Projekty moderních bungalovů vás mile překvapí!

14.01.2021 | PR článek | Rubrika - Tipy a rady

Pod pojmem bungalov rozumíme přízemní, tedy jednopodlažní rodinný dům. Tudíž bezbariérový, což uvítají nejenom tělesně postižení, ale všichni, kteří ve svém domě plánují i zestárnout. Podstatná je samozřejmě i finanční stránka věci - bungalov postavíte mnohem levněji než dům patrový.

Projekty moderních bungalovů vás mile překvapí!
Reklama

Projekty bungalovů v kombinaci s návrhy interiérů se zabývá například architektonická kancelář JAN PAVEL VLČEK. V portfoliu tohoto renomovaného plzeňského architekta však najdete i návrhy jiných staveb, interiérů a rekonstrukce historických objektů.

Proč se obrátit na architekta?

Z mnoha důvodů. V první řadě vám v rámci možností maximálně vyjde vstříc. Pozemek, který bude mít k dispozici, využije na sto procent. Vyzdvihne jeho přednosti a chytře skryje nedostatky. Podobně jako zručný krejčí, jenž vám navrhuje šaty. Dobrý architekt si poradí v podstatě s jakýmkoliv pozemkem. Ještě lépe ovšem uděláte, obrátíte-li se na něj ještě před jeho koupí.

Stavba jako celek

Dalším krokem je samotný projekt bungalovu, který se v mnoha ohledech nebude odlišovat od projektu klasického rodinného domu. JAN PAVEL VLČEK totiž každou stavbu vnímá jako celek. Stavbu, která se pro klienta stane domovem. Bude sloužit jeho potřebám, ale také dokonale souzní s okolím.

Komplexní projekty moderních bungalovů

Služby návrhářské kanceláře JAN PAVEL VLČEK jsou maximálně komplexní. Architekt vám navrhne nejenom dům samotný, ale dle zájmu i interiér a exteriér. Pomůže při výběru dodavatelů i materiálů. Nabídne asistenci při jednání s úřady, stavební dohled i pomoc s finální kolaudací. V nabídce jsou typové projekty bungalovů stejně jako zcela originální stavby, kterou vám a vašemu pozemku navrhne přímo na míru.

Abyste se ocitli na správné cestě

Především však klienta navede na správnou cestu. Listování v katalozích různých stavebních firem spoustu z nich spíše zmate. A pozor, architekti mají své místo i při rekonstrukcích, z kterých se často stává černá díra na peníze. Odborník se pak postará o to, aby byly investovány maximálně efektivně. Aby zkrátka jediná koruna nebyla vynaložena zbytečně. Sečteno podtrženo, s profesionálním architektem ve výsledku i ušetříte. Čas i peníze. Více informací hledejte přímo na stránkách návrhářské kanceláře www.jpvarchitekt.cz.

Reklama
Reklama

Související články

Difuzéry jako cesta k designu i podpora uzdravení

26.02.2021 | Tipy a rady

Máte rádi, když prostor kolem krásně voní? Řešíte to opakovaným pálením vonných svíček nebo použitím aromalampy? Máme pro vás stylovější, účinnější a… Celý článek

Využití octa v domácnosti - Rady a tipy

22.02.2021 | Tipy a rady

Ocet lze stejně dobře využít nejen v kuchyni, ale i v domácnosti. Má výborné dezinfekční účinky, odstraňuje pachy, pomůže proti vodnímu kameni i… Celý článek

Pájecí stanice pro profíky i amatéry pořídíte na TME.eu

19.02.2021 | Tipy a rady

Každý nakonec zjistíme, že se nám hodí pájka. U profíků je to samozřejmost, domácí kutil to nejdříve zkusí s nejjednoduššími pájkami. Pokud to ale s… Celý článek

Jak ocenit nemovitost a další majetek v dědickém řízení

15.02.2021 | Tipy a rady

Úmrtí blízké osoby je jedno z nejtěžších období v životě. Vedle smutku však musí pozůstalí řešit i praktické záležitosti spojené s úmrtím. Stávají se… Celý článek

Reklama
Reklama