Kam se vším? Do skladového kontejneru!

15.08.2019 | PR článek | Rubrika - Tipy a rady

Sháníte přístřešek na auto, dřevo, zahradní nábytek a kola? Pořiďte si multifunkční skladovací plechový kontejner. Pojme totiž vše, co potřebujete mít po ruce, ale ne zrovna na očích.

Kam se vším? Do skladového kontejneru!
Reklama

Majitelé rodinných domů a přiléhajících zahrad nebývají žádnými troškaři. Ani jimi být nemohou. Seznam všech nezbytností, které si jen obyčejná zahrada žádá, nebývá zrovna krátký. Zahradní technika, sekačka, křovinořez, vertikutátor, motyčky a hrabičky, hnojiva, substráty a mohli bychom pokračovat.

Stodola? Kdepak, plechový kontejner!

Uskladnit ale potřebujeme i další nezbytnosti, jež si náš životní styl žádá. Kola, lyže, zimní pneumatiky či dřevo na topení. Ve vzduchu pak visí otázka, kam s tím vším? Postavit si na pozemku další stavbu či přímo stodolu? Kdepak, máme pro vás lepší řešení. Pořiďte si montovaný skladovací kontejner z portfolia výrobního družstva Kovobel (www.kovobel.cz).

Kontejner jako stavebnice

Kontejnery z portfolia tohoto předního výrobce skladovacích kontejnerů a technologických zařízení pro chov drůbeže disponují hned několika přednostmi. V první řadě máte na výběr několik velikostí, z nichž si zcela určitě vyberete ten, který bude maximálně vyhovovat vašim potřebám. Pořídit si tak můžete kontejner malý metrový stejně jako dlouhý šestimetrový.

Praktický přístřešek na cokoliv

Montované skladové kontejnery navíc na sebe můžete napojovat jako stavebnici. Problém tak není kontejner prodloužit respektive napojit na kontejner další. Nebo odstranit jeho přední stěnu a místo kontejneru mít praktický přístřešek prakticky na cokoliv.

Garáž, nebo sklad?

Ke kontejneru si navíc máte možnost objednat celou řadu praktických doplňků. Necháte-li si do něj instalovat nájezdovou rampu, ocelovou podlahu a dvoukřídlé dveře, budete z kontejneru mít garáž. Vybavíte-li jej regálovým systémem, budete z něj mít sklad. Odstraníte-li z něj přední stěnu, budete mít k dispozici přístřešek. Praktické, nemyslíte?

 

Reklama
Reklama

Související články

Kvalitní dílenský nábytek je masivní a stabilní!

10.08.2020 | Tipy a rady

Ať již kutil či profesionál, oba se ve své dílně bez jednoho neobejdou. Bez masivního dílenského nábytku. Na základě jakých parametrů vybrat ten… Celý článek

Co dokáže sůl v domácnosti?

27.07.2020 | Tipy a rady

Ačkoliv je velké množství soli v naší potravě nežádoucí, jsou i situace, kdy se může sůl stát naším cenným pomocníkem. A to například i při úklidu… Celý článek

Škodí 5G síť? Nebo je to výmysl dezinformačních webů?

29.06.2020 | Tipy a rady

V souvislosti s koronavirovou pandemií jsme se ve světě setkali i s tím, že lidé ve strachu o své zdraví zapalovali a ničili vysílače 5G sítě. Celý článek

Jak si udělat doma perfektní pánský salónek

15.06.2020 | Tipy a rady

Pánský salónek, „man cave“ nebo zašívárna, útočiště, studovna, náhradní ložnice, předělaná garáž, podkroví kůlna nebo suterén…téhle části domu se… Celý článek

Reklama
Reklama