Chcete dostatečně velký a kvalitní bazén bez nutnosti zasahovat do zahrady? Zvolte nadzemní bazén.

10.09.2016 | PR článek | Rubrika - Zahrada

I když nám prázdniny pomalu končí, ještě zdaleka nekončí dny prohřáté slunečními paprsky, v nichž se rádi osvěžíme koupáním. Koupaliště jsou často přeplněna, vstupné je poměrně vysoké, zvláště pokud máme děti a návštěvu absolvuje např. 5 osob. Také přeprava bývá ve vedrech úmorná a než strávit půl hodinu cesty v autě nebo MHD, raději se schováváme ve stínu a chládku domova a vadí nám, že nemáme koupaliště blíž.

Chcete dostatečně velký a kvalitní bazén bez nutnosti zasahovat do zahrady? Zvolte nadzemní bazén.
Reklama

Pokud i vy patříte k milovníkům vody, koupání a plavání, pořiďte si nadzemní bazén. Jeho postavení vám zabere několik minut, je stabilní, má dlouhou životnost a co především, nebudete muset žádným způsobem zasahovat do terénu zahrady nebo provádět stavební úpravy.

Druhy nadzemních bazénů

Vybrat si můžete z několika velikostí i tvarů bazénů. I konstrukce může být rozdílná. Buď si zvolíte typ s nafukovacím horním límcem, jež stačí nafouknout a vodní sloupec bazén postaví sám. Tento druh je cenově velmi dostupný, pořídit jej můžete již od cca 1 000 Kč. Přitom je na osvěžení dostačující jak pro děti, tak dospělé.

Druhým typem jsou bazény s kovovou konstrukcí. Tady vám bude sestavení trvat o něco déle, nicméně výsledek bude stát za vaši práci a čas. Tyto konstrukce jsou stabilnější, odolnější a mají vyšší životnost, než bazény s nafukovacím límcem. Děti ocení, že se mohou přidržovat stěn. Za zmínku jistě stojí, že lze zakoupit i druh bazénu, jež má konstrukci ukrytou pod obkladem z PVC.

Existují i nadzemní bazény, které jsou určeny pro celoroční provoz. Tyto bazény jsou většinou určeny pro celou rodinu. Jejich konstrukce je nejen velmi stabilní, kvalitní a odolná, ale je i na pohled jsou jednoduché a hezké. Hodí se do zahrad moderních i klasických venkovských. Nabízí dostatek prostoru pro osvěžení i plavání. Takový je například rodinný Bazén Orlando.

K bazénu si nezapomeňte pořídit bazénovou filtraci a bazénovou chemii, která pomůže uchovat vodu čistou a průzračnou. Hodí se také krycí plachta, jež ochrání vodu před znečištěním prachem, pylem, listím a jinými nečistotami. Ta také chrání vodu před přímým sluncem a příp. tvořením řas.

Užijte si zbytek letních dnů příjemně, třeba na vašem pozemku a v blízkosti nového bazénu. Budete zajisté spokojeni.

Reklama
Reklama

Související články

Využijte pěkné počasí a zkrášlete si svůj zahradní altán

30.07.2020 | Zahrada

Léto je v plném proudu a spolu s ním i období plné barev a příjemného počasí. Máme příležitost trávit mnohem více času ven na zahradě a užívat si… Celý článek

Když plot, tak bezúdržbový! A vyrobený na míru!

30.07.2020 | Zahrada

Plot a vjezdová brána bezesporu jsou vizitkou každého domu. Spolu s estetickou stránkou věci, která je při výběru vhodného materiálu a dodavatele… Celý článek

Betonové ploty si nacházejí stále více příznivců

30.06.2020 | Zahrada

Pokud patříte mezi majitele jakékoli nemovitosti, jistě přemýšlíte nad tím, jaký druh plotu vybrat pro její oplocení. Především pokud se jedná o… Celý článek

Pohodlí, světlé barvy a udržitelné materiály. Jaké jsou trendy při nakupování zahradního nábytku?

28.04.2020 | Zahrada

Tomu, jak vypadá zahrada, dnes většina lidí klade stejný důraz jako designu jejich obývacího pokoje. Chtějí se zkrátka na své zahradě cítit dobře.… Celý článek

Reklama
Reklama