affiliate-modra-nejlevnejsi-1000x200-1553770942.jpg

Hezký obývák za málo peněz můžete mít i vy

09.01.2019 | StanislavaV | Rubrika - Tipy a rady

Každá věc po čase vyjde z módy. Jinak tomu není ani u našich obývacích pokojů. Pokud si však myslíte, že můžete modernizovat jen v případě, kdy se vám podaří ušetřit větší obnos peněz, jste na omylu. Vytvořit si krásný obývák lze i poměrně levně.

Hezký obývák za málo peněz můžete mít i vy
Reklama

K tomu, abychom změnili svůj obývací pokoj, stačí udělat málo. Vymalujte, přemítne nábytek, nebo si kupte jeden nový kousek a zbytek k němu pouze dolaďte. Není to nic složitého a nezabere vám to ani tolik času.

Hezký obývák za málo peněz můžete mít i vy

Obývací sestava trochu jinak

Máte v obýváku obývací sestavu, která leží po celé délce i výšce stěny? Tento typ obývacích stěn, které uskladní opravdu hodně nepořádku, je oblíbený od dob našich babiček. V současnosti se však klaníme spíše k minimalističtějšímu uspořádání a místo velkých a masivních stěn je lepší si pořídit novou stěnu skládající se z několika málo skříněk a polic, nebo můžete odstranit některé části staré stěny a případně ji i zrenovovat – ať už novou barvou nebo tapetou.

Co se starou sedačkou

Máte doma sedací sestavu, která už dávno vyšla z módy, ale stále je funkční, nepoškozená a nechce se vám kupovat nová? V tom případě se zde pusťte do menší úpravy, která tkví v nových potazích. Na výběr máte buď nové čalounění, nebo levnější variantu, kterou je koupě přehozů, které starou sedačku skryjí. Pokud však vaše pohovka vypadá jako by se měla rozpadnout, popřemýšlejte o koupi nové.

Hezký obývák za málo peněz můžete mít i vy

Nová výmalba dokáže zázraky

Podlaha i výmalba mají velkou roli v tom, jak celá místnost vypadá. Proto se postarejte o to, aby na stěnách nebyly žádné čmouhy či nedokonalosti a znovu vymalujte. Starý koberec vyměňte za nový, případně si konečně pořiďte vysněnou podlahu.

Zkuste alespoň něco nového

Nemusíte hned kupovat novou sedačku, stůl, stěnu i podlahy. I koupě jednoho výraznějšího kousku, a ne nutně drahého, může změnit celkovou atmosféru interiéru. Pořiďte si například hezký konferenční stůl, nebo se zaměřte na dekorace.

Zdroj: pexels.com

 

Reklama
Reklama

Související články

Usazení koberce zvládnete hravě i sami. Kam jej můžeme položit?

24.05.2019 | Tipy a rady

Někomu se koberce líbí, jiným ne. Pro někoho jde o lapače prachu a nečistot, pro jiné a designovou záležitost. Pokud jste však otevřeli tento článek,… Celý článek

Jak skladovat víno v domácnosti

16.05.2019 | Tipy a rady

V naší republice je spousta milovníků dobrého vína. Ještě aby ne, když je velká část Moravy pokryta dlouhými vinicemi. Proto není divu, když se v… Celý článek

Tipy a triky pro dokonalou home office

14.05.2019 | Tipy a rady

Současná doba umožňuje mnohým z nás pracovat i z jiných míst, než je adresa firmy, pro niž práci vykonáváme. Proto není divu, že se i v českých… Celý článek

Pračky: co umí a jakou pračku vybrat?

09.05.2019 | Tipy a rady

Čistota je základ dobrého zdraví. K hygienicky nezávadnému prádlu nám dnes pomáhají automatické pračky. Nejenže ušpiněné prádlo dokonale vyperou, ale… Celý článek

Reklama
Reklama