Inspirující veletrh TENDENCE 2008

27.6.2008 | PR článek | Rubrika - Tipy a rady

Inspirující veletrh TENDENCE 2008

Na letošní podzim se opět chystá velká událost v oblasti vybavení interiérů – veletrh Tendence. Tentokrát proběhne již v termínu od 11. do 14.9. 2008. Tento ročník bude v mnohém rozmanitější než ročníky předešlé. Novinkou bude především sekce designu. Proč právě design? Mnoho z nás již opustilo tradiční představu o zařízení svého domova a stále více Čechů chce bydlet především elegantněji. Požadavky a náročnost klientů vzrůstá, na což samozřejmě reagují tuzemské i zahraniční společnosti.

Veletrh Tendence chce tento rok návštěvníkům nabídnout zajímavý průřez touto různorodou nabídkou. Přehlídce designu budou vévodit společnosti jako De.Fakto, Javorina a Interiéry Šesták, moderní nábytek představí Dřevotvar, Aksamite, Böhm, In Elis, Leonard – Innovation a mnoho dalších.

Trend designovosti se projevuje i v oblasti bytových doplňků, stolování a bílé techniky. Zajímavé inovace se Vám představí na stáncích společností Leonardo, Mobax, Fantazie, Villeroy&Boch, Hotový interiér, Cedr group, Paramit, Luis, Jannai a opět mnoho dalších. Každá žena jistě touží po kuchyni, která vystihne její charakter – přijďte se tedy podívat na to NEJ ke společnostem jako je Hanák, Fagor, Ardo, Beko, Gorenje, Ilve, Elmax či Werto.

Chcete oživit svůj domov nějakým zajímavým svítidlem…..veletrh Tendence připravil tu nejrozsáhlejší přehlídku. Začněte u společností Artemide, Aprolux, Eglo, Luminex a pokračovat můžete k Hagosu, Philipsu a společnosti ACW. Již tradičně se chystá také soutěž INLIGHT – „O nejlepší účelové svítidlo“ a nebude to soutěž jediná. Pro návštěvníky je připraven bohatý doprovodný program.

Celkový dojem z návštěvy areálu výstaviště PVA Letňany mohou ještě umocnit souběžné veletrhy Wellness Balnea a Gastro& Hotelset. První z jmenovaných je zaměřen na relaxaci, lázeňství a péči o tělo a druhý je věnován gastronomii, vybavení a zařízení pro hotely a restaurace.

Přijďte tedy strávit příjemný podzimní den ve společnosti těch nejzajímavějších trendů v oblasti bydlení, gastronomie a lázeňství. Těšíme se na Vás.

Počet komentářů (1) Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Tapety v hlavní roli

Tapety v hlavní roli

24.6.2011 | časopis Náš útulný byt | Tipy a rady

Tentokrát jsme se rozhodli interiér trochu rozveselit, a proto na nábytku i doplňcích přistáli tito veselí ptáčci. Celý článek

Srovnání cen v eshopech

Srovnání cen v eshopech

24.7.2008 | Redakce | Tipy a rady

V dnešní době má většina z nás již zkušenosti s nakupováním v eshopech. Zboží běžné denní spotřeby nakupujeme nadále v super a hypermarketech, avšak n... Celý článek

Sítě proti hmyzu do atypických oken

Sítě proti hmyzu do atypických oken

12.6.2008 | Zaclona.cz | Tipy a rady

Sítě proti hmyzu patří bezpochyby k nejlepšímu a také nejlevnějšímu způsobu ochrany proti hmyzu. Nemusíte kupovat nákladné odpuzovače a přitom nejste ... Celý článek

Jak na letní vedra

Jak na letní vedra

6.6.2008 | Redakce | Tipy a rady

Teploměr venku ukazuje třicítku a ten vnitřní k ní nemá daleko. V našich zeměpisných šířkách se tato situace v průběhu léta stává stále běžnější. Obyv... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii