Kvalitní dílenský nábytek je masivní a stabilní!

10.08.2020 | PR článek | Rubrika - Tipy a rady

Ať již kutil či profesionál, oba se ve své dílně bez jednoho neobejdou. Bez masivního dílenského nábytku. Na základě jakých parametrů vybrat ten pravý? Poradíme vám!

Kvalitní dílenský nábytek je masivní a stabilní!
Reklama

Každá dílna by měla být v první řadě bezpečná. A v řadě druhé prakticky zařízená. Ten, kdo v ní pracuje, by podobně jako kuchař v kuchyni měl mít vše potřebné po ruce. A o všem by samozřejmě měl mít perfektní přehled.

Vybíráme dílenský nábytek

Do kategorie dílenský nábytek spadá celá řada produktů vodobě dílenských stolů a ponků, vozíků, plechových i kovových. Klasické i zásuvkové. Konkrétní model volte na základě jeho využití stejně jako množství a charakteru skladovaného materiálu.

Zaměřeno na kovové a plechové skříně

Základním požadavkem pro dílenský nábytek by spolu s rozměry měl být účel jejich využití. Například na e-shopu nabytek-polak najdete skříně univerzální, ale i třeba určené pro skladování kapalin. Stejně jako skříně vertikální, ať již s výsuvnými perfopanely nebo přímo s výsuvnými dveřmi. Tyto skříně úložných prostor využívají do posledního centimetru.

Myslete na nosnost a vnitřní uspořádání

Co se exteriéru týče, tak skříň může být plná, prosklená nebo třeba s roletou. Při výběru se však zaměřte i na její vnitřní uspořádání. Je vaše skříň vybavena dostatečným množstvím zásuvek patřičných rozměrů? Nebo si vystačíte s plastovými boxy?

Dílenský ponk musí být stabilní

U dílenských stolků a ponků si zase všímejte jeho stability. Velmi praktické jsou dílenské stoly modulární skládající se z jednotlivých modulů, které k sobě můžete přidávat jako stavebnici. Vaší pozornost by neměl uniknout ani materiál desky. Velmi odolné jsou desky z bukového masivu z profilovaných bukových hranolů či bukového multiplexu z vrstvené lisované bukové dýhy.

Dílna, která vám bude stoprocentně vyhovovat

K dílenským stolům si můžete vybrat celou řadu příslušenství. Tedy sloupky, police, roletové skříňky, plastové boxy a skříňové nástavby, jejichž prostřednictvím si svou dílnu můžete vyšperkovat k naprosté dokonalosti. Tedy do podoby, jež vám bude po všech stránkách vyhovovat. O to totiž v dílně jde především, nebo ne?

Reklama
Reklama

Související články

Co dělat, když vám pitná voda přijde závadná?

08.09.2020 | Tipy a rady

Závadná pitná voda může být malou komplikací na oblastní údržbu rozvodů, nebo dokonce i rozsáhlým a zdravotně nebezpečným problémem. Jak můžete… Celý článek

Moderní střechy se vším všudy aneb pusťte se do rekonstrukce

06.09.2020 | Tipy a rady

Je pěkné opravit fasádu, dát nová okna a pořídit lepší garážová vrata. Velký vliv na celkový vzhled domu má ovšem i střecha. S její rekonstrukcí… Celý článek

5 tipů jak na úspory vody v kuchyni

26.08.2020 | Tipy a rady

Právě v kuchyni umíme být, pokud jde o vodu, hodně rozmařilými. Kapající baterie, odpouštění teplé či studené vody nazdařbůh, ruční mytí nádobí – to… Celý článek

Fotovoltaika slibuje nižší účet za elektřinu

18.08.2020 | Tipy a rady

Solárních kolektorů na střechách rodinných domů v posledních letech přibylo jako hub po dešti. Není se čemu divit, fotovoltaické systémy jsou mnohem… Celý článek

Reklama
Reklama