Reklama

Luxusní byt ve Vancouveru. Inspirujte se!

24.08.2017 | StanislavaV | Rubrika - Tipy a rady

Firma Falkem Reynolds, navrhující interiéry, dokončila nedávno proměnu luxusního bytu ve Vancouveru. Byt obývá mladý pár, který tráví většinu času v kanadském městě a New Yorku.

Luxusní byt ve Vancouveru. Inspirujte se!
Reklama

 

Dům inspirovaný skladovými lofty v Brooklynu má moderní designové prvky, které byly kombinovány se dřevem a vytvořily tak jasný a příjemný prostor. V obývacím pokoji je otevřený regál. Nechybí ani obrovská televize, jelikož majitelé jsou zapřisáhlými fanoušky sportu.

luxusní byt

Vedle obývacího pokoje je kuchyň. Svou pozornost ihned přitáhne její svěží vzhled. Bílé skříňky táhnoucí se až ke stropu jsou skvěle zkombinovány se světlým dřevem.

luxusní byt

Kuchyňský ostrůvek má vestavěnou ledničku pro víno, dostatečně velký dřez a mnoho úložného prostoru. Z druhé strany má také prostor pro barové židličky, kde si mohou majitelé pochutnat na ranní kávě nebo rychlém občerstvení mezi zápasy.

luxusní byt

Byt disponuje také plně vybavenou jídelnou. Světlá zelená zeď se stává kulisou dřevěnému jídelnímu stolu a židlím. Nechybí ani servírovací vozík, nad kterým se pyšní překrásné umělecké dílo.

luxusní byt

Hlavní obývací prostor má velká okna s černými rámy, odkud je možné projít na prostorný balkón.

luxusní byt

Venkovní balkon s výhledem na centrum Vancouveru je plný různých míst pro odpočinek nebo zábavu. Nechybí ani parádní cihlový gril.

luxusní byt

Designéři si dali záležet také na zařízení koupelny, která se nese v moderním duchu stylových bytů.

luxusní byt

V horním patře je ložnice s masivní dřevěnou postelí. Své místo si zde také našel menší pracovní stůl se zavěšenými policemi pro knihy či dokumenty.

luxusní byt

Horní koupelna je skutečně impozantní. Otevřený prostor, skleněné tabule či světlé tóny dodávají koupelně opravdový pocit luxusu.

 

luxusní byt


Zdroj fotografií: contemporist.com

 

Reklama
Reklama

Související články

Koupit auto na leasing, úvěr, nebo za hotové?

30.09.2020 | Tipy a rady

Nákup automobilu často patří k nejdražším věcem, které za život kupujeme. A u drahých věcí buď nemáme jinou možnost a musíme je koupit na leasing,… Celý článek

2 jednoduché kroky k bezproblémově zvládnuté revizi kotle

24.09.2020 | Tipy a rady

To, že je alespoň jednou ročně nutné nechat si zkontrolovat funkčnost a bezpečnost vašeho plynového kotle, asi víte. Pokud revizi kotle neprovedete,… Celý článek

Co dělat, když vám pitná voda přijde závadná?

08.09.2020 | Tipy a rady

Závadná pitná voda může být malou komplikací na oblastní údržbu rozvodů, nebo dokonce i rozsáhlým a zdravotně nebezpečným problémem. Jak můžete… Celý článek

Moderní střechy se vším všudy aneb pusťte se do rekonstrukce

06.09.2020 | Tipy a rady

Je pěkné opravit fasádu, dát nová okna a pořídit lepší garážová vrata. Velký vliv na celkový vzhled domu má ovšem i střecha. S její rekonstrukcí… Celý článek

Reklama
Reklama