Zahradní a venkovní svítidla Ecomoods a Ledino

26.7.2010 | PR článek | Rubrika - Zahrada

Zahradní a venkovní svítidla Ecomoods a Ledino

Venkovní a zahradní svítidla můžeme vidět nejen v ulicích a parcích či jakýchkoliv veřejných prostorách, ale také samozřejmě u všech rodinných či rekreačních domů. Dobré osvětlení je již samozřejmostí a lidé nad svítidly stále více přemýšlejí, o jejich funkci, designu, energetické náročnosti a také životnosti.

Firma Philips se zabývá svítidly a světelnými zdroji již několik desítek let. Firma vždy vedla na trhu svítidel v inovacích a v používání nejmodernějších technologií.V posledních letech přišla na trh s dvěma novými koncepty:

1. ECOMOODS
Zahradní a venkovní svítidla Ecoomods Outdoor jsou součástí konceptu Ecomoods, který firma Philips uvedla na trh v roce 2008. Svítidla Ecomoods reprezentují zásadní změnu v pohledu na energetickou náročnost svítidel. Tato svítidla poskytnou moderní design a materiály, přirozené bílé světlo a úsporu energie cca 80% oproti běžně používaným svítidlům s běžnými zdroji. Poprvé zákazník nemusí nic slevovat z designu aby mohl mít úsporné svítidlo. Samotné výrobky jsou již konstruovány tak, aby použití úsporných zdrojů Philips bylo samozřejmé, řídící elektronika na špičkové úrovni pak jen doplňuje maximální užitné vlastnosti svítidla. Svítidla Ecomoods Outdoor nabízí robustní řešení pro všechny roční období. Každá součást svítidla je vyrobena z vysoce kvalitních komponentů, například z tlakově odlévaného hliníku či kvalitní nerezové oceli.

Svítidla vyhovují předepsané třídě ochrany pro venkovní svítidla - IP44. Svítidla obsahují klasický typ kompaktní zářivky tzv. úsporky a některé typy svítidel Ecomoods Outdoor jsou osazena pohybovými čidly, takže svítidlo bude samo reagovat na Váš pohyb či zažene nezvaného nočního návštěvníka. Svítidla Ecomoods Outdooor jsou přelomem v historii moderního osvětlování. Stále se zvyšující cena elektrické energie v ruku v ruce se zlepšujícím se vztahem lidí k životnímu prostředí klade stále větší požadavky na energetickou náročnost svítidel. Řada svítidel Ecomoods je řešením pro odpovědné, kteří se ale zároveň nechtějí vzdát vysoké designové kvality. Použitím svítidel Ecomoods Outdoor se vaše zážitky na zahradě či terase stanou intenzivnější a naplno si užijete pobyty venku. Svítidla budou ve dne zajímavý designový doplněk a po setmění se stanou nepostradatelným tvůrcem atmosféry.

2. Ledino
Venkovní svítidla Ledino je úspěšné pokračování interiérových svítidel Ledino. Jak již částečně napovídá název této řady, zdrojem světelné energie těchto svítidel jsou PowerLED diody. Výhodou používání PowerLED diod jako zdroje světla je extrémně dlouhá životnost a hlavně minimální spotřeba elektrické energie. Použítí nejmodernější technologie PowerLED umožňuje dosažení miniaturizace designu a další inovace. Malá a tenká svítidla Ledino budou tím správným doplňkem vašeho venkovního prostředí. LED zdroj se svítidlem tvoří jeden kompaktní celek. Firma Philips ale udává životnost takového svítidla 20 let, což zdaleka přesahuje životnost běžných venkovních svítidel. Zásluhu na tak dlouhé životnosti má hlavně vysoká úroveň povrchového zpracování použitých materiálů a také kvalitní řídící elektronika PowerLED diod, která jejich výkon reguluje.

Osvětlení venkovních prostor si dnes již nedokážeme představit bez kvalitních svítidel. Pokud si chceme vychutnat pobyt na zahradě či okolo domu, měli bychom výběru svítidel věnovat velkou pozornost. Použitím svítidla, které nevyzařuje jen světlo volně do prostoru, ale například v úzkých pruzích nasvětluje fasádu domu nahoru i dolu, vytvoříme ze svítidla zajímavý architektonický prvek a váš dům se stane pro své okolí nevšední a inspirativní. Tedy pokud přemýšlíte o výměně vašich stávajících venkovních či zahradních svítidlech, nebo stavíte rodinný dům a chcete mít kvalitní a moderní svítidla, navštivte stránky www.philips-levne.cz, kde v kategoriích Ledino i Ecomoods najdete výše popsané svítidla. Budete mile překvapeni, že svítidlo, které má životnost 20 let a příkon 3W, lze pořídit za přiměřenou cenu a ještě získat designově propracované svítidlo. Vždyť kdo by nechtěl mít na své zahradě či domu svítidlo Philips?

Zahájit diskuzi Přidat k oblíbeným Doporučte článek Sdílet

Související články

PODZIMNÍ ZAHRADA:  1. díl - Klíčové období pro vaši zahradu

PODZIMNÍ ZAHRADA: 1. díl - Klíčové období pro vaši zahradu

27.8.2010 | Redakce | Zahrada

Podzim je ideálním obdobím pro zahradnické práce – a to i tehdy, pokud se k založení zahrady teprve chystáte. V tomto období se sice zahrada pomalu ch... Celý článek

Nápady pro malou zahradu

Nápady pro malou zahradu

20.8.2010 | Redakce | Zahrada

Mnoho lidí vlastní jen malou zahradu, ale rádi by ji maximálně využili jako zahradu odpočinkovou, okrasnou i užitkovou. V takovém případě je potřeba m... Celý článek

Dlažba DITON – správná pokládka, základ životnosti venkovní dlažby

Dlažba DITON – správná pokládka, základ životnosti venkovní dlažby

3.8.2010 | PR článek | Zahrada

Zámková dlažba je dnes vyráběna v mnoha barevných a rozměrových variantách. Dlažba se dnes liší i různými typy povrchů, prostě se dnes betonová dlažba... Celý článek

Krása a elegance živého plotu

Krása a elegance živého plotu

29.7.2010 | Redakce | Zahrada

Jste-li milovníci přírodního vzhledu vaší zahrady, určitě využijte k oplocení stálozelené keře. Živý plot plnohodnotně nahradí ploty dřevěné nebo drát... Celý článek

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii