Reklama

Bytelný a vkusný zahradní domek pro užitek i potěšení

31.1.2017 | PR článek | Rubrika - Zahrada

Letošní zima se na nás dobývá ze všech stran. Vskutku není třeba si stěžovat na nedostatek sněhu. Led a mráz provází naše kroky již řadu týdnů. Avšak čeho je moc, někdy bývá až příliš. Proto nic nezahřeje srdíčko více než vzpomínky na teplé paprsky a sluncem zalitou rozkvetlou zahradu. Každý správný hospodář a zahrádkář dobře ví, že příroda přeje připraveným. Proto již s dostatečným předstihem nachystá jarní sadbu a už nyní odpočítává, aby mohl včas připravit skleník, záhonky a hned s prvním sluníčkem užívat zahradních radovánek.

Bytelný a vkusný zahradní domek pro užitek i potěšení

Připravme se na jaro včas!

Právě nyní je ideální doba nejen pro nákup prvních semen, ale i pro přemýšlení o koupi zahradního vybavení a potřebného náčiní. Uvažujeme-li o pořízení zahradního domku, či domku na uschování nářadí, musíme počítat s dodací lhůtou kolem pěti až šesti týdnů.

Zahrada potěší nejen šetrné hospodyňky dostatečnou sklizní zeleniny a ovoce v biokvalitě, záplavou pestrých květů, ale i milovníky zahradních oslav a grilování.

Zahrada patří také dětem

Pobyt na čerstvém vzduchu je blahodárný pro tělo i duši a neměli bychom zapomínat ani na naše nejmenší. Děti pobíhání venku milují. Jsou schopné prostřednictvím své vlastní fantazie proměnit okolní všední svět v kouzelné pohádkové místo.

Snem snad každého z nich je vlastnit svoji chaloupku, která se stává bezpečným zázemím při letní přeháňce, tajnou skrýší i opravdovým vlastním domem, kam zvou ostatní kamarády na návštěvu. Na www.domky-herold.cz nalezneme vedle krásných domečků pro děti rovněž bohatou nabídku altánů, pergol i dalších zahradních domků. Všechny výrobky jsou zhotoveny ze dřeva, a proto působí přirozeně a skvěle zapadají do okolního prostředí.

Vnitřní palubky jsou ohoblované a celé zařízení splňuje státem garantované normy. Domeček lze vybavit i dřevěným stolečkem a lavicí. Ostatní už záleží jen na nekonečné dětské představivosti, aby dřevěná chaloupka chvilku byla lesní chýší a za okamžik zase třeba hotelem či nemocnicí.

Zahrada je kouzelným místem, jež skýtá zábavu, relaxaci i odpočinek. Záleží jen na nás, jak si tento prostor vybavíme, abychom mohli plnými doušky užívat oddechu a trávit pěkné chvíle uprostřed zeleně.

Související články

Koupi bazénu plánujte včas

Koupi bazénu plánujte včas

28.3.2017 | PR článek | Zahrada

Venku je sice ještě chladno a představa letního koupání a opalování u bazénu je pro mnohé ještě dost vzdálená, ale než se nadějete, jsou tu první tepl... Celý článek

Jaro je tu, aneb březen na zahradě

Jaro je tu, aneb březen na zahradě

6.3.2017 | StanislavaV | Zahrada

Jaro nám klepe na dveře a my bychom měli myslet na naše zahrádky. Ano, již začátkem března si zahrada žádá naši péči a pozornost. Co je třeba udělat? ... Celý článek

Myslete na léto již nyní a objednejte si zahradní bazén

Myslete na léto již nyní a objednejte si zahradní bazén

11.1.2017 | PR článek | Zahrada

Sice je teď právě zima, až to praští, nicméně měli bychom si vzpomenout na parné letní dny a to, jak rádi bychom se mnohdy zchladili v bazénu. Pokud j... Celý článek

Obrubníky vtisknou zámkové dlažbě punc ojedinělosti

Obrubníky vtisknou zámkové dlažbě punc ojedinělosti

15.11.2016 | PR článek | Zahrada

V současné době se do popředí prodírají zámkové dlažby, které se vyznačují vysokou estetickou hodnotou. Nicméně položením jednotlivých prvků práce nek... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii