affiliate-modra-nejlevnejsi-1000x200-1553770942.jpg

Operativní leasing? Nejlepší cesta k novému automobilu

24.10.2018 | PR článek | Rubrika - Tipy a rady

Je vaším snem rok co rok se těšit z nového auta? Splňte si ho operativním leasingem. Třeba každý rok. Nebo častěji. Vůz si můžeme pořídit několika způsoby. Prvním je platba v hotovosti přímo ve vybraném autosalonu. Patříte-li mezi šťastlivce s milionem v kapse, jedná se o jasnou volbu. Byť koupě nového vozu nemusí být vždy výhrou. Víte třeba, že již po prvním vyjetí z autosalonu jeho cena rapidně klesá?

Operativní leasing? Nejlepší cesta k novému automobilu
Reklama

Půjčka na auto? Raději ne

Sen o vlastním autě vám dále může splnit klasická půjčka na auto. Ovšem velmi dobře si spočítejte, na kolik vás pak váš vůz skutečně vyjde, tedy o kolik vypůjčenou částku přeplatíte. Zaměřte se nejenom na úrokovou sazbu, ale především na RPSN, což je roční procentuelní sazba nákladů zahrnující úroky i s veškerými poplatky. Zřejmě zjistíte, že takové auto na splátky vás vyjde velmi draho. 

Autobazar? Už vůbec ne

Další možností je nákup staršího vozu v autobazaru. Od tohoto kroku bychom vás chtěli odradit. Čeští prodejci ojetin patří mezi ty nejvynalézavější a skrýt dokážou téměř každou vadu včetně těch velmi vážných. Kupující si vůbec nemůže být jistý, jaký vůz si pořizuje a jak dlouho s ním bude jezdit. Nejenom kauzy s přetočenými kilometry, jež se tu a tam objeví v médiích, toho jsou důkazem. 

Operativní leasing jasnou volbou

Ze všech cest, jež vedou k novému vozu, se operativní leasing zdá jako nejjistější. A nejsnadnější. Od klasického leasingu se liší tím, že po vypršení smlouvy majitelem vozu nejste vy, ale leasingová společnosti. To ovšem neznamená, že jej od ní nemůžete odkoupit. Můžete. Nebo si pořídit auto jiné. Rok co rok se pak jako malé dítě můžete radovat z nového autíčka.

Automobily všech značek na Driveto

Auta na leasing včetně těch nejprestižnějších značek má ve svém portfoliu například společnost Driveto. Škoda, Wolkswagen, Hyundai, Peugeot, ale i Jeep, BMW, Volvo, nebo Land Rover. Rodinná kombi i populární vozy SUV. Operativní leasing Driveto patří mezi nejserióznější. Škodu Rapid můžete mít od čtyř tisíc měsíčně, za Land Rover pak zaplatíte zrhuba o šest tisíc víc. 

Staňte se členem Driveto klubu

Stanete-li se navíc členem Driveto klubu, budete navíc moci vůz kdykoliv vyměnit za jiný. Na společnosti pak bude pravidelný servis, opravy poruch i veškeré papírování s tím spojené. Především ale nebudete muset na nic čekat. Ve své novém voze odjedete do tří dnů po podpisu smlouvy. A operativní leasing si navíc můžete odečíst z daní! 

Nechcete řešit detaily? Tak je neřešte

Dlouhodobý pronájem aut bez závazků od Driveto se zkrátka ukazuje jako ideální řešení pro všechny, již nechtějí řešit detaily a v hledáčku jejich zájmu je bezproblémová a výhodná služba a především možnost neustále jezdit novým autem. Proto neváhejte. 

 

Reklama
Reklama

Související články

Jaké chyby děláme při zařizování obýváku a jak se jim vyhnout

25.04.2019 | Tipy a rady

Češi jsou odjakživa různorodé osobnosti. A to platí i o našem vkusu při zařizování svých domovů. Někteří z nás vědí, jak vše sladit tak, aby nám… Celý článek

Dobijte si energii s barvami. Co třeba se žlutou a oranžovou

25.04.2019 | Tipy a rady

Západ slunce, letní večery, slunečnice, ale také pomeranče či citrony. Co tyto vjemy spojuje? Pozitivita, která tyto dvě barvy, žlutou a oranžovou,… Celý článek

Správně řešená dispozice domu je nutnost. A my vám poradíme, jak na ni

25.04.2019 | Tipy a rady

Velké prostory nikdy nebudou zárukou, že bude vaše bydlení komfortní, pokud jej správně dispozičně nenaplánujete. Víte, na co musíte při dispozičním… Celý článek

Kamenná dýha

23.04.2019 | Tipy a rady

Dekorativní kamenná dýha je jedinečná a svým způsobem nenahraditelná. Kámen má neopakovatelnou kresbu, odstíny a strukturu. Celý článek

Reklama
Reklama