Reklama

Vánoční solární světla, aneb ozdobte si dům

19.12.2016 | StanislavaV | Rubrika - Tipy a rady

Hledáte způsob jak si efektně, snadno a levně vyzdobit zahradu? Pak se porozhlédněte po solárních světlech. Vaše zahrada a okolí domu bude nádherně vánočně blikat a již z dálky váš dům budou sousedé obdivovat.

Vánoční solární světla, aneb ozdobte si dům
Reklama

Veškerá solární světla fungují na principu, kdy se přes den baterky nabíjejí a jakmile se setmí, rozsvítí se vám zahrada plná světýlek. Nepotřebujete žádný elektrický proud! Je to snadné na údržbu, lehké ke koupi a tato světýlka se chvástají také dlouhou životností.

Ozdobte keře pomocí solárních řetězů

vánoční solární světla

Naprostou klasikou jsou keře/jehličnany v květináčích na zahradě, které ozdobíte řetězy. Vytvoříte si tak několik vánočních stromečků. Večer bude světelný řetěz vypadat přímo kouzelně.

Zakoupit si můžete také solární kvetoucí keře. Ty zabodnete do květináče či půdy a budete jen čekat, až se večer rozzáří. Na výběr máte z různých stylů a tvarů + samozřejmě barev. Jsou libo růžové květy? Nebo raději modré?

Světelné řetěze můžete umístit kamkoliv

vánoční solární světla

Tyto řetěze mají nespočetně využití. Máte mnoho možností. Umístit je můžete například na terasu, na pergolu nebo podél plotu. Bydlíte-li v panelovém domě, ozdobit si můžete také balkon. Je na vás jakou barvu světýlek zvolíte (bílá, žlutá, červená…), na trhu existují i řetězy, které blikají různými barvami.

Světelný déšť okouzlí každého

vánoční solární světla

Světelný déšť je na první pohled prostě nádhera! Vypadá efektně a při tom je to taková drobnost. Umístit jej můžete na zábradlí, do oken… kamkoliv vás napadne. Dodá vašemu bydlení to pravé vánoční kouzlo.

Solární lampičky jsou malé a efektní

vánoční solární světla

Lampička bude nádherně vypadat za oknem. Náhodní kolemjdoucí potěší výhled na blikající okno domu. Navíc tato věcička rozhodně není jen sezónní záležitost, využít se dá i v jiných ročních obdobích než jen v zimě.

Dozdobit si uličky zahrady můžete také pomocí solárních lamp (osvětlení). Rozsviťte vaši příjezdovou cestu nebo chodníček od branky ke dveřím. Některé lampičky vypadají skutečně stylově. Nebojte se zabrouzdat do stylu vintage s lucernou.

Zdroj fotografií: https://pixabay.com/, https://cz.pinterest.com/

Reklama
Reklama

Související články

Dřevěné brikety jsou vhodnou alternativou klasických paliv

15.10.2020 | Tipy a rady

Teplo je součástí domova. Bez něj si už těžko umíme svůj život představit. Uhlí nebo palivové dřevo doma či na chalupě používají v Česku statisíce… Celý článek

Jak na koupi nemovitosti

13.10.2020 | Tipy a rady

Vlastní bydlení zní jako lákavá vidina budoucnosti, kterou si přeje v dnešní době snad už každý. Pokud už vás omrzelo placení nájmu bytu nebo domu,… Celý článek

Údržba střešní krytiny na podzim je důležitá pro poklidné zimní období

07.10.2020 | Tipy a rady

Jednou z činností, kterou by měl na podzim před příchodem zimy stihnout každý majitel nemovitosti, je kontrola střešní krytiny. Toto byste měli… Celý článek

Koupit auto na leasing, úvěr, nebo za hotové?

30.09.2020 | Tipy a rady

Nákup automobilu často patří k nejdražším věcem, které za život kupujeme. A u drahých věcí buď nemáme jinou možnost a musíme je koupit na leasing,… Celý článek

Reklama
Reklama