Bytelný a vkusný zahradní domek pro užitek i potěšení

31.01.2017 | PR článek | Rubrika - Zahrada

Letošní zima se na nás dobývá ze všech stran. Vskutku není třeba si stěžovat na nedostatek sněhu. Led a mráz provází naše kroky již řadu týdnů. Avšak čeho je moc, někdy bývá až příliš. Proto nic nezahřeje srdíčko více než vzpomínky na teplé paprsky a sluncem zalitou rozkvetlou zahradu. Každý správný hospodář a zahrádkář dobře ví, že příroda přeje připraveným. Proto již s dostatečným předstihem nachystá jarní sadbu a už nyní odpočítává, aby mohl včas připravit skleník, záhonky a hned s prvním sluníčkem užívat zahradních radovánek.

Bytelný a vkusný zahradní domek pro užitek i potěšení
Reklama

Připravme se na jaro včas!

Právě nyní je ideální doba nejen pro nákup prvních semen, ale i pro přemýšlení o koupi zahradního vybavení a potřebného náčiní. Uvažujeme-li o pořízení zahradního domku, či domku na uschování nářadí, musíme počítat s dodací lhůtou kolem pěti až šesti týdnů.

Zahrada potěší nejen šetrné hospodyňky dostatečnou sklizní zeleniny a ovoce v biokvalitě, záplavou pestrých květů, ale i milovníky zahradních oslav a grilování.

Zahrada patří také dětem

Pobyt na čerstvém vzduchu je blahodárný pro tělo i duši a neměli bychom zapomínat ani na naše nejmenší. Děti pobíhání venku milují. Jsou schopné prostřednictvím své vlastní fantazie proměnit okolní všední svět v kouzelné pohádkové místo.

Snem snad každého z nich je vlastnit svoji chaloupku, která se stává bezpečným zázemím při letní přeháňce, tajnou skrýší i opravdovým vlastním domem, kam zvou ostatní kamarády na návštěvu. Na www.domky-herold.cz nalezneme vedle krásných domečků pro děti rovněž bohatou nabídku altánů, pergol i dalších zahradních domků. Všechny výrobky jsou zhotoveny ze dřeva, a proto působí přirozeně a skvěle zapadají do okolního prostředí.

Vnitřní palubky jsou ohoblované a celé zařízení splňuje státem garantované normy. Domeček lze vybavit i dřevěným stolečkem a lavicí. Ostatní už záleží jen na nekonečné dětské představivosti, aby dřevěná chaloupka chvilku byla lesní chýší a za okamžik zase třeba hotelem či nemocnicí.

Zahrada je kouzelným místem, jež skýtá zábavu, relaxaci i odpočinek. Záleží jen na nás, jak si tento prostor vybavíme, abychom mohli plnými doušky užívat oddechu a trávit pěkné chvíle uprostřed zeleně.

Reklama
Reklama

Související články

Využijte pěkné počasí a zkrášlete si svůj zahradní altán

30.07.2020 | Zahrada

Léto je v plném proudu a spolu s ním i období plné barev a příjemného počasí. Máme příležitost trávit mnohem více času ven na zahradě a užívat si… Celý článek

Když plot, tak bezúdržbový! A vyrobený na míru!

30.07.2020 | Zahrada

Plot a vjezdová brána bezesporu jsou vizitkou každého domu. Spolu s estetickou stránkou věci, která je při výběru vhodného materiálu a dodavatele… Celý článek

Betonové ploty si nacházejí stále více příznivců

30.06.2020 | Zahrada

Pokud patříte mezi majitele jakékoli nemovitosti, jistě přemýšlíte nad tím, jaký druh plotu vybrat pro její oplocení. Především pokud se jedná o… Celý článek

Pohodlí, světlé barvy a udržitelné materiály. Jaké jsou trendy při nakupování zahradního nábytku?

28.04.2020 | Zahrada

Tomu, jak vypadá zahrada, dnes většina lidí klade stejný důraz jako designu jejich obývacího pokoje. Chtějí se zkrátka na své zahradě cítit dobře.… Celý článek

Reklama
Reklama