Myslete na léto již nyní a objednejte si zahradní bazén

11.1.2017 | PR článek | Rubrika - Zahrada

Sice je teď právě zima, až to praští, nicméně měli bychom si vzpomenout na parné letní dny a to, jak rádi bychom se mnohdy zchladili v bazénu. Pokud jej nemáte, nebo máte jen nějaký malý, který vám nevyhovuje, právě teď je nejvyšší čas, začít vybírat bazén dle vašich představ a požadavků.

Myslete na léto již nyní a objednejte si zahradní bazén

Vyberte si zkušeného partnera

Abyste byli s bazénem plně spokojeni, je důležité, abyste zvolili společnost, která má s bazény letité zkušenosti. Jen tak předejdete zbytečným reklamacím, komplikacím při objednávce či dodání a montáži a třeba i nemožnosti se v létě koupat. Právě takovou je společnost Albixon, jejíž kompletní nabídku bazénů, příslušenství, zastřešení, skytrium i wellness, si můžete prohlédnout na internetových stránkách www.albixon.cz.

Tento výrobce pro vás zhotoví i realizuje jak fóliové, tak keramické, přelivové i skimmerové bazény v mnoha podobách. Společnost sleduje nejmodernější trendy a novinky na poli výroby bazénů, můžete se tak spolehnout na to, že dostanete špičkový výrobek, který bude zhotoven dle posledních trendů a to včetně bezpečnosti.

Bazén si můžete nechat zastřešit

Abyste prodloužili možnost koupat se, pomůže vám jak např. ohřev vody, tak bazénové zastřešení. Zároveň nabízí větší soukromí a bazén chrání před spadením malých dětí do vody v nestřežené chvíli, nebo znečišťování vody pylem, prachem, listím a dalšími nečistotami.

Sdělte Albixonu své představy

Když si prohlédnete nabídku bazénů na stránkách společnosti Albixon, získáte mnoho inspirace. Společnost se snaží klientům vyjít vstříc, a tak pokud svůj vysněný bazén v nabídce nenajdete, sdělte jim své představy a oni udělají vše pro to, aby vám vyhověli. Také vám zhotoví cenovou nabídku a bazén vám v případě zájmu realizuje.

Netravte léto bez možnosti osvěžit se koupáním a vyberte si zahradní bazén již dnes. Budete si tak jisti, že do léta vám jej stihnou zhotovit i namontovat, a od prvních horkých dnů se budete moci zchladit v průzračné vodě v prostorném bazénu.

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

Jaro je tu, aneb březen na zahradě

Jaro je tu, aneb březen na zahradě

6.3.2017 | StanislavaV | Zahrada

Jaro nám klepe na dveře a my bychom měli myslet na naše zahrádky. Ano, již začátkem března si zahrada žádá naši péči a pozornost. Co je třeba udělat? ... Celý článek

Bytelný a vkusný zahradní domek pro užitek i potěšení

Bytelný a vkusný zahradní domek pro užitek i potěšení

31.1.2017 | PR článek | Zahrada

Letošní zima se na nás dobývá ze všech stran. Vskutku není třeba si stěžovat na nedostatek sněhu. Led a mráz provází naše kroky již řadu týdnů. Avšak ... Celý článek

Obrubníky vtisknou zámkové dlažbě punc ojedinělosti

Obrubníky vtisknou zámkové dlažbě punc ojedinělosti

15.11.2016 | PR článek | Zahrada

V současné době se do popředí prodírají zámkové dlažby, které se vyznačují vysokou estetickou hodnotou. Nicméně položením jednotlivých prvků práce nek... Celý článek

Terasa je ozdobou rodinného domu a místo pro vaše sny

Terasa je ozdobou rodinného domu a místo pro vaše sny

17.10.2016 | PR článek | Zahrada

Máte rádi ty vzácné okamžiky, které trávíte s přáteli na terase u rodinného domu, kdy se na grilu připravuje kuřecí špíz, šťavnaté vepřové či hovězí s... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii