Než koupíte nový ojetý vůz, zjistěte si vše o jeho historii

26.10.2020 | PR článek | Rubrika - Tipy a rady

Při nákupu automobilu se snažíme, tak jako je to u všeho, ušetřit co nejvíce peněz. Proto se mnozí z nás bez váhání rozhodují nikoli pro koupi vozu zcela nového, ale chceme vůz ojetý v co nejlepším stavu. Už jen to, že je vůz prodán snižuje okamžitě jeho další prodejní cenu. Koupíte-li zánovní vůz, může být úspora v řádek desítek i stovek tisíc korun. Čím je automobil starší, tím menší cenu očekáváme.

Než koupíte nový ojetý vůz, zjistěte si vše o jeho historii
Reklama

Proč si nechat vůz zkontrolovat před nákupem

 

Prodávající si přejí nabízené auto prodat co nejlépe a nejrychleji. Proto se bohužel někteří z nich uchylují k nekalým praktikám, o nichž můžeme skoro denně slyšet v televizi nebo číst na internetu. V domnění, že je jeho stav takový, jako uvádí prodejce, však můžeme koupit model v mnohem horším stavu, který bychom při znalosti pravdy vůbec nechtěli. Přitom stačí oslovit některou z firem, které se ověřováním automobilů zabývají, sdělit VIN číslo vozidla, a během chvíle vědět, na čem skutečně jste. Jednu takovou najdete na webových stránkách https://www.carvertical.com/cz. Díky prověření se vyhnete nákladným problémům.

Co vše bude o autě zkontrolováno?

 

Rozhodnete-li se pro získání přehledu historie vozidla, získáte kontrolu nad historií servisování vozu, přetočeným tachometrem, dřívějších majitelích, častých vadách, také o přehledu skrytých škod, záznamech o krádežích, fotografiích z historie atd. Prověření vozidla vám může ušetřit desetitisíce korun, které byste museli investovat do oprav, o nichž jste neměli tušení a vyjdou napovrch při provozu. Věděli jste, že přetočený tachometr může ovlivnit výkon auta na cestě? Na cestách budete díky prověrce vozu v bezpečí, nebudou vám hrozit nečekané poruchy.

Skvělé je, že tyto informace nelze zfalšovat. Přehled, který vám CarVertical poskytne, je ověřen a spolehlivost dál potvrzen další stranou, nelze jej měnit, falšovat ani jím manipulovat.

Dekódování VIN kódu zdarma

 

Možnost, jak se dozvědět o vozu, o nějž máte zájem, nabízí i stránky myfreevin.com/cz. Zadáte VIN kód a záhy zjistíte informace o zemi jeho výroby, historii oprav, stavu záruky a podobně. Bez obav se pak budete moci rozhodnout, který vůz koupíte a který ne. VIN dekodér je užitečný nejen při nákupu ojetého automobilu, ale i při hledání vhodného náhradního dílu či hledání statistik vztahujících se k němu.

Ať už se rozhodnete pro dekodér zdarma, nebo pro společnost, která za službu ověření stavu vozidla, kterou nelze zfalšovat požaduje peníze, přičiníte se o to, abyste koupili vůz, jaký chcete, bez skrytých vad a v jiném technickém stavu. Neváhejte a využijte tyto služby. Jsou velmi užitečné, pomohou chránit vaši peněženku i zdraví.

 

 

Reklama
Reklama

Související články

Zavřené ASKO nás od nákupů neodradí. Kupujte nábytek online se slevou

22.11.2020 | Tipy a rady

Obchody už jsou zavřené relativně dlouhou dobu a vy si tedy říkáte, že nákup nového nábytku raději odložíte na později? To vůbec nemusíte! Naopak se… Celý článek

Chytrá domácnost vám sníží účty za energie!

10.11.2020 | Tipy a rady

Říká vám něco pojem chytrá domácnost? Tedy taková, která mimo jiné chytře šetří energiemi, za které platíte jen nutné minimum? Ale také domácnost,… Celý článek

Jaká je úspora tepelného čerpadla s fotovoltaikou?

03.11.2020 | Tipy a rady

Fotovoltaická elektrárna s tepelným čerpadlem je nejefektivnější kombinací pro váš dům, která se vám více než vyplatí. Tepelná čerpadla sama o sobě… Celý článek

Dřevěné brikety jsou vhodnou alternativou klasických paliv

15.10.2020 | Tipy a rady

Teplo je součástí domova. Bez něj si už těžko umíme svůj život představit. Uhlí nebo palivové dřevo doma či na chalupě používají v Česku statisíce… Celý článek

Reklama
Reklama