Reklama

Nejlepší řešení pro ložnici

26.07.2017 | StanislavaV | Rubrika - Úložné prostory

Mnoho z nás se docela často setkává s problémem, jak efektivně, prakticky a zároveň přehledně uložit všechno oblečení, ložní prádlo, ručníky a mnoho dalších věcí, které jsou našimi nezbytnostmi. Jedno z nejlepších řešení nabízí vestavěné skříně s praktickými posuvnými dveřmi.

Nejlepší řešení pro ložnici
Reklama

Moderní ložnice = praktická ložnice

Dnešní moderní ložnice nenabízí pouze prostor pro klidný spánek nebo odpočinek. Staly se místem pro praktické uložení našich věcí. Jelikož do ložnice návštěvy nechodí a je zde nejvíce volného prostoru, dá se tato místnost využít pro velkou vestavěnou skříň, do které můžete uložit téměř vše, co potřebujete. Správně navržená vestavěná skříň nezabírá mnoho místa, přitom je dostatečně veliká, aby poskytla rodině ten nejlepší komfort po praktické stránce.

 

vestavěné skříně

Jaké jsou moderní trendy?

Nadčasovým řešením a současným trendem jsou vestavěné skříně s potištěným sklem. Skleněný povrch se dá velice snadno upravit proti oděru i zašpinění. Navíc pokud zvolíte elegantní potisk, který použijete i na dalším nábytku ve vašem bytě, celý interiér získá nevšední a velice promyšlený “šmrnc.”

Přemýšlejte dopředu

Při výběru vhodného nábytku do vaší ložnice, přemýšlejte o jeho využívání. Před objednáním nové skříně je třeba si promyslet, jaké věci zde budete uskladňovat i jak často je budete využívat. Podle toho je třeba promyslet úložný prostor i materiál plochy posuvných dveří.

 

Pokud máte malou ložnici a uvažujete o vestavěné skříni, je vhodné vybrat posuvné dveře se zrcadly, jelikož prostor opticky zvětší. Navíc poslouží i prakticky.

vestavěné skříně

Výrobci nabízí mnoho možností jak vybavit vestavěné skříně úložným prostorem. Od klasických polic a tyčí až po drátěné systémy, které jsou velice praktické a přehledné.

 

Vestavěná skříň se svým exkluzivním vzhledem a praktičností stala dominantním kusem nábytku v našich ložnicích. Uvažujete o vestavěné skříni i vy? Pak je to skvělá volba a trefa do černého!

 

Zdroj fotografií: yellowtrace.com.au, s-media-cache-ak0.pinimg.com, iqfurniture.co.uk

 

Reklama
Reklama

Související články

Jak správně čistit nábytek, aby zůstal i nadále lesklý?

21.01.2019 | Úložné prostory

Lesklý nábytek je krásný, moderní a stylový. Bohužel pro nás je ale také náročnější na údržbu. Pokud použijeme špatný čisticí prostředek, nebo… Celý článek

Kde uchovávat fotografie, dokumenty a časopisy

28.01.2017 | Úložné prostory

Všichni doma uchováváme různé dokumenty – například stará vysvědčení či diplomy z mladých let, doklady, účtenky kvůli záruce, smlouvy, fotografie,… Celý článek

Nestačí vám skříň? Udělejte čistku šatníku. Zjistěte, čeho se zbavit a proč!

22.09.2016 | Úložné prostory

Většina z nás má v šatníku mnohem víc věcí, než kolik zvládne unosit. A přitom neustále kupujeme další a další. Nevyhazujte za hadříky, které… Celý článek

Šatny a předsíně pro náročné

28.09.2015 | Úložné prostory

Také máte problém s tím kam umístit veškeré vaše oblečení od ponožek až po klobouky? Vytvořte si nadčasový koncept novodobé šatny. Celý článek

Reklama
Reklama