Vánoční inspirace pro celou rodinu

20.11.2019 | PR článek | Rubrika - Tipy a rady

Než se nadějeme, máme tady opět Vánoce. To znamená, že je právě nejvyšší čas začít nakupovat dárky pod stromeček. Pokud ještě vůbec netušíte, co komu letos dáte, máme pro vás něco na inspiraci.

Vánoční inspirace pro celou rodinu
Reklama

 

Pro maminku pomocníka do kuchyně

Jestliže přemýšlíte, čím potěšit maminku či manželku, tak určitě nešlápnete vedle, když vsadíte na nějakého pomocníka do kuchyně. Kuchyňský robot nemusí být pouze nudný spotřebič, ale lze jej zakoupit i v mnohem zajímavějším provedení. V internetovém obchodě Potten & Pannen - Staněk naleznete nespočet elektroniky, která značně usnadní práci v kuchyni, ale současně je také obohacena o neotřelý design. Z praktické věci se tak rázem stává zajímavý prvek, který současně poslouží i jako dekorace.
 
 
Přesně tyhle vlastnosti mají například produkty značky Smeg. Vybrat si můžete třeba kávovar v retro provedení, jejž ocení hlavně milovníci dobré kávy.
 
 
 
Anebo co takhle odšťavňovač či rychlovarná konvice s barevnými vzory? Využijte období Vánoc k tomu, abyste si současně také ozvláštnili své bydlení a zapomeňte na nudné dárky, co by v bytě akorát zabíraly zbytečně prostor.
 

Vánoční dárky pro tatínka a pro děti

Tipy na vánoční dárky pro maminky máme za sebou, takže nyní je na řadě taťka a děti. Správně, dokonce i muži si v Potten & Pannen - Staněk přijdou na své. Milovníci designu zajisté ocení estetické kvality produktů, a to hlavně v případě, že se jedná o někoho se zálibou ve vaření. Pro ty, již se kuchyni vyhýbají obloukem, ale za to s láskou opečovávají své vozidlo, můžete zakoupit prvotřídní vůni do auta.
 
 
Jako vánoční dárek pro děti je zase perfektní jídelní sada Villeroy & Boch Vánoce. Veselé barvy ve spojení s vánočními motivy vám zajisté doma vytvoří tu správnou kouzelnou vánoční atmosféru. Investice do praktických, a hlavně kvalitních věcí je mnohem rozumnější, než když nakoupíte hromadu nepotřebných cetek pochybného původu.
 
 

 

Reklama
Reklama

Související články

Dřevěné brikety jsou vhodnou alternativou klasických paliv

15.10.2020 | Tipy a rady

Teplo je součástí domova. Bez něj si už těžko umíme svůj život představit. Uhlí nebo palivové dřevo doma či na chalupě používají v Česku statisíce… Celý článek

Jak na koupi nemovitosti

13.10.2020 | Tipy a rady

Vlastní bydlení zní jako lákavá vidina budoucnosti, kterou si přeje v dnešní době snad už každý. Pokud už vás omrzelo placení nájmu bytu nebo domu,… Celý článek

Údržba střešní krytiny na podzim je důležitá pro poklidné zimní období

07.10.2020 | Tipy a rady

Jednou z činností, kterou by měl na podzim před příchodem zimy stihnout každý majitel nemovitosti, je kontrola střešní krytiny. Toto byste měli… Celý článek

Koupit auto na leasing, úvěr, nebo za hotové?

30.09.2020 | Tipy a rady

Nákup automobilu často patří k nejdražším věcem, které za život kupujeme. A u drahých věcí buď nemáme jinou možnost a musíme je koupit na leasing,… Celý článek

Reklama
Reklama