Když plot, tak bezúdržbový! A vyrobený na míru!

30.07.2020 | PR článek | Rubrika - Zahrada

Plot a vjezdová brána bezesporu jsou vizitkou každého domu. Spolu s estetickou stránkou věci, která je při výběru vhodného materiálu a dodavatele jednoznačná, se však zaměřte i na jeho funkčnost, tedy odolnost, životnost a bezúdržbovost.

Když plot, tak bezúdržbový! A vyrobený na míru!
Reklama

Zřejmě nebudete chtít rok co rok pobíhat okolo vašeho domku se štětcem a plot pracně natírat. Byť uznáváme, že někteří natírání dřevěných plotů vnímají jako meditaci. Toužíte-li zkrátka po plotu, kterého si několik následujících desetiletí nebudete muset všímat, jste na správné adrese.

Renomovaný výrobce reprezentativních plotů

Jaké v oblasti bezúdržbových plotů a vjezdových bran existují možnosti? Poměrně bohaté. Například v portfoliu renomovaného výrobce reprezentativních plotů, společnosti Lamark, s.r.o. jich najdete hned několik.

Nadstandardní desetiletá záruka

Nabídce dominují vjezdové brány, vchodové branky a ploty kované, tahokov a hliníkové. Všechny materiály mají jedno společné. Jsou bezúdržbové, čehož si uživatelé spolu s jejich reprezentativním vzhledem cení zřejmě nejvíce. A k tomu budou sloužit i několika vašim příštím generacím. Životnost jen povrchové úpravy produktů společnosti Lamark je uváděna na 35 let. Svými produkty si je Lamark dokonce tak jistý, že na ně poskytuje nadstandardní desetiletou záruku!

Dopřejte své nemovitosti to nejlepší

Další předností produktů společnosti Lamark je jejich přesnost. Její vjezdové brány, vchodové branky, plotové dílce i kovové sloupky zkrátka sedí do posledního milimetru. Jsou to totiž detaily, na nichž si firma zakládá. Proto ke každé zakázce přistupuje individuálně. A nabízí to nejlepší možné řešení pro danou nemovitost.

Plot ozdobou vaší nemovitosti

Plot přesně zaměří, zakreslí, připraví projektovou dokumentaci a cenovou nabídku. Bude-li se vám zamlouvat, tak plot i vyrobí a nainstaluje. Plot na míru, nebo chcete-li na klíč, který se stane ozdobou vaší nemovitost. A vás samotných. Víte, co se říká? Že jaký dům, takový i pán.

Reklama
Reklama

Související články

Využijte pěkné počasí a zkrášlete si svůj zahradní altán

30.07.2020 | Zahrada

Léto je v plném proudu a spolu s ním i období plné barev a příjemného počasí. Máme příležitost trávit mnohem více času ven na zahradě a užívat si… Celý článek

Betonové ploty si nacházejí stále více příznivců

30.06.2020 | Zahrada

Pokud patříte mezi majitele jakékoli nemovitosti, jistě přemýšlíte nad tím, jaký druh plotu vybrat pro její oplocení. Především pokud se jedná o… Celý článek

Pohodlí, světlé barvy a udržitelné materiály. Jaké jsou trendy při nakupování zahradního nábytku?

28.04.2020 | Zahrada

Tomu, jak vypadá zahrada, dnes většina lidí klade stejný důraz jako designu jejich obývacího pokoje. Chtějí se zkrátka na své zahradě cítit dobře.… Celý článek

Včely a motýli v zahradě

10.03.2020 | Zahrada

Během posledních desetiletí se neustále zhoršují přirozené podmínky pro včely, motýly a další hmyz. Ubývají jejich schovávačky v přírodě, chybí jim… Celý článek

Reklama
Reklama