Využijte výhodné sety nádrže na dešťovou vodu s čerpadlem a filtrem

12.08.2020 | PR článek | Rubrika - Tipy a rady

Čas a peníze jsou dnes pro každého z nás důležité věci. Kdykoliv to jen jde, snažíme se je ušetřit tak, aby nám zbyly také pro naši rodinu, koníčky i zábavu. Nádrže na dešťovou vodu ve výhodných setech vám pomohou ušetřit oboje - čas i peníze.

Využijte výhodné sety nádrže na dešťovou vodu s čerpadlem a filtrem
Reklama

Sestava 3v1 - nádrž na dešťovou vodu, čerpadlo a filtr

Nádrž na dešťovou vodu není všechno. Aby celý proces správně fungoval, potřebujete také čerpadlo a filtr na hrubé nečistoty. Výhodné sety 3v1 obsahují všechno, co pro sběr dešťové vody potřebujete. Kromě nádrže tu najdete i čerpadlo a sběrný filtr, aniž byste museli jednotlivé komponenty složitě vybírat.

 

Sestava 2v1 - nádrž na dešťovou vodu a čerpadlo

Na zalévání zahrady vám stačí set 2v1 s nádrží a čerpadlem. Pokud víte, že nasbíraná dešťová voda nebude v nádrži dlouho stát, filtr nebudete potřebovat. Prostě zapojíte hadici na coulový závit a můžete se pustit do zalévání.

 

Proč je na dešťovou vodu potřeba filtr

V nádrži na dešťovou vodu se časem usazují nečistoty - listí, hrubý písek, jehličí nebo mech. Když vodu pravidelně nevyužíváte, shromažďuje se v nádrži čím dál více špíny. Ta pak zanáší a poškozuje čerpadlo. Podzemní sběrný filtr se o veškerou nečistotu postará, a dešťová voda tím pádem zůstane v nádrži čistá a nebude se kazit.

 

Proč je potřeba do nádrže čerpadlo

Čerpadlo na vodu nesmí u nádrže na dešťovou vodu za žádnou cenu chybět. Je to hybný motor, který uvádí věci do pohybu. Při zalévání pumpuje vodu do zahradní hadice, dostává ji do vodovodního kohoutku a při splachování do záchodu. Celkově jsou celonerezová čerpadla značně výkonnější než klasická.
 

Na co se zaměřit při výběru čerpadla:

● Počet pater, do kterých potřebujete vodu dostat (převýšení)

● Počet kohoutů, do kterých voda půjde (počet odběrných míst)

● Počet všech zařízení, která budou vodu využívat (kohoutky, wc, hadice,..)

● Délka hadice, kterou budete zalévat zahradu

Výběr správného čerpadla je nejdůležitější část celého procesu. Vždy je nejlepší se poradit s odborníky, kteří vám pomohou vybrat čerpadlo, které bude pro vaši domácnost nejlepší.

 

TOP nádrže se o všechno postarají

Od řešení celého problému využívání dešťové vody vás dělí jedno kliknutí - firma TOP nádrže pro vás zařídí všechno od začátku až do konce:

● Vyberete si u nich set 3v1 (nádrž, čerpadlo a filtr) nebo sadu 2v1 (nádrž a čerpadlo)

● Pomůžou vám s výběrem správného řešení pro vaši domácnost

● Celý set vám nainstalují a vysvětlí, jak vše funguje

● Pokud se něco pokazí, postarají se o nápravu

Celý proces vám ušetří nejen čas, ale i peníze, které využijete na lepší a příjemnější věci. Vše navíc bude mít pod palcem jedna firma, a vy tak nebudete muset složitě obvolávat a zařizovat více věcí najednou.

 

Ušetřete peníze s výhodnými sety a dotací “Dešťovka"

Nic nepotěší víc, než ušetřené peníze, které využijete pro sebe a své blízké. Ať už se jedná o cokoliv, sady vždycky byly a jsou výhodnější, než když si koupíte každou součástku zvlášť. Set 2v1 vám ušetří 2 420 Kčsada 3v1 dokonce 3 600 Kč. A to už je celkem slušná částka, za kterou si třeba můžete prodloužit dovolenou nebo pořídit něco nového na sebe.
 
Další peníze můžete ušetřit také díky příspěvku od státu. Zažádejte si o dotaci “Dešťovka”, a užívejte si ušetřené peníze se svými blízkými.

 

Reklama
Reklama

Související články

Co dělat, když vám pitná voda přijde závadná?

08.09.2020 | Tipy a rady

Závadná pitná voda může být malou komplikací na oblastní údržbu rozvodů, nebo dokonce i rozsáhlým a zdravotně nebezpečným problémem. Jak můžete… Celý článek

Moderní střechy se vším všudy aneb pusťte se do rekonstrukce

06.09.2020 | Tipy a rady

Je pěkné opravit fasádu, dát nová okna a pořídit lepší garážová vrata. Velký vliv na celkový vzhled domu má ovšem i střecha. S její rekonstrukcí… Celý článek

5 tipů jak na úspory vody v kuchyni

26.08.2020 | Tipy a rady

Právě v kuchyni umíme být, pokud jde o vodu, hodně rozmařilými. Kapající baterie, odpouštění teplé či studené vody nazdařbůh, ruční mytí nádobí – to… Celý článek

Fotovoltaika slibuje nižší účet za elektřinu

18.08.2020 | Tipy a rady

Solárních kolektorů na střechách rodinných domů v posledních letech přibylo jako hub po dešti. Není se čemu divit, fotovoltaické systémy jsou mnohem… Celý článek

Reklama
Reklama