15.10.2020 | Tipy a rady

Teplo je součástí domova. Bez něj si už těžko umíme svůj život představit. Uhlí nebo palivové dřevo doma či na chalupě používají v Česku statisíce… Celý článek

Jak na koupi nemovitosti

13.10.2020 | Tipy a rady

Vlastní bydlení zní jako lákavá vidina budoucnosti, kterou si přeje v dnešní době snad už každý. Pokud už vás omrzelo placení nájmu bytu nebo domu,… Celý článek

Údržba střešní krytiny na podzim je důležitá pro poklidné zimní období

07.10.2020 | Tipy a rady

Jednou z činností, kterou by měl na podzim před příchodem zimy stihnout každý majitel nemovitosti, je kontrola střešní krytiny. Toto byste měli… Celý článek

Reklama
Reklama