Projekty moderních bungalovů vás mile překvapí!

14.01.2021 | PR článek | Rubrika - Tipy a rady

Pod pojmem bungalov rozumíme přízemní, tedy jednopodlažní rodinný dům. Tudíž bezbariérový, což uvítají nejenom tělesně postižení, ale všichni, kteří ve svém domě plánují i zestárnout. Podstatná je samozřejmě i finanční stránka věci - bungalov postavíte mnohem levněji než dům patrový.

Projekty moderních bungalovů vás mile překvapí!
Reklama

Projekty bungalovů v kombinaci s návrhy interiérů se zabývá například architektonická kancelář JAN PAVEL VLČEK. V portfoliu tohoto renomovaného plzeňského architekta však najdete i návrhy jiných staveb, interiérů a rekonstrukce historických objektů.

Proč se obrátit na architekta?

Z mnoha důvodů. V první řadě vám v rámci možností maximálně vyjde vstříc. Pozemek, který bude mít k dispozici, využije na sto procent. Vyzdvihne jeho přednosti a chytře skryje nedostatky. Podobně jako zručný krejčí, jenž vám navrhuje šaty. Dobrý architekt si poradí v podstatě s jakýmkoliv pozemkem. Ještě lépe ovšem uděláte, obrátíte-li se na něj ještě před jeho koupí.

Stavba jako celek

Dalším krokem je samotný projekt bungalovu, který se v mnoha ohledech nebude odlišovat od projektu klasického rodinného domu. JAN PAVEL VLČEK totiž každou stavbu vnímá jako celek. Stavbu, která se pro klienta stane domovem. Bude sloužit jeho potřebám, ale také dokonale souzní s okolím.

Komplexní projekty moderních bungalovů

Služby návrhářské kanceláře JAN PAVEL VLČEK jsou maximálně komplexní. Architekt vám navrhne nejenom dům samotný, ale dle zájmu i interiér a exteriér. Pomůže při výběru dodavatelů i materiálů. Nabídne asistenci při jednání s úřady, stavební dohled i pomoc s finální kolaudací. V nabídce jsou typové projekty bungalovů stejně jako zcela originální stavby, kterou vám a vašemu pozemku navrhne přímo na míru.

Abyste se ocitli na správné cestě

Především však klienta navede na správnou cestu. Listování v katalozích různých stavebních firem spoustu z nich spíše zmate. A pozor, architekti mají své místo i při rekonstrukcích, z kterých se často stává černá díra na peníze. Odborník se pak postará o to, aby byly investovány maximálně efektivně. Aby zkrátka jediná koruna nebyla vynaložena zbytečně. Sečteno podtrženo, s profesionálním architektem ve výsledku i ušetříte. Čas i peníze. Více informací hledejte přímo na stránkách návrhářské kanceláře www.jpvarchitekt.cz.

Reklama
Reklama

Související články

Jak uspořádat obývací pokoj i v malém bytě tak, aby byl pohodlný?

14.01.2021 | Tipy a rady

Dominantou obývacího pokoje ve většině případů bývá sedací souprava či pohovka. Ovšem problém s výběrem tohoto nábytku může nastat zejména, pokud… Celý článek

Bydlete v atraktivní části Prahy. Developerský projekt Na Vackově přináší 272 bytů

14.01.2021 | Tipy a rady

Praha 3 – Žižkov je velice specifická část hlavního města s nezaměnitelnou atmosférou. Developerský projekt Byty u parku Na Vackově vyrůstá v… Celý článek

Betonový plot je nejen ochranou, ale i ozdobou

13.01.2021 | Tipy a rady

Zušlechťování domu a zahrady je sice někdy nákladné, ale přináší to vždy pocit radosti, protože za sebou vidíte plody svojí práce a každý den vám… Celý článek

5 důvodů proč si pořídit nábytek na míru

05.01.2021 | Tipy a rady

Z rodinného rozpočtu a úspor jdou ročně tisíce na věci, které ve výsledku ani nepotřebujeme. Tak proč neinvestovat do nábytku na míru, jenž vydrží po… Celý článek

Reklama
Reklama