Zavřené ASKO nás od nákupů neodradí. Kupujte nábytek online se slevou

22.11.2020 | PR článek | Rubrika - Tipy a rady

Obchody už jsou zavřené relativně dlouhou dobu a vy si tedy říkáte, že nákup nového nábytku raději odložíte na později? To vůbec nemusíte! Naopak se můžete zaměřit na nakupování online a zjistit, že je to v mnoha ohledech jednodušší a výhodnější.

Zavřené ASKO nás od nákupů neodradí. Kupujte nábytek online se slevou
Reklama

 

A také můžete ušetřit na ASKO díky slevám, kupónům či dopravě zdarma.

Bezva sleva na sedací soupravy

Vaše stará sedačka už je prosedělá či opotřebovaná? Asi bude nejvyšší čas se porozhlédnout po nové! V Asko Nábytek nyní pořídíte sedací soupravy o 10% levněji, což se rozhodně vyplatí. Akce platí od 18. do 22. listopadu, proto neváhejte a kupte si ji pokud možno v tomto čase. Byla by přece škoda za ni platit více, když nemusíte.

S Click & Collect a platbou online ušetříte

Asko také až do 26. 11. 2020 nabízí akci Click & Collect, díky které dostanete slevu 5%. Jak to funguje? Jednoduše si stačí v jejich e-shopu vybrat zboží a nechat si ho poslat na pobočku, kde si ho následně vyzvednete. Také je potřeba zaplatit tuto platbu online a sleva 5% je vaše. Využijte tedy této akce a ušetřete pěkných pár stovek.

Zima s novým světlem

Den se sice stále zkracuje a světla ubývá, ale doma vám jedno nové světlo může klidně přibýt. Asko totiž nabízí do 26. 11 skvělou akci na lampy a svítidla. Pokud tedy zrovna máte v plánu kupovat do svého domu či bytu nové osvětlení, určitě ho pořiďte v tomto e-shopu. Ušetříte krásných 15% z původní ceny! To je super, no ne?

 

V tyto dny poštovné neplatíte

Asko Nábytek standardně nabízí dopravu zdarma, pokud celková hodnota objednávky přesáhne 25 tisíc korun, nebo si zboží můžete bez poplatku vyzvednout na jedné z prodejen. Ve dnech 19. a 20. listopadu se však tato hranice posouvá dolu a to velice výrazně. Dopravu budete mít v tyto dny zdarma již od 3 000 Kč! Nepropásněte tedy tuto akci a ušetřete, co se dá.

Další slevy na nábytek

Nestačí vám tyto slevy? V rámci Black Friday ušetříte na nábytku opravdu všude. Například XXXLutz nabízí až 50% slevu. Řada dalších obchodů se také pouští do akcí na Černý pátek. Tak se koukněte na portál PromoKupon, abyste žádnou z těchto akcí nepropásli.

 

Reklama
Reklama

Související články

Co s velikonočními vařenými vajíčky? Tyto 3 skvělé recepty!

05.04.2021 | Tipy a rady

Sešlo se vám doma mnoho velikonočních vařených vajíček, která však nejste schopni na posezení sníst? Co s nimi tedy dělat, když se na ně nechcete… Celý článek

Velikonoční zvyky a tradice

31.03.2021 | Tipy a rady

Velikonoce jsou spojeny s různými obyčeji a zvyky. V různých koutech České republiky se provádí rozličné obyčeje, které ale postupně ať chceme, nebo… Celý článek

Velikonoce – jejich historie a tradice s nimi spojené

30.03.2021 | Tipy a rady

Velikonoce, to není jen volno v pondělí, při kterém rozdáváte vajíčka nebo čokoládové figurky či pečete beránka nebo mazanec. Jejich historie podle… Celý článek

Venkovní žaluzie umí víc, než „jen“ chránit před sluncem

30.03.2021 | Tipy a rady

Stínicí technika se stala nedílnou součástí oken nejen v rodinných domech a bytech, ale i ve společnostech. Žaluzie jsou používány po desetiletí, a… Celý článek

Reklama
Reklama