Splňte si sen o vlastním domě díky bungalovu na klíč

11.1.2018 | PR článek | Rubrika - Typové domy

Mnoho lidí touží po vlastním útulném domě se zahradou, jejich vlastním království, kde by mohli trávit příjemné chvíle s partnerem či rodinou. Mnoho lidí ale také věří, že stavba domu je časové náročná a vyčerpávající. Opak ovšem může být pravdou.

Splňte si sen o vlastním domě díky bungalovu na klíč

Oběhávání úřadů a vyřizování stavebního povolení, zajištění financování, nákup stavebního materiálu. Pořídit si vlastní dům nemusí znamenat, že strávíte hodiny na úřadech a budete se stresovat s průběhem stavby. Ušetřete si čas i starosti, svěřte se do péče odborníků, kteří se o vás postarají. Dopřejte si absolutní komfort, následujte nové trendy a vyberte si nízkoenergetický nebo pasivní montovaný dům na klíč, který splní všechny vaše požadavky a stane se vaším novým domovem.

Dům na klíč je po předání ihned připraven k nastěhování. Na stěny stačí pověsit oblíbené fotografie a začít bydlet. Ať už jste milovníky futuristického vzhledu staveb nebo preferujete tradičnější architekturu, bungalovy na klíč uspokojí vaše vysoké nároky. Bungalovy jsou vzdušné, přízemní domy nabízející dostatečný prostor i pro rodiny s dětmi.


Moderní bungalov Vitra nabízí současný design a nízkoenergetické provedení

Důvodů, proč zvolit právě dřevostavbu může být několik. Jejich největší předností je především rychlost výstavby a nový dům může být hotový již během několika měsíců. Domy disponují také vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi, jsou tedy málo energeticky náročné. Montované domy na klíč ovšem šetří i vaše peněženky a přinášejí skvělý poměr mezi cenou a kvalitou.

V čem tkví výjimečnost dřevostaveb a výše popsaných důvodů, proč tento druh stavby zvolit? Zejména ve využívaných technologiích a materiálech. Dřevostavba je tvořena panelovou konstrukcí, jejímž základem je dřevěný rám. HK Dřestav používá cinkované KVH profily (nejčastěji smrkové dřevo), které mají lepší vlastnosti, než častěji používané trámy z tzv. rostlého dřeva. Prostor mezi trámy je vyplněn izolací, která má skvělé tepelné i zvukové vlastnosti. A právě takto provedená panelová konstrukce má na svědomí pozdější rychlou montáž a skvělé vlastnosti domu. Ať už je to právě nízká spotřeba energií, nebo dlouholetost domu.


Klasický a elegantní bungalov Bonnet od společnosti HK Dřestav

Zavedená společnost HK Dřestav nabízí svým zákazníkům nejen výběr moderních dřevostaveb, ale také nadstandardní služby ve vytvoření kompletní projektové dokumentace pro stavební povolení a vyřízení stavebního povolení zdarma.

Montované dřevostavby mohou skutečně plnit sny o bydlení. Vždyť pro to mají všechny předpoklady.

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Rodinná dřevostavba – komfortní bydlení jako mávnutím kouzelného proutku

Rodinná dřevostavba – komfortní bydlení jako mávnutím kouzelného proutku

27.9.2017 | PR článek | Typové domy

Snad všichni se shodnou na tom že je pohodlné a praktické bydlení důležitou složkou spokojeného života. Někomu vyhovuje malý panelákový byt, jiný prah... Celý článek

Chcete si nechat postavit dům dle vašich představ? Obraťte se na zkušený architektonický ateliér

Chcete si nechat postavit dům dle vašich představ? Obraťte se na zkušený architektonický ateliér

28.4.2017 | PR článek | Typové domy

Investici do rekonstrukce nebo pořízení si nového bydlení se nevyhne časem téměř nikdo z nás. Protože jde o částky v řádech statisíců nebo častěji mil... Celý článek

Bydlete ve vlastním nízkoenergetickém domě za cenu nájmu

Bydlete ve vlastním nízkoenergetickém domě za cenu nájmu

8.4.2017 | PR článek | Typové domy

Přemýšleli jste někdy nad tím, že je škoda, když každý měsíc platíte peníze za nájem, místo abyste je investovali do vlastního bydlení? Spousta lidí v... Celý článek

Čistý, moderní styl

Čistý, moderní styl

4.12.2013 | časopis Náš útulný byt | Typové domy

Zajímá vás, jak si zařídil dům hokejista Tomáš Vak? Pojďte s námi na návštěvu! Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii