Zavřené ASKO nás od nákupů neodradí. Kupujte nábytek online se slevou

22.11.2020 | PR článek | Rubrika - Tipy a rady

Obchody už jsou zavřené relativně dlouhou dobu a vy si tedy říkáte, že nákup nového nábytku raději odložíte na později? To vůbec nemusíte! Naopak se můžete zaměřit na nakupování online a zjistit, že je to v mnoha ohledech jednodušší a výhodnější.

Zavřené ASKO nás od nákupů neodradí. Kupujte nábytek online se slevou
Reklama

 

A také můžete ušetřit na ASKO díky slevám, kupónům či dopravě zdarma.

Bezva sleva na sedací soupravy

Vaše stará sedačka už je prosedělá či opotřebovaná? Asi bude nejvyšší čas se porozhlédnout po nové! V Asko Nábytek nyní pořídíte sedací soupravy o 10% levněji, což se rozhodně vyplatí. Akce platí od 18. do 22. listopadu, proto neváhejte a kupte si ji pokud možno v tomto čase. Byla by přece škoda za ni platit více, když nemusíte.

S Click & Collect a platbou online ušetříte

Asko také až do 26. 11. 2020 nabízí akci Click & Collect, díky které dostanete slevu 5%. Jak to funguje? Jednoduše si stačí v jejich e-shopu vybrat zboží a nechat si ho poslat na pobočku, kde si ho následně vyzvednete. Také je potřeba zaplatit tuto platbu online a sleva 5% je vaše. Využijte tedy této akce a ušetřete pěkných pár stovek.

Zima s novým světlem

Den se sice stále zkracuje a světla ubývá, ale doma vám jedno nové světlo může klidně přibýt. Asko totiž nabízí do 26. 11 skvělou akci na lampy a svítidla. Pokud tedy zrovna máte v plánu kupovat do svého domu či bytu nové osvětlení, určitě ho pořiďte v tomto e-shopu. Ušetříte krásných 15% z původní ceny! To je super, no ne?

 

V tyto dny poštovné neplatíte

Asko Nábytek standardně nabízí dopravu zdarma, pokud celková hodnota objednávky přesáhne 25 tisíc korun, nebo si zboží můžete bez poplatku vyzvednout na jedné z prodejen. Ve dnech 19. a 20. listopadu se však tato hranice posouvá dolu a to velice výrazně. Dopravu budete mít v tyto dny zdarma již od 3 000 Kč! Nepropásněte tedy tuto akci a ušetřete, co se dá.

Další slevy na nábytek

Nestačí vám tyto slevy? V rámci Black Friday ušetříte na nábytku opravdu všude. Například XXXLutz nabízí až 50% slevu. Řada dalších obchodů se také pouští do akcí na Černý pátek. Tak se koukněte na portál PromoKupon, abyste žádnou z těchto akcí nepropásli.

 

Reklama
Reklama

Související články

Projekty moderních bungalovů vás mile překvapí!

14.01.2021 | Tipy a rady

Pod pojmem bungalov rozumíme přízemní, tedy jednopodlažní rodinný dům. Tudíž bezbariérový, což uvítají nejenom tělesně postižení, ale všichni, kteří… Celý článek

Jak uspořádat obývací pokoj i v malém bytě tak, aby byl pohodlný?

14.01.2021 | Tipy a rady

Dominantou obývacího pokoje ve většině případů bývá sedací souprava či pohovka. Ovšem problém s výběrem tohoto nábytku může nastat zejména, pokud… Celý článek

Bydlete v atraktivní části Prahy. Developerský projekt Na Vackově přináší 272 bytů

14.01.2021 | Tipy a rady

Praha 3 – Žižkov je velice specifická část hlavního města s nezaměnitelnou atmosférou. Developerský projekt Byty u parku Na Vackově vyrůstá v… Celý článek

Betonový plot je nejen ochranou, ale i ozdobou

13.01.2021 | Tipy a rady

Zušlechťování domu a zahrady je sice někdy nákladné, ale přináší to vždy pocit radosti, protože za sebou vidíte plody svojí práce a každý den vám… Celý článek

Reklama
Reklama