Reklama

Vyzdobte si vchod do vašeho domu ve vánočním duchu

14.12.2016 | StanislavaV | Rubrika - Tipy a rady

Vánoce jsou skoro za dveřmi a pokud ještě nemáte vyzdobený vchod do vašeho domu ve vánočním, měli byste se pustit do práce. Není nic krásnějšího, než když přicházíte domů a vítá vás krásná výzdoba u dveří i v předsíni. Inspirujte se našimi tipy a nechte se unést svojí fantazií.

Vyzdobte si vchod do vašeho domu ve vánočním duchu
Reklama

Vánoční výzdoba v květináči

vánoční výzdoba domu

Pokud máte před dveřmi trochu místa, využijte jej pro vánoční výzdobu v květináči. Ke dveřím se nejlépe hodí vysoké velké květináče, do kterých na dno nasypete kamínky, aby se květináč ani při silném větru nepřevrátil. Nahoru dáte aranžovací hmotu, do které vypícháte vánoční výzdobu. Použít můžete větvičky břízy, chvojí, vánoční dekorace nebo do květináče můžete zasadit malý stromeček, který ozdobíte vánočními světýlky.

Věnec na dveře - to je tradice

vánoční výzdoba domu

Většina domů se pyšní krásnými vánočními věnci, které mají zavěšené na svých dveřích. Buďte letos o krok napřed před svými sousedy a zkuste vytvořit něco uměleckého, něco překrásného, co vám budou všichni chválit. Na internetu naleznete mnoho inspirací, jak takový vánoční věnec může vypadat. Já osobně nejraději hledám na zahraničních webech, jelikož jejich vánoční výzdoba je dech beroucí. Poohlédnout se můžete také po hotových vánočních věncích, které jsou v dostání v každém květinářství. Věnec si můžete nechat vyrobit také na zakázku, určitě máte v okolí někoho, koho taková práce baví a když mu zaplatíte materiál a k tomu něco za ztrávený čas, jistě se dočkáte věnce podle vaší představy.

Výzdoba předsíně, aneb pár inspirací

Když vkročíte do bytu, kde je předsíň prázdná pouze s věšáky na oblečení je to jiné, než když vstoupíte do překrásné i když malé předsíně, která je vyladěná do posledního detailu a to včetně vánoční výzdoby.

Jednoduchá vánoční výzdoba předsíně

vánoční výzdoba domu

Obyčejná pozlacená větvička listnatého stromu, která je ověšená vánočními ozdobami ve zlaté nebo bílé barvě vypadá velmi pěkně, a její výroba nezabere tolik času. Výsledek však určitě stojí za to pokud přidáte i nějaké vonné svíčky nebo sošku soba.

Stromeček v předsíni

vánoční výzdoba domu

Pokud máte trochu větší předsíň kde máte komodu nebo odkládací stolek na klíče a další drobnosti, můžete jej využít pro umístění vánoční výzdoby. Obyčejný stromeček v květináči, ozdobený světýlky spolu s dalšími vánočními dekoracemi vypadá velmi pěkně. Pokud nemáte pěkný květináč, ale pouze obyčejné barevné, které neladí s celkovým vzhledem výzdoby, můžete květináč obalit jutou, která je decentní a bude se hodit i k honosné zlaté dekoraci.

Všude samé hvězdy

vánoční výzdoba domu

Lavice v předsíni se může proměnit v nádhernou dekoraci, pokud přes ni přehodíte umělou kožešinu, která se k zimnímu období velmi pěkně hodí. Nad lavici připevněte větev, kterou ozdobíte papírovými hvězdami. Můžete je koupit ve výtvarných potřebách nebo si je vyrobit podle návodu na internetu doma sami. Taková dekorace nemusí být jenom na Vánoce, ale můžete ji mít v předsíni po celou zimu.

Využít se dá všechno

vánoční výzdoba domu

Zavařovací hrnec jako stojan pro originální stromeček? Proč ne? Vánoce jsou období nekonečné fantazie, tak proč toho nevyužít i při vánoční výzdobě? Nebojte se a zkuste i to, co byste za normálních okolností nikdy nezkusili. Taková obyčejná větev se může proměnit v krásně ozdobený stromeček i se stojanem ze zavařovacího hrnce.

Zdroj fotografií: https://cz.pinterest.com/

Reklama
Reklama

Související články

2 jednoduché kroky k bezproblémově zvládnuté revizi kotle

24.09.2020 | Tipy a rady

To, že je alespoň jednou ročně nutné nechat si zkontrolovat funkčnost a bezpečnost vašeho plynového kotle, asi víte. Pokud revizi kotle neprovedete,… Celý článek

Co dělat, když vám pitná voda přijde závadná?

08.09.2020 | Tipy a rady

Závadná pitná voda může být malou komplikací na oblastní údržbu rozvodů, nebo dokonce i rozsáhlým a zdravotně nebezpečným problémem. Jak můžete… Celý článek

Moderní střechy se vším všudy aneb pusťte se do rekonstrukce

06.09.2020 | Tipy a rady

Je pěkné opravit fasádu, dát nová okna a pořídit lepší garážová vrata. Velký vliv na celkový vzhled domu má ovšem i střecha. S její rekonstrukcí… Celý článek

5 tipů jak na úspory vody v kuchyni

26.08.2020 | Tipy a rady

Právě v kuchyni umíme být, pokud jde o vodu, hodně rozmařilými. Kapající baterie, odpouštění teplé či studené vody nazdařbůh, ruční mytí nádobí – to… Celý článek

Reklama
Reklama