Reklama

Silvestr je tu! Jste správně připraveni?

31.12.2016 | StanislavaV | Rubrika - Tipy a rady

Silvestr a oslava Nového roku je velkou událostí pro celou rodinu. Všichni přátelé za chvíli přijedou a je na čase zkontrolovat počet šampaňského, vychladit nápoje, připravit chlebíčky a obložené talíře a hlavně silvestrovskou tabuli. Připravili jsme pro vás pár tipů, abyste okouzlili všechny vaše návštěvníky, dokonale nazdobeným stolem. Inspirujte se.

Silvestr je tu! Jste správně připraveni?
Reklama

Tabule plná lesku a světel

silvestrovská tabule

Velmi jednoduchá kombinace černé a bílé, doplněná o zářivé doplňky okouzlí každého. Výzdoba je velmi jednoduchá, postačí pár svícnů se svíčkami, bílé vázy s obarvenými větvičkami, které můžete ozdobit třeba světýlky.

Nostalgická výzdoba

silvestrovská tabule

Krásné talíře s hodinami jsou opravdu kouzelné a perfektně se hodí pro tento den. Ubrousek můžete doplnit o masku, kterou si pak můžete nasadit při večerním tančení či zábavě. Stůl pak stačí vyzdobit třeba stužkami, které přes ostrý nůž nebo nůžky zvlníte do krásných spirálek.

V jednoduchosti je krása

silvestrovská tabule

Krásna, přitom velmi jednoduchá výzdoba jsou baňky, stužky a karnevalové čepice. Vykouzlí krásnou silvestrovskou tabuli během pár minut. Pokud nemáte karnevalové čepice, postačí barevný papír, který smotáte do kuželu.

Krásná zlatá

silvestrovská tabule

Nádherná a dech beroucí je výzdoba ve zlaté a bílé barvě. Obyčejný porcelán se se zlatými doplňky promění v luxusní dekoraci. Použít můžete svícny, vázy, do kterých naaranžujete květiny, talířky, mističky nebo zlaté pohárky na šampaňské.

Trocha luxusu

silvestrovská tabule

Krásně prostřenou tabuli můžete mít také díky jednobarevnému ubrusu třeba v čerené nebo černé barvě, doplněném o bílé talíře a větvičky, které položíte doprostřed stolu. Přidejte pár svíček a tabule je připravená na silvestrovskou večeři.

Nezapomeňte na silvestrovský dort

silvestrovská tabule

O půlnoci s přípitkem si můžete také rozkrojit krásný silvestrovský dort, na kterém si pochutná nejeden mlsný jazýček. Krásně vypadá a také tak chutná.

Zdroj fotografií: https://cz.pinterest.com

Reklama
Reklama

Související články

Než koupíte nový ojetý vůz, zjistěte si vše o jeho historii

26.10.2020 | Tipy a rady

Při nákupu automobilu se snažíme, tak jako je to u všeho, ušetřit co nejvíce peněz. Proto se mnozí z nás bez váhání rozhodují nikoli pro koupi vozu… Celý článek

Dřevěné brikety jsou vhodnou alternativou klasických paliv

15.10.2020 | Tipy a rady

Teplo je součástí domova. Bez něj si už těžko umíme svůj život představit. Uhlí nebo palivové dřevo doma či na chalupě používají v Česku statisíce… Celý článek

Jak na koupi nemovitosti

13.10.2020 | Tipy a rady

Vlastní bydlení zní jako lákavá vidina budoucnosti, kterou si přeje v dnešní době snad už každý. Pokud už vás omrzelo placení nájmu bytu nebo domu,… Celý článek

Údržba střešní krytiny na podzim je důležitá pro poklidné zimní období

07.10.2020 | Tipy a rady

Jednou z činností, kterou by měl na podzim před příchodem zimy stihnout každý majitel nemovitosti, je kontrola střešní krytiny. Toto byste měli… Celý článek

Reklama
Reklama