Kovové regály uplatníte jak ve skladu, tak i v garáži či dílně

21.06.2018 | PR článek | Rubrika - Tipy a rady

V současné době se majitelé rodinných domů zaměřují především na interiér jako takový, nicméně zapomínají na méně viditelné místnosti, jako jsou dílny a garáže. Pokud však patříte mezi domácí kutily, začněte věnovat dílně trochu více pozornosti. Jelikož nářadí představuje poměrně drahou záležitost, nemělo by se jen tak někde povalovat. Jak tedy nastolit pořádek v dílně, garáži či technické místnosti?

Kovové regály uplatníte jak ve skladu, tak i v garáži či dílně
Reklama

Pravděpodobně nám dáte za pravdu, že předměty naskládané na zemi jednoduše zavazí, přitom řešení je poměrně jednoduché. Jestliže přemýšlíte, kam nasoukat všechny věci včetně nářadí, ulevíme vašim mozkovým buňkám a poradíme vám. Pořiďte si regálový systém, s nímž využijete prostor až ke stropu.

Stabilní konstrukce je základ

Dnešní trh sice nabízí nepřeberné množství kovových regálů, nicméně ne všechny jsou vyhovující po kvalitativní stránce. V první řadě se zaměřte na stabilitu konstrukce. Pokud totiž plánujete uložit na kovové regály nějaké těžké předměty, neměla by se konstrukce hýbat, aby nehrozilo její zhroucení.

Dalším faktorem, jenž nejspíše ovlivní výběr konkrétního modelu, je skládání. Vybrat si můžete z nepřeberného množství variací. Dokonce narazíte i na regály, k jejichž složení nepotřebujete vůbec žádné nářadí. Obávat se nemusíte ani toho, že by se jednoduchost skládání negativně podepsala na kvalitě.

Kovové regály zvládnou i půl tuny

V neposlední řadě byste se měli zajímat o nosnost regálového systému. Jestliže vybíráte regály do skladů, kde na ně plánujete ukládat nějaká těžká břemena, nosnost bude hrát poměrně velkou roli. Zatímco některé alternativy zvládnou pouze sto až dvě stě kilo, najdou se i provedení s nosností až půl tuny, což je už úctyhodné.

Vybrat opravdového profesionála na regály je jako hledat jehlu v kupce sena. Ovšem my jsme jehlu našli. Obraťte se na specialistu ABstore.cz, který má v nabídce pestrou škálu regálů.

 

 

Reklama
Reklama

Související články

2 jednoduché kroky k bezproblémově zvládnuté revizi kotle

24.09.2020 | Tipy a rady

To, že je alespoň jednou ročně nutné nechat si zkontrolovat funkčnost a bezpečnost vašeho plynového kotle, asi víte. Pokud revizi kotle neprovedete,… Celý článek

Co dělat, když vám pitná voda přijde závadná?

08.09.2020 | Tipy a rady

Závadná pitná voda může být malou komplikací na oblastní údržbu rozvodů, nebo dokonce i rozsáhlým a zdravotně nebezpečným problémem. Jak můžete… Celý článek

Moderní střechy se vším všudy aneb pusťte se do rekonstrukce

06.09.2020 | Tipy a rady

Je pěkné opravit fasádu, dát nová okna a pořídit lepší garážová vrata. Velký vliv na celkový vzhled domu má ovšem i střecha. S její rekonstrukcí… Celý článek

5 tipů jak na úspory vody v kuchyni

26.08.2020 | Tipy a rady

Právě v kuchyni umíme být, pokud jde o vodu, hodně rozmařilými. Kapající baterie, odpouštění teplé či studené vody nazdařbůh, ruční mytí nádobí – to… Celý článek

Reklama
Reklama