Bydlete ve vlastním nízkoenergetickém domě za cenu nájmu

08.04.2017 | PR článek | Rubrika - Typové domy

Přemýšleli jste někdy nad tím, že je škoda, když každý měsíc platíte peníze za nájem, místo abyste je investovali do vlastního bydlení? Spousta lidí vlastní dům vzdá, protože nemají našetřených dost peněz a nechtějí se na dlouhá desetiletí uvázat ke splácení úvěru. Málokdo si však uvědomí, že hypotéku jde v mnohých případech nastavit tak, aby dosahovala zhruba výše nájmu. Každý měsíc tedy odvádíte stejnou částku, jako kdybyste platili nájem, ale přitom bydlíte ve vlastním.

Bydlete ve vlastním nízkoenergetickém domě za cenu nájmu
Reklama

Nízkoenergetické zděné domy a dřevostavby

Nechce se vám tomu věřit? Pak se podívejte na nabídku společnosti DDNK.cz, která staví nízkoenergetické zděné domy a nízkoenergetické dřevostavby na klíč. Ceny se opravdu pohybují zhruba od 10 000 do 15 000 Kč měsíčně. U svých domů mají uvedené rovněž provozní náklady, které dosahují zhruba dvou tisíc korun za měsíc. Když si tyto dvě částky sečtete, uvidíte, o kolik více budete platit oproti současnému nájmu. Rozdíl není až tak vysoký, že? Za bydlení ve vlastním určitě stojí.

Investice se vám brzy vrátí

Díky tomu, že jsou zděné domy i dřevostavby stavěny s důrazem na nízkoenergetický provoz, investované peníze se vám velmi rychle vrátí. Společnost používá nejmodernější technologie, které začínají pravou pálenou nízkoenergetickou cihlou POROTHERM. Ta splňuje nejpřísnější německé standardy kvality, výborně propouští vlhký vzduch a má protipožární ochranu nejvyšší úrovně.

U nízkoenergetických domů se stavební firmy zaměřují zejména na problémové zóny, kudy utíká nejvíce tepla – střechu a okna. Tady to funguje úplně stejně. Firma DDNK používá okna VEKRA s 5komorovým profilem a pravou pálenou střešní krytinu TONDACH.

Nejmodernější světové technologie

Při stavbě jsou použity zejména principy uplatňované v Německu, USA a dalších vyspělých zemích. Například technologie ekonomické stavby KNAUF je používána a ověřována ve 150 zemích světa. Koupelnové topení se švýcarskou certifikací je taktéž ověřeno na 4 světových kontinentech. A německé koupelny RICHTER+FRENZEL si zákazníci chválí už od roku 1895. Díky tomu všemu dostanete technologicky nejvyspělejší domy na klíč – ano, čtete dobře, zákazníci to mají úplně bez starostí.

Dům na klíč ušetří spoustu starostí

Víte, jaký je problém, když vám každou část stavby zařizuje jiná firma? Na vás zůstává všechno časově zkoordinovat, aby na sebe jednotlivé kroky navazovaly. S každým musíte zvlášť podepsat smlouvu, každému samostatně zaplatit.

Na druhé straně pomyslných vah stojí domy a dřevostavby na klíč. V tomto případě jen na začátku dohodnete požadavky a firma už se o vše postará – a to nejen o samotnou stavbu. DDNK se svými klienty konzultuje i koupi pozemku, zpracovává projektovou dokumentaci ke stavebnímu povolení a poskytujeme finanční poradenství - hypotéka, účelový úvěr atd. Díky tomu, že mají své kontakty, dokážou mnohé z těchto záležitostí zařídit výhodněji a levněji.

O jaké domy je největší zájem?

Máte-li svou vizi, jak by měl váš dům snů vypadat, je to jenom dobře. Odborníci vám ji pomohou zrealizovat. Na druhou stranu máte i možnost vybrat si z typových domů. Nikdo neříká, že je nutné postavit je úplně do puntíku stejně, detaily si doladíte sami. Jen vám prostě poskytnou vodítko, jak by mohl vypadat hezký domov. Co si budeme povídat, je to levnější varianta než si platit návrh vlastního domu.

Díky tomu, že má společnost silné partnerské zázemí, dokáže mnohé z těchto záležitostí zařídit výhodněji a levněji. Lidé si mohou vypočítat hypotéku zde.

Prohlédněte si dřevostavby na klíč a zděné domy na klíč přímo na webu www.domy-drevostavby-na-klic.cz a spočítejte si, kolik byste měsíčně platili právě ve vašem případě a uvidíte, že je váš sen o vlastním domě na klíč reálný.

Reklama
Reklama

Související články

Nízkoenergetické domy: Mají nějaké nevýhody?

26.06.2020 | Typové domy

Možná právě zvažujete stavbu nízkoenergetického rodinného domu a uvažujete o všech plusech a mínusech. Nízkoenergetické domy lákají budoucí stavitele… Celý článek

Splňte si sen o vlastním domě díky bungalovu na klíč

11.01.2018 | Typové domy

Mnoho lidí touží po vlastním útulném domě se zahradou, jejich vlastním království, kde by mohli trávit příjemné chvíle s partnerem či rodinou. Mnoho… Celý článek

Rodinná dřevostavba – komfortní bydlení jako mávnutím kouzelného proutku

27.09.2017 | Typové domy

Snad všichni se shodnou na tom že je pohodlné a praktické bydlení důležitou složkou spokojeného života. Někomu vyhovuje malý panelákový byt, jiný… Celý článek

Chcete si nechat postavit dům dle vašich představ? Obraťte se na zkušený architektonický ateliér

28.04.2017 | Typové domy

Investici do rekonstrukce nebo pořízení si nového bydlení se nevyhne časem téměř nikdo z nás. Protože jde o částky v řádech statisíců nebo častěji… Celý článek

Reklama
Reklama