Revizní technici mají svou aplikaci INSPECTO

26.09.2018 | PR článek | Rubrika - Tipy a rady

App store i Google Play jsou plné aplikací. Některé jsou téměř k ničemu, další najdou využití v každodenním životě. Aplikaci dnes najdete téměř na všechno. A proč by ne? Usnadní vám život, ušetří čas i peníze. Své o tom ví třeba revizní technici, kteří začali využívat aplikaci INSPECTO.

Revizní technici mají svou aplikaci INSPECTO
Reklama

Revizní technik má pestrou práci. Spoustu času ze své pracovní doby tráví na cestách u zákazníků, administrativu pak řeší v kanceláři. Je to poměrně nešikovné, vždyť daleko lepší by bylo mít možnost, provést co nejvíce úkonů přímo u zákazníka. A právě proto přišla aplikace INSPECTO pro provádění revizí VTZ. Můžete si ji s sebou vzít kamkoliv – v telefonu, tabletu či notebooku, a mít svá data stále s sebou.

Co všechno INSPECTO umí?

Aplikace je určená přímo revizním technikům. Podíleli se na jejím vývoji a stále mají šanci ovlivňovat výsledné zpracování. Právě to je jistě důvod, proč je zpracována tak zdařile a obsahuje vše potřebné.

INSPECTO se ze všech sil snaží minimalizovat administrativu. Usnadňuje výkon revize, ale i její zaznamenání. Dokáže při vyplňování využívat citace z ČSN norem a pracuje s více než 20 000 položkami z databáze závad. A především ji můžete využít přímo v místě revize.

Komu je určená?

Hodí se všem revizním technikům, provádějícím revize vyhrazených technických zařízení. Bez ohledu na to, kolik zákazníků mají či jaké technické zařízení revidují. Software aktuálně obsahuje modul pro revize elektrických technických zařízení složený z oddílů Zařízení pro oblouková svařování, Elektrické stroje, Elektrické spotřebiče a Systém ochrany před bleskem. Během podzimu přibude oddíl Elektroinstalace.

Jak funguje?

Po přihlášení do online aplikace INSPECTO se dostanete na hlavní rozcestník. V něm lze revizi naplánovat, zahájit, vrátit se k poslední, otevřít archiv, přidat klienta do databáze či přidat měřidlo. Rozhraní je intuitivní, ve všech krocích vás jasně navede správnou cestou. Aplikace umožňuje vytvořit fotodokumentaci závady a hlídá za vás, aby data byla validní.

Je hezké vidět, že se vývojáři nezaměřují jen na mainstreamové skupiny uživatelů, ale myslí i na konkrétní profese. Revizní technici mají díky INSPECTO po problémech.

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
Reklama

Související články

Kvalitní dílenský nábytek je masivní a stabilní!

10.08.2020 | Tipy a rady

Ať již kutil či profesionál, oba se ve své dílně bez jednoho neobejdou. Bez masivního dílenského nábytku. Na základě jakých parametrů vybrat ten… Celý článek

Co dokáže sůl v domácnosti?

27.07.2020 | Tipy a rady

Ačkoliv je velké množství soli v naší potravě nežádoucí, jsou i situace, kdy se může sůl stát naším cenným pomocníkem. A to například i při úklidu… Celý článek

Škodí 5G síť? Nebo je to výmysl dezinformačních webů?

29.06.2020 | Tipy a rady

V souvislosti s koronavirovou pandemií jsme se ve světě setkali i s tím, že lidé ve strachu o své zdraví zapalovali a ničili vysílače 5G sítě. Celý článek

Jak si udělat doma perfektní pánský salónek

15.06.2020 | Tipy a rady

Pánský salónek, „man cave“ nebo zašívárna, útočiště, studovna, náhradní ložnice, předělaná garáž, podkroví kůlna nebo suterén…téhle části domu se… Celý článek

Reklama
Reklama