Reklama

Zařiďte si interiér na míru, který budete mít jen vy

21.09.2016 | StanislavaV | Rubrika - Tipy a rady

Určitě už jste nad tím někdy přemýšleli. Co si takhle zařídit byt přesně podle svého vkusu a nespoléhat na to, že budete potřebné prvky a doplňky nakupovat zvlášť.

Zařiďte si interiér na míru, který budete mít jen vy
Reklama

Chcete opravdu riskovat, že věci, které na fotkách nebo přímo v obchodě vypadaly skvěle, nebudou ve skutečnosti do vašeho bytu zapadat, případně že nebudou vypadat tak dobře v kombinaci s jiným kusem nábytku?

Pokud ne, je pro vás ideálním řešením interiér na míru. Ty sice mohou být o něco dražší, než kdybyste si objednali běžný interiér z katalogu, máte ale jistotu, že bude interiér zhotoven odborníkem, který se vyzná. V případě, že si objednáte u firmy interiér na míru, se realizace projektu ujme specializovaný architekt, který přesně ví, jak věci v bytě rozvrhnout tak, aby byly nejen hezké, ale také účelné.

kuchyne-na-miru

Takové řešení má spoustu výhod. Za prvé, a to je asi nejpodstatnější, architekt s vámi po celou dobu práce na vašem bytě nebo domě spolupracuje a konzultuje vaše návrhy. Můžete mu sdělit své představy. Dá se očekávat, že když volíte interiér na míru, chcete být originální nebo uspokojit své rozmanité představy. A od toho zde architekt je. S interiérem na míru máte jistotu, že výsledný vzhled vašeho bydlení bude přesně odpovídat vašim představám.

interier-na-miru

Máte tak zkrátka jistotu, že se vám nestane, že byste přišli k někomu domů a viděli tam na chlup stejný design, který máte u sebe doma. Mít svůj vlastní interiér na míru je prostě k nezaplacení.

Když ale pomineme touhu po originalitě, je tu ještě jeden hlavní problém. A tím je, že každý byt je jiný. To, co bude v jednom bytě ohromující a všem příchozím návštěvám vyrazí už na první pohled dech, může být v jiném bytě s odlišnými parametry neefektivní a nemusí to plnit svůj účel z hlediska vzhledu ani funkčnosti. Něco takového se rozhodně nevyplatí riskovat. Pamatujte, že když už si zařizujete bydlení po svém, patrně v něm strávíte podstatnou část svého života. Proč mu tedy nevěnovat náležitou pozornost a nenechat si pomoct od profesionálů? Pokud si necháte interiér na míru zhotovit od prověřené firmy, která má kvalitní pracovníky, zkušenosti a dobrou pověst, nemůže se stát, že byste udělali krok vedle.

nabytek-na-miru

Když shrneme předcházející odstavce do jednoho celku, jasně z toho vyplývá, že interiér na míru se opravdu vyplatí. Sice si za jeho zhotovení připlatíte, protože práce architekta není levnou záležitostí, ale vaše bydlení bude originální, jedinečné, nikdo nebude mít stejné, a hlavně - bude skutečně efektivní a funkční.

Reklama
Reklama

Související články

Co dělat, když vám pitná voda přijde závadná?

08.09.2020 | Tipy a rady

Závadná pitná voda může být malou komplikací na oblastní údržbu rozvodů, nebo dokonce i rozsáhlým a zdravotně nebezpečným problémem. Jak můžete… Celý článek

Moderní střechy se vším všudy aneb pusťte se do rekonstrukce

06.09.2020 | Tipy a rady

Je pěkné opravit fasádu, dát nová okna a pořídit lepší garážová vrata. Velký vliv na celkový vzhled domu má ovšem i střecha. S její rekonstrukcí… Celý článek

5 tipů jak na úspory vody v kuchyni

26.08.2020 | Tipy a rady

Právě v kuchyni umíme být, pokud jde o vodu, hodně rozmařilými. Kapající baterie, odpouštění teplé či studené vody nazdařbůh, ruční mytí nádobí – to… Celý článek

Fotovoltaika slibuje nižší účet za elektřinu

18.08.2020 | Tipy a rady

Solárních kolektorů na střechách rodinných domů v posledních letech přibylo jako hub po dešti. Není se čemu divit, fotovoltaické systémy jsou mnohem… Celý článek

Reklama
Reklama