Když plot, tak bezúdržbový! A vyrobený na míru!

30.07.2020 | PR článek | Rubrika - Zahrada

Plot a vjezdová brána bezesporu jsou vizitkou každého domu. Spolu s estetickou stránkou věci, která je při výběru vhodného materiálu a dodavatele jednoznačná, se však zaměřte i na jeho funkčnost, tedy odolnost, životnost a bezúdržbovost.

Když plot, tak bezúdržbový! A vyrobený na míru!
Reklama

Zřejmě nebudete chtít rok co rok pobíhat okolo vašeho domku se štětcem a plot pracně natírat. Byť uznáváme, že někteří natírání dřevěných plotů vnímají jako meditaci. Toužíte-li zkrátka po plotu, kterého si několik následujících desetiletí nebudete muset všímat, jste na správné adrese.

Renomovaný výrobce reprezentativních plotů

Jaké v oblasti bezúdržbových plotů a vjezdových bran existují možnosti? Poměrně bohaté. Například v portfoliu renomovaného výrobce reprezentativních plotů, společnosti Lamark, s.r.o. jich najdete hned několik.

Nadstandardní desetiletá záruka

Nabídce dominují vjezdové brány, vchodové branky a ploty kované, tahokov a hliníkové. Všechny materiály mají jedno společné. Jsou bezúdržbové, čehož si uživatelé spolu s jejich reprezentativním vzhledem cení zřejmě nejvíce. A k tomu budou sloužit i několika vašim příštím generacím. Životnost jen povrchové úpravy produktů společnosti Lamark je uváděna na 35 let. Svými produkty si je Lamark dokonce tak jistý, že na ně poskytuje nadstandardní desetiletou záruku!

Dopřejte své nemovitosti to nejlepší

Další předností produktů společnosti Lamark je jejich přesnost. Její vjezdové brány, vchodové branky, plotové dílce i kovové sloupky zkrátka sedí do posledního milimetru. Jsou to totiž detaily, na nichž si firma zakládá. Proto ke každé zakázce přistupuje individuálně. A nabízí to nejlepší možné řešení pro danou nemovitost.

Plot ozdobou vaší nemovitosti

Plot přesně zaměří, zakreslí, připraví projektovou dokumentaci a cenovou nabídku. Bude-li se vám zamlouvat, tak plot i vyrobí a nainstaluje. Plot na míru, nebo chcete-li na klíč, který se stane ozdobou vaší nemovitost. A vás samotných. Víte, co se říká? Že jaký dům, takový i pán.

Reklama
Reklama

Související články

Zahradní houpací křeslo

08.09.2021 | Zahrada

Milujete víkendy, ale nemáte pořádně kde lenošit? Pak se vám otevírají možnosti, o kterých se vám doposud nesnilo. Taková slunečná sobota v houpacím… Celý článek

Kdy je nejvhodnější stavět zahradní stavby?

03.09.2021 | Zahrada

Potřebujete místo na odkládání nářadí? Hledáte ideální místo na pořádný odpočinek? Nebo si rádi vychutnáváte zahradní posezení či grilování? S tím… Celý článek

Zahradní jezírko a filtrace aneb jak na čistou vodu

31.08.2021 | Zahrada

Zahradní jezírko se bez filtračního zařízení neobejde. Bez něj bude voda kalná, špinavá a pro vše živé skoro neobyvatelná. Na výběr máte z mechanické… Celý článek

Venkovní hry na zahradu pro děti i dospělé

25.06.2021 | Zahrada

S teplými dny přichází období, kdy trávíme nejvíce času venku na zahradě nebo v parku. Skvělá příležitost pro trávení společného času s rodinou a… Celý článek

Reklama
Reklama