Moderní automaty na vodu

30.05.2018 | PR článek | Rubrika - Tipy a rady

Bojujete-li s pravidelným dodržováním správného pitného režimu, jsou automaty na vodu pro vás jasnou volbu. V současnosti se hodí také do domácností. Výrobci se totiž začali zaměřovat na ergonomické a zároveň stylové řešení těchto přístrojů.

Moderní automaty na vodu
Reklama

Automaty na vodu rozdělujeme do dvou kategorií. A to na variantu barelovou a na vodovodní řad. Druhá možnost je vhodná zejména pro větší průmyslové objekty nebo také veřejné prostory. To znamená obchodní střediska, sklady nebo samozřejmě školy. Důvodů je několik. Tento druh automatů se napojuje přímo na vodovodní potrubí, kde čerpá kohoutkovou vodu. To je pro firmy velmi úsporné řešení. Zapotřebí je ale samozřejmě složitější instalace.

Automaty na barelovou vodu

Tyto automaty jsou díky své barelové technologii velice komplexní. Barel stačí umístit do horní části přístroje a dostatečně upevnit. To je víceméně vše potřebné. Nic vám pak nebude bránit v čerpání jak osvěžující chlazené, tak horké vody k přípravě všech možných teplých nápojů. To znamená oblíbená káva, čaj a tak dále.

Díky kvalitní barelovou pramenité vodě odpadá samozřejmě potřeba filtrace vody.

Barel

Jak už bylo zmíněno, automaty jsou vybaveny prostorem pro barel o konkrétním objemu 18.9l. Znamená to, že se stanou velkým zdrojem vody na dlouhou dobu. A to pro celou rodinu. Dále má tato velikost i svůj ekologický důvod.

Díky této velikosti je není třeba tak často měnit. U kvalitních výrobců jsou také vratné. Po dostatečné dezinfekci je možné je vrátit zpět do oběhu. Nebudou se proto hromadit na v odpadu. Právě plasty, a zvláště pak klasické PET lahve, jsou velmi nešetrné a na skládkách velkých měst se mohou kupit až v tunách.

Máte-li zájem o naše automaty na vodu a také naší krystalicky čistou pramenitou vodu, přejděte na https://www.crystalis.cz/.

 

Reklama
Reklama

Související články

Co dělat, když vám pitná voda přijde závadná?

08.09.2020 | Tipy a rady

Závadná pitná voda může být malou komplikací na oblastní údržbu rozvodů, nebo dokonce i rozsáhlým a zdravotně nebezpečným problémem. Jak můžete… Celý článek

Moderní střechy se vším všudy aneb pusťte se do rekonstrukce

06.09.2020 | Tipy a rady

Je pěkné opravit fasádu, dát nová okna a pořídit lepší garážová vrata. Velký vliv na celkový vzhled domu má ovšem i střecha. S její rekonstrukcí… Celý článek

5 tipů jak na úspory vody v kuchyni

26.08.2020 | Tipy a rady

Právě v kuchyni umíme být, pokud jde o vodu, hodně rozmařilými. Kapající baterie, odpouštění teplé či studené vody nazdařbůh, ruční mytí nádobí – to… Celý článek

Fotovoltaika slibuje nižší účet za elektřinu

18.08.2020 | Tipy a rady

Solárních kolektorů na střechách rodinných domů v posledních letech přibylo jako hub po dešti. Není se čemu divit, fotovoltaické systémy jsou mnohem… Celý článek

Reklama
Reklama