Využijte výhodné sety nádrže na dešťovou vodu s čerpadlem a filtrem

12.08.2020 | PR článek | Rubrika - Tipy a rady

Čas a peníze jsou dnes pro každého z nás důležité věci. Kdykoliv to jen jde, snažíme se je ušetřit tak, aby nám zbyly také pro naši rodinu, koníčky i zábavu. Nádrže na dešťovou vodu ve výhodných setech vám pomohou ušetřit oboje - čas i peníze.

Využijte výhodné sety nádrže na dešťovou vodu s čerpadlem a filtrem
Reklama

Sestava 3v1 - nádrž na dešťovou vodu, čerpadlo a filtr

Nádrž na dešťovou vodu není všechno. Aby celý proces správně fungoval, potřebujete také čerpadlo a filtr na hrubé nečistoty. Výhodné sety 3v1 obsahují všechno, co pro sběr dešťové vody potřebujete. Kromě nádrže tu najdete i čerpadlo a sběrný filtr, aniž byste museli jednotlivé komponenty složitě vybírat.

 

Sestava 2v1 - nádrž na dešťovou vodu a čerpadlo

Na zalévání zahrady vám stačí set 2v1 s nádrží a čerpadlem. Pokud víte, že nasbíraná dešťová voda nebude v nádrži dlouho stát, filtr nebudete potřebovat. Prostě zapojíte hadici na coulový závit a můžete se pustit do zalévání.

 

Proč je na dešťovou vodu potřeba filtr

V nádrži na dešťovou vodu se časem usazují nečistoty - listí, hrubý písek, jehličí nebo mech. Když vodu pravidelně nevyužíváte, shromažďuje se v nádrži čím dál více špíny. Ta pak zanáší a poškozuje čerpadlo. Podzemní sběrný filtr se o veškerou nečistotu postará, a dešťová voda tím pádem zůstane v nádrži čistá a nebude se kazit.

 

Proč je potřeba do nádrže čerpadlo

Čerpadlo na vodu nesmí u nádrže na dešťovou vodu za žádnou cenu chybět. Je to hybný motor, který uvádí věci do pohybu. Při zalévání pumpuje vodu do zahradní hadice, dostává ji do vodovodního kohoutku a při splachování do záchodu. Celkově jsou celonerezová čerpadla značně výkonnější než klasická.
 

Na co se zaměřit při výběru čerpadla:

● Počet pater, do kterých potřebujete vodu dostat (převýšení)

● Počet kohoutů, do kterých voda půjde (počet odběrných míst)

● Počet všech zařízení, která budou vodu využívat (kohoutky, wc, hadice,..)

● Délka hadice, kterou budete zalévat zahradu

Výběr správného čerpadla je nejdůležitější část celého procesu. Vždy je nejlepší se poradit s odborníky, kteří vám pomohou vybrat čerpadlo, které bude pro vaši domácnost nejlepší.

 

TOP nádrže se o všechno postarají

Od řešení celého problému využívání dešťové vody vás dělí jedno kliknutí - firma TOP nádrže pro vás zařídí všechno od začátku až do konce:

● Vyberete si u nich set 3v1 (nádrž, čerpadlo a filtr) nebo sadu 2v1 (nádrž a čerpadlo)

● Pomůžou vám s výběrem správného řešení pro vaši domácnost

● Celý set vám nainstalují a vysvětlí, jak vše funguje

● Pokud se něco pokazí, postarají se o nápravu

Celý proces vám ušetří nejen čas, ale i peníze, které využijete na lepší a příjemnější věci. Vše navíc bude mít pod palcem jedna firma, a vy tak nebudete muset složitě obvolávat a zařizovat více věcí najednou.

 

Ušetřete peníze s výhodnými sety a dotací “Dešťovka"

Nic nepotěší víc, než ušetřené peníze, které využijete pro sebe a své blízké. Ať už se jedná o cokoliv, sady vždycky byly a jsou výhodnější, než když si koupíte každou součástku zvlášť. Set 2v1 vám ušetří 2 420 Kčsada 3v1 dokonce 3 600 Kč. A to už je celkem slušná částka, za kterou si třeba můžete prodloužit dovolenou nebo pořídit něco nového na sebe.
 
Další peníze můžete ušetřit také díky příspěvku od státu. Zažádejte si o dotaci “Dešťovka”, a užívejte si ušetřené peníze se svými blízkými.

 

Reklama
Reklama

Související články

Zrekonstruovanou historickou tvrz v Nových Královicích si poprvé mohla prohlédnout veřejnost

21.09.2021 | Tipy a rady

Ambiciózní developerský projekt Nové Královice na kraji Prahy, který si dal za cíl zachránit historicky cenou kulturní památku a zároveň vytvořit… Celý článek

Nenechávejte svou nemovitost prázdnou. Vyplatí se prodej, nebo pronájem?

21.09.2021 | Tipy a rady

Vlastníte-li nemovitost, ve které sami nebydlíte, čeká vás důležité rozhodnutí: prodat, nebo pronajmout? Obě varianty mají své pro a proti – zvažte… Celý článek

Finská sauna a jaké má dnes člověk možnosti realizace

07.09.2021 | Tipy a rady

Pokud si chce člověk odpočinout po náročném dni, je finská sauna vhodným řešením. Nejenže má výborné účinky na lidské tělo, ale uvolňuje svalstvo a… Celý článek

Výhody kvalitní tepelné izolace: Využijte spolehlivá garážová vrata, okna a dveře

04.09.2021 | Tipy a rady

Díky využití moderních produktů vylepšíte vlastnosti svého domu. Zateplení je totiž velmi důležité, omezíte tak tepelné ztráty, čímž ušetříte energii… Celý článek

Reklama
Reklama