Zastřešenou terasu díky technologii SKYTRIUM využijete po celý rok

23.07.2016 | PR článek | Rubrika - Zahrada

Zastřešenou terasu díky technologii SKYTRIUM využijete po celý rok
Reklama

Téměř každý, kdo má rodinný dům se zahradou, si postaví pergolu nebo aspoň altánek. Ta pohoda při večerním posezení venku je totiž nepopsatelná. Někdo využívá venkovní prostory také ke snídani, odpolední kávě či čtení knížky. Věděli jste ale, že si tuhle pohodu můžete užívat celoročně?

I v chladném počasí či při dešti je možné pobývat venku. S pergolou ani altánkem to nejde, ale česká firma Albixon, a.s. ve spolupráci s předními architekty a designéry vymyslela inovativní řešení, které umožňuje využívat venkovní prostory celoročně. Řešení se jmenuje SKYTRIUM.

Ve sloganu této lehké konstrukce odolné proti větru, se mluví o tom, že začíná tam, kde končí zastřešení terasy. SKYTRIUM skutečně není jen obyčejná střecha. Oproti altánku a pergole má mnoho výhod. Především se jedná o to, že je konstrukce uzavřená ze všech stran, takže v zimě udrží teplotu. V létě se dá naopak otevřít (vysunovacím mechanismem) za účelem užívání si sluníčka.

elegantní možnost zastřešení terasy pomocí technologie SKYTRIUM

Jak SKYTRIUM vypadá a funguje

Základní konstrukce je hliníková, výplně jsou z polykarbonátu nebo bezpečnostního skla, které má zvýšenou odolnost. Vyrábí se v široké škále barev a třech základních typech:

· Mia – Může stát i samostatně, má moderní rovné linie a lomené řešení.

· Rio – Elegantní zaoblená varianta, která je obzvlášť odolná proti sněhu. Vhodná zejména pro horské chaty či penziony.

· Art – Minimalistický design, který se hodí ke každému modernímu domu.

SKYTRIUM se nepoužívá jen jako zastřešení posezení, ale také pro zakrytí venkovní vířivky. Velmi vhodný prvek je to rovněž pro restaurace a hotely.

SKYTRIUM – designové řešení pro zahradu i dům

 

Posledními významnými výhodami, které zmíníme, jsou jednoduchost a rychlost instalace. Montáž je snadná a rychlá. Samozřejmostí jsou různé možnosti přizpůsobení – například samostatný vstup pro domácí mazlíčky.

Chcete vědět více? Zamiřte přímo na web společnosti Albixon a.s.

Reklama
Reklama

Související články

Využijte pěkné počasí a zkrášlete si svůj zahradní altán

30.07.2020 | Zahrada

Léto je v plném proudu a spolu s ním i období plné barev a příjemného počasí. Máme příležitost trávit mnohem více času ven na zahradě a užívat si… Celý článek

Když plot, tak bezúdržbový! A vyrobený na míru!

30.07.2020 | Zahrada

Plot a vjezdová brána bezesporu jsou vizitkou každého domu. Spolu s estetickou stránkou věci, která je při výběru vhodného materiálu a dodavatele… Celý článek

Betonové ploty si nacházejí stále více příznivců

30.06.2020 | Zahrada

Pokud patříte mezi majitele jakékoli nemovitosti, jistě přemýšlíte nad tím, jaký druh plotu vybrat pro její oplocení. Především pokud se jedná o… Celý článek

Pohodlí, světlé barvy a udržitelné materiály. Jaké jsou trendy při nakupování zahradního nábytku?

28.04.2020 | Zahrada

Tomu, jak vypadá zahrada, dnes většina lidí klade stejný důraz jako designu jejich obývacího pokoje. Chtějí se zkrátka na své zahradě cítit dobře.… Celý článek

Reklama
Reklama