Reklama

Praktické nebo originální?

14.10.2018 | StanislavaV | Rubrika - Tipy a rady

Přemýšlíte kam umístit pohovku, aby se do obývacího pokoje vlezl i jídelní stůl? Jakou lampu do chlapeckého pokoje, aby se hodila k vybavení? Kam umístit druhou postel pro jeho přítelkyni, aby nezabírala moc místa, když jezdí jen na víkendy? To jsou otázky, které trápí spoustu z nás. S našimi tipy, však přijdete těmto otázkám na kloub. Dnešní designové kousky jsou nejenom velmi originální, ale především velmi praktické.

Praktické nebo originální?
Reklama

Je to pohovka či jídelní stůl?

Tato praktická pohovka je nejenom velmi pohodlná, ale má také za opěradlem praktický stolík, za který můžete umístit pár židlí ze stejného či ladícího materiálu a získat tak malý jídelní stůl pro vás a vašeho partnera. Případně si z něj udělat pracovní stůl, když přisunete ke stolíku pohodlnou kancelářskou židli. Tato pohovka je ideálním řešením především do malých bytů či garsonek.

 

praktické nebo originální?

Originální světlo pro studenta

Máte doma dospívajícího chlapce a chcete, aby jeho pokojík byl opravdu do detailu podle jeho gusta? Pořiďte, či vyrobte mu originální lampičku k nočnímu stolku, případně lustr. Staré prkno od skateboardu poslouží jako dobrý základ. Využít jej můžete i jako věšák na oblečení, který přiděláte na stěnu. Inspirací je spousta.

 

praktické nebo originální?

Kolik nás tu dnes spí?

Děti rychle rostou a s tím přichází i období prvních lásek a přespání. Aby se nemuseli mačkat na jedné posteli, pořiďte si tuto báječnou postel. Je praktická a poslouží jako jednolůžko, když jsou děti doma sami a jako dvoulůžku, když přijedou jejich polovičky na víkend.

 

praktické nebo originální?

Praktická knihovna

Máte malý byt a chcete, aby se vám tam vlezla i jídelna, když přijde velká návštěva na oběd? S touto praktickou knihovnou vyřešíte snadno váš problém. Nejenom, že budete mít místo pro své knihy a dekorace, ale také získáte praktické židle a stůl, které jsou umístěny mezi jednotlivými policemi. Když je pak do knihovny vrátíte, získáte krásně barevnou knihovnu a opět svůj prostor v malém bytě.

 

praktické nebo originální?

Věšák nebo židlička?

Tak tohle je opravdu originální kousek. Praktický věšák pro vaše oblečení a když jej z něj sundáte, získáte pohodlnou rozkládací židli třeba na víkend k vodě.

 

praktické nebo originální?

Zrcadlo, zrcadlo

Přes den zrcadlo, ráno snídaňový stolek. Velmi praktické a vhodné do malých bytů, kde je opravdu boj o trochu pohodlí při snídani.

 

praktické nebo originální?

Vše má své místo

S tímto praktickým zrcadlem budete mít všechny své kosmetické potřeby i šperky pěkně po ruce, přitom však stále uklizenou koupelnu i dostatek místa.

 

praktické nebo originální?

Kam se poděl ten stůl?

Z krásného obrazu může být rázem praktický jídelní stůl. Stačí jen přinést uklizené židle z kumbálu a máte přichystaný prostor pro nedělní oběd s rodinou. Jakmile odejdou, můžete se opět kochat krásným obrazem.

 

praktické nebo originální?

Taburet nebo postel pro návštěvu?

Přes den praktický taburet či konferenční stolek, v noci pohodlná postel pro hosta.

 

praktické nebo originální?

Pro studentské pokoje

Multifunkční sestavy do dětských a studentských pokojů jsou dnes velmi praktické. Mohou mít opravdu spoustu  možností a poskytnutí všeho, co děti potřebují v jednom. Jak skříň, tak postel, komodu i pracovní stůl a mnoho dalšího. Zapomeňte na spoustu různých druhů nábytku a pořiďte dětem do jejich pokojů praktickou sestavu, která vám ušetří místo.

 

praktické nebo originální?

 

Zdroj fotografií: pinterest.com, suiteny.com, pinthemall.net

 

Reklama
Reklama

Související články

Co dokáže sůl v domácnosti?

27.07.2020 | Tipy a rady

Ačkoliv je velké množství soli v naší potravě nežádoucí, jsou i situace, kdy se může sůl stát naším cenným pomocníkem. A to například i při úklidu… Celý článek

Škodí 5G síť? Nebo je to výmysl dezinformačních webů?

29.06.2020 | Tipy a rady

V souvislosti s koronavirovou pandemií jsme se ve světě setkali i s tím, že lidé ve strachu o své zdraví zapalovali a ničili vysílače 5G sítě. Celý článek

Jak si udělat doma perfektní pánský salónek

15.06.2020 | Tipy a rady

Pánský salónek, „man cave“ nebo zašívárna, útočiště, studovna, náhradní ložnice, předělaná garáž, podkroví kůlna nebo suterén…téhle části domu se… Celý článek

Koberce jako jeden z nejlepších dekorativních prvků interiéru

05.06.2020 | Tipy a rady

Koukáte na vzhled vašeho interiéru a pořád vám v něm něco schází? Něco, co by ho dovedlo k dokonalosti? Někdy stačí opravdu jen vyladit detaily a… Celý článek

Reklama
Reklama