Reklama

Klimatizace je nejúčinnější pomocník především v letním období

10.1.2018 | PR článek | Rubrika - Tipy a rady

V horkých letních dnech každý hledá místo, kde se ukryje alespoň na chvíli před ostrými slunečními paprsky a nesnesitelným vedrem. Pro někoho je naprosto nepředstavitelné trávit každý den na koupališti, protože práce doma se sama prostě neudělá. Pokud chcete ze svého bytu vykouzlit jeskyni s příjemnou teplotou, potom si pořiďte klimatizaci, která s sebou přináší hned několik neocenitelných výhod.

Klimatizace je nejúčinnější pomocník především v letním období

Jeden z hlavních důvodů, proč investovat do klimatizace, je, potřeba rychle ochladit místnosti v domě či bytě. Ovšem je nezbytné dávat pozor na to, aby nebyl rozdíl mezi pokojovou a venkovní teplotou markantní, jinak byste si zadělali na pořádnou angínu. Odborníci doporučují, aby rozdíl teplot nebyl  vyšší než 6 stupňů Celsia.

Klimatizace zdraví neuškodí, ba naopak

Správné používání klimatizace může mít dokonce pozitivní dopad na vaše zdraví, neboť disponuje filtry, díky nimž funguje na podobném principu jako čistička vzduchu. Zbavíte se škodlivých bakterií, prachu a dalších nečistot, které se běžně objevují ve vzduchu. Ocení to především alergici. Jestliže v létě používáte místo klimatizace větrák, měli byste si uvědomit, že větrákem pouze víříte prach v místnosti, což podráždí akorát tak vaše sliznice v dýchacím ústrojí.

Klimatizace snižuje vlhkost v místnosti

Další předností klimatizace je její schopnost snížit vlhkost v místnostech, čímž předejdete plísním a bakteriím, což ocení nejen váš organismus, ale také zdiva. I když jsou klimatizace rozšířené především v průmyslových prostorech a kancelářích, stále více nachází své místo v rodinných domech a bytech, protože jejich pořizovací cena už není tak vysoká jako před deseti lety.

Jestliže hledáte klimatizace Praha, dovolujeme si vám závěrem představit odborníka v této oblasti jménem M-klima, který sídlí v hlavním městě. Navrhne vám optimální řešení a poskytne celou řadu služeb od instalace klimatizací až po tepelná čerpadla.

Související články

Jak uklízet bez chemie? Aneb síla přírody!

Jak uklízet bez chemie? Aneb síla přírody!

25.1.2018 | StanislavaV | Tipy a rady

Různá chemická čistidla, prášky, bělidla a hromada dalších čistících prostředků, které najdeme téměř v každé domácnosti. Ale dost to leze do peněz, na... Celý článek

Nedostatek místa? Vyřešte to s grácií!

Nedostatek místa? Vyřešte to s grácií!

11.1.2018 | StanislavaV | Tipy a rady

Trápí vás v bytě nedostatek místa? S tímto elegantním řešením si poradíte i v garsonce. Celý článek

Nájmy zdražují, je čas na vlastní bydlení

Nájmy zdražují, je čas na vlastní bydlení

8.1.2018 | PR článek | Tipy a rady

Vlastní byt se pro mnoho mladých lidí začíná stávat nedostižnou metou. Bytů se na území hlavního města staví málo a poptávka výrazně převyšuje nabídk... Celý článek

Jak drahá je domácí sauna?

Jak drahá je domácí sauna?

2.1.2018 | PR článek | Tipy a rady

Milujete saunování, ale odrazuje vás sauna společná? Nebo je pro vás návštěva veřejné sauny časově náročná? Víte o tom, že saunu je možné pořídit si i... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii