Revizní technici mají svou aplikaci INSPECTO

26.09.2018 | PR článek | Rubrika - Tipy a rady

App store i Google Play jsou plné aplikací. Některé jsou téměř k ničemu, další najdou využití v každodenním životě. Aplikaci dnes najdete téměř na všechno. A proč by ne? Usnadní vám život, ušetří čas i peníze. Své o tom ví třeba revizní technici, kteří začali využívat aplikaci INSPECTO.

Revizní technici mají svou aplikaci INSPECTO
Reklama

Revizní technik má pestrou práci. Spoustu času ze své pracovní doby tráví na cestách u zákazníků, administrativu pak řeší v kanceláři. Je to poměrně nešikovné, vždyť daleko lepší by bylo mít možnost, provést co nejvíce úkonů přímo u zákazníka. A právě proto přišla aplikace INSPECTO pro provádění revizí VTZ. Můžete si ji s sebou vzít kamkoliv – v telefonu, tabletu či notebooku, a mít svá data stále s sebou.

Co všechno INSPECTO umí?

Aplikace je určená přímo revizním technikům. Podíleli se na jejím vývoji a stále mají šanci ovlivňovat výsledné zpracování. Právě to je jistě důvod, proč je zpracována tak zdařile a obsahuje vše potřebné.

INSPECTO se ze všech sil snaží minimalizovat administrativu. Usnadňuje výkon revize, ale i její zaznamenání. Dokáže při vyplňování využívat citace z ČSN norem a pracuje s více než 20 000 položkami z databáze závad. A především ji můžete využít přímo v místě revize.

Komu je určená?

Hodí se všem revizním technikům, provádějícím revize vyhrazených technických zařízení. Bez ohledu na to, kolik zákazníků mají či jaké technické zařízení revidují. Software aktuálně obsahuje modul pro revize elektrických technických zařízení složený z oddílů Zařízení pro oblouková svařování, Elektrické stroje, Elektrické spotřebiče a Systém ochrany před bleskem. Během podzimu přibude oddíl Elektroinstalace.

Jak funguje?

Po přihlášení do online aplikace INSPECTO se dostanete na hlavní rozcestník. V něm lze revizi naplánovat, zahájit, vrátit se k poslední, otevřít archiv, přidat klienta do databáze či přidat měřidlo. Rozhraní je intuitivní, ve všech krocích vás jasně navede správnou cestou. Aplikace umožňuje vytvořit fotodokumentaci závady a hlídá za vás, aby data byla validní.

Je hezké vidět, že se vývojáři nezaměřují jen na mainstreamové skupiny uživatelů, ale myslí i na konkrétní profese. Revizní technici mají díky INSPECTO po problémech.

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
Reklama

Související články

Pasivní domy a jejich vytápění. Na co všechno myslet?

06.05.2021 | Tipy a rady

Možná jste si mysleli, že v případě pasivních domů není potřeba vytápění řešit. Jenomže opak je pravdou. Nacházíme se totiž v oblasti, kde je asi po… Celý článek

Díky dotacím může mít kvalitní obecní rozhlas každá ves i město

01.05.2021 | Tipy a rady

Také žijete ve vesnici, kde je rozhlas v naprosto špatném stavu? Možná je amplionů příliš málo, možná jsou staré a není z nich nic moc rozumět. Každá… Celý článek

Městské zahradničení

25.04.2021 | Tipy a rady

Bydlet ve městě neznamená, že zahradničení pro vás není. I když nemáte domeček se zahrádkou neznamená to, že vám nemůže postačit balkon, předzahrádka… Celý článek

Co s velikonočními vařenými vajíčky? Tyto 3 skvělé recepty!

05.04.2021 | Tipy a rady

Sešlo se vám doma mnoho velikonočních vařených vajíček, která však nejste schopni na posezení sníst? Co s nimi tedy dělat, když se na ně nechcete… Celý článek

Reklama
Reklama