Reklama

Jak proměnit nevzhlednou prádelnu na luxusní pokoj

10.07.2018 | StanislavaV | Rubrika - Tipy a rady

Jak snadno, rychle a za pár korun proměnit nevzhlednou prádelnu v perfektní místnost, kde prát bude požitkem? Jednoduchý návod na DIY proměnu vás určitě mile potěší. Není nijak náročný a jeho výsledek je opravdu překrásný.

Jak proměnit nevzhlednou prádelnu na luxusní pokoj
Reklama

Příprava je základ

proměna prádelny

Nejprve prádelnu vyklidíme, vytřeme podlahu, ometeme pavučiny a připravíme si tapetu, kterou jsme si pořídili. Pokud se nechcete, můžete si koupit pouze barvu a stěnu, si pouze natřít. Ideální jsou světlé pastelové barvy, které prádelnu rozzáří. Pokud se však nebojíte tmavých barev, můžete zkusit třeba šedou nebo černou barvu.

Šetřete pokud můžete

proměna prádelny

Než barva zaschne, připravíme si police, případně skříňky na prací prostředky. Abyste nemuseli kupovat nové, zkuste se po rozhlédnout po půdě, v kůlně nebo po bazarech či ve sběrných dvorech, jistě někde objevíte staré police nebo skříňky, které postačí znovu přetřít a budou vypadat jako nové. Volte spíše světlé barvy pro nátěr, jsou elegantní a barva na stěně pak nebude splývat s barvou na policích nebo skříňkách.

Podlaha v novém kabátě

proměna prádelny

Pokud máte na zemi dlažbu a chcete ji vdechnout nový kabát, zkuste se po rozhlédnout v obchodech po barvě, která je určená na dlažbu či kachličky. Je třeba, aby byla barva omyvatelná a nezačala se slupovat. Pokud je však dlažba v pořádku, postačí, když ji pořádně umyjete. Použít můžete vodu s octem, která odstraní mastnotu i špínu velmi dobře.

Vše na své místo

proměna prádelny

Když máte dokončenou proměnu, namontujte police a skříňky na stěnu, postavte pračku a sušičku na své místo. Pak už jen stačí umístit na police košíky s kolíčky, do skříněk uložit prací prostředky, přidat můžete také drobné dekorace, jako jsou květiny, vázičky nebo obrázky.

Videa plné inspirace

Pokud chcete další tipy a nápady, jak vaší prádelnu zútulnit, zkuste se podívat také na další videa, které jsou plné báječných tipů a nápadů na proměnu vaší prádelny.

 

www.youtube.com/watch?v=m_BzQpFabOA

 

https://www.youtube.com/watch?v=Q68-PwXYOhQ

 

Zdroj fotografií: https://www.viewalongtheway.com/, https://cz.pinterest.com/

 

Reklama
Reklama

Související články

Dřevěné brikety jsou vhodnou alternativou klasických paliv

15.10.2020 | Tipy a rady

Teplo je součástí domova. Bez něj si už těžko umíme svůj život představit. Uhlí nebo palivové dřevo doma či na chalupě používají v Česku statisíce… Celý článek

Jak na koupi nemovitosti

13.10.2020 | Tipy a rady

Vlastní bydlení zní jako lákavá vidina budoucnosti, kterou si přeje v dnešní době snad už každý. Pokud už vás omrzelo placení nájmu bytu nebo domu,… Celý článek

Údržba střešní krytiny na podzim je důležitá pro poklidné zimní období

07.10.2020 | Tipy a rady

Jednou z činností, kterou by měl na podzim před příchodem zimy stihnout každý majitel nemovitosti, je kontrola střešní krytiny. Toto byste měli… Celý článek

Koupit auto na leasing, úvěr, nebo za hotové?

30.09.2020 | Tipy a rady

Nákup automobilu často patří k nejdražším věcem, které za život kupujeme. A u drahých věcí buď nemáme jinou možnost a musíme je koupit na leasing,… Celý článek

Reklama
Reklama