Intuitivně k dokonalému espressu

27.07.2018 | PR článek | Rubrika - Tipy a rady

Také si rádi vychutnáte vynikající espresso, cappuccino, latté a další druhy kávy v rodinném kruhu v pohodlí domova? Ano? Říkáte ale, že si ji musíte připravit sami, protože to nikdo jiný doma neumí? Tohoto problému vás zbaví nový espresso přístroj s dotykovým displejem a integrovaným mlýnkem na kávu Sage SES880 The Barista Touch.

Intuitivně k dokonalému espressu
Reklama

Pákové espresso Sage SES880 lze ovládat jedním dotykem a na displeji zobrazuje kompletní informace potřebné k přípravě té nejlepší kávy. Na displeji snadno nastavíte sílu kávy, texturu a teplotu našlehaného mléka – a to nejdůležitější je, že své osobní nastavení můžeme uložit do paměti přístroje pod svým jménem pro další použití. Takto lze uložit až osm osobních nastavení. Pak už je vše jednoduché a postačí k tomu jen na displeji učinit tři kroky: umlít kávová zrna, uvařit kávu a připravit mléko. Pro ten poslední krok je důležitá automatická parní tryska, která vytvoří kvalitní texturu mléka, jež ještě vylepší chuť kávy a je nezbytná pro přípravu „Latté Art“. Její teplotní čidlo se postará o dodržení správné teploty našlehaného mléka a po použití se tryska sama automaticky pročistí.
 

Jedním z proměnných parametrů může být například nastavení hrubosti a dávkování kávy na zabudovaném kónickém mlýnku s kovovými mlecími kameny, což je příležitost k přípravě espressa podle individuálních představ. Tepelný systém TermoJet dosáhne optimální extrakční teploty během neuvěřitelných tří sekund, což přípravu kávy značně urychlí. Elektronický systém kontroly PID zajišťuje stálou teplotu během extrakce kávy s přesností na jeden stupeň Celsia. To je velmi důležité, protože by jinak kolísání teploty během extrakce zavinilo ztrátu pěny i výsledné krásné kávové barvy, a navíc by ovlivnilo i chuť kávy.

 

Kávovar SES880, stejně jako všechny ostatní kávovary Sage jsou navrženy tak, aby zajistily 4 klíčové prvky potřebné pro přípravu lahodného šálku vynikající kávy: dávka mleté kávy 19–22 g (dva šálky), absolutní kontrola nad teplotou, nízkotlaká preinfuze a tlak 9 barů během extrakce a hedvábně jemná mléčná pěna s mikro bublinami.

 

Doporučená MOC je 32 990 Kč

 

Sage SES880 The Barista Touch:

Intuitivní dotykový displej

Integrovaný kónický mlýnek s kovovým mlecími kameny  

Automatické přednastavené programy

Až osm osobních nastavení

Superrychlý nahřívací systém

Napařovací tryska s integrovaným teploměrem a automatickým čistěním

Zásobník na kávová zrna s kapacitou 230 g

Automatické mletí přímo do držáku filtru

Ukazatel tlaku při extrakci kávy

Vysoký prostor i pro přípravu lunga

Samostatný vývod horké vody

Vyjímatelný zásobník na vodu (2 l) s filtračním systémem

Plocha na nahřívání šálků

Příslušenství:

Filtry s jednoduchým dnem pro 1 a 2 šálky pro profesionální baristy

Filtry s dvojitým dnem

Nerezová konvička na napěnění mléka

Odnímatelný kovový tamper 

Nástroj pro zarovnání kávy Razor

Čisticí kartáček

 

O značce Sage:

Sage je evropskou značkou společnosti Breville, jejíž produkty jsou prodávány ve více než 50 zemích světa. Australská Breville Groupe je celosvětově známá díky vlastnímu vývoji malých kuchyňských spotřebičů nejvyšší kvality, vyznačující se dlouhou životností a skvělým uživatelským komfortem. Historie Brevillu se začala psát v roce 1932 a této společnosti vděčíme například za tzv. sendvič-toaster, který vyvinul jako první výrobce na světě. Po jeho uvedení na trh v roce 1974 se jenom v Austrálii prodalo 400 000 kusů.

Na český trh značka Sage vstoupila v roce 2018 a postupně na něj uvede produkty zaměřené na přípravu kávy – espressa, mlýnky, pěniče; grilování – grily, smoking gun; odšťavňování – odšťavňovače, smoothie nebo přípravu potravin – roboty, mixéry, food procesory. Díky vlastnímu návrhu a náročnému testování bude možné u všech spotřebičů rozšířit záruku na 3 roky. Pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Polsko je značka Sage zastupována exkluzivně společnosti Fast ČR, patřící mezi největší regionální distributory domácích spotřebičů.

Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sagecz.cz

 

 

 

Reklama
Reklama

Související články

2 jednoduché kroky k bezproblémově zvládnuté revizi kotle

24.09.2020 | Tipy a rady

To, že je alespoň jednou ročně nutné nechat si zkontrolovat funkčnost a bezpečnost vašeho plynového kotle, asi víte. Pokud revizi kotle neprovedete,… Celý článek

Co dělat, když vám pitná voda přijde závadná?

08.09.2020 | Tipy a rady

Závadná pitná voda může být malou komplikací na oblastní údržbu rozvodů, nebo dokonce i rozsáhlým a zdravotně nebezpečným problémem. Jak můžete… Celý článek

Moderní střechy se vším všudy aneb pusťte se do rekonstrukce

06.09.2020 | Tipy a rady

Je pěkné opravit fasádu, dát nová okna a pořídit lepší garážová vrata. Velký vliv na celkový vzhled domu má ovšem i střecha. S její rekonstrukcí… Celý článek

5 tipů jak na úspory vody v kuchyni

26.08.2020 | Tipy a rady

Právě v kuchyni umíme být, pokud jde o vodu, hodně rozmařilými. Kapající baterie, odpouštění teplé či studené vody nazdařbůh, ruční mytí nádobí – to… Celý článek

Reklama
Reklama