Vánoční inspirace pro celou rodinu

20.11.2019 | PR článek | Rubrika - Tipy a rady

Než se nadějeme, máme tady opět Vánoce. To znamená, že je právě nejvyšší čas začít nakupovat dárky pod stromeček. Pokud ještě vůbec netušíte, co komu letos dáte, máme pro vás něco na inspiraci.

Vánoční inspirace pro celou rodinu
Reklama

 

Pro maminku pomocníka do kuchyně

Jestliže přemýšlíte, čím potěšit maminku či manželku, tak určitě nešlápnete vedle, když vsadíte na nějakého pomocníka do kuchyně. Kuchyňský robot nemusí být pouze nudný spotřebič, ale lze jej zakoupit i v mnohem zajímavějším provedení. V internetovém obchodě Potten & Pannen - Staněk naleznete nespočet elektroniky, která značně usnadní práci v kuchyni, ale současně je také obohacena o neotřelý design. Z praktické věci se tak rázem stává zajímavý prvek, který současně poslouží i jako dekorace.
 
 
Přesně tyhle vlastnosti mají například produkty značky Smeg. Vybrat si můžete třeba kávovar v retro provedení, jejž ocení hlavně milovníci dobré kávy.
 
 
 
Anebo co takhle odšťavňovač či rychlovarná konvice s barevnými vzory? Využijte období Vánoc k tomu, abyste si současně také ozvláštnili své bydlení a zapomeňte na nudné dárky, co by v bytě akorát zabíraly zbytečně prostor.
 

Vánoční dárky pro tatínka a pro děti

Tipy na vánoční dárky pro maminky máme za sebou, takže nyní je na řadě taťka a děti. Správně, dokonce i muži si v Potten & Pannen - Staněk přijdou na své. Milovníci designu zajisté ocení estetické kvality produktů, a to hlavně v případě, že se jedná o někoho se zálibou ve vaření. Pro ty, již se kuchyni vyhýbají obloukem, ale za to s láskou opečovávají své vozidlo, můžete zakoupit prvotřídní vůni do auta.
 
 
Jako vánoční dárek pro děti je zase perfektní jídelní sada Villeroy & Boch Vánoce. Veselé barvy ve spojení s vánočními motivy vám zajisté doma vytvoří tu správnou kouzelnou vánoční atmosféru. Investice do praktických, a hlavně kvalitních věcí je mnohem rozumnější, než když nakoupíte hromadu nepotřebných cetek pochybného původu.
 
 

 

Reklama
Reklama

Související články

Co dělat, když vám pitná voda přijde závadná?

08.09.2020 | Tipy a rady

Závadná pitná voda může být malou komplikací na oblastní údržbu rozvodů, nebo dokonce i rozsáhlým a zdravotně nebezpečným problémem. Jak můžete… Celý článek

Moderní střechy se vším všudy aneb pusťte se do rekonstrukce

06.09.2020 | Tipy a rady

Je pěkné opravit fasádu, dát nová okna a pořídit lepší garážová vrata. Velký vliv na celkový vzhled domu má ovšem i střecha. S její rekonstrukcí… Celý článek

5 tipů jak na úspory vody v kuchyni

26.08.2020 | Tipy a rady

Právě v kuchyni umíme být, pokud jde o vodu, hodně rozmařilými. Kapající baterie, odpouštění teplé či studené vody nazdařbůh, ruční mytí nádobí – to… Celý článek

Fotovoltaika slibuje nižší účet za elektřinu

18.08.2020 | Tipy a rady

Solárních kolektorů na střechách rodinných domů v posledních letech přibylo jako hub po dešti. Není se čemu divit, fotovoltaické systémy jsou mnohem… Celý článek

Reklama
Reklama